Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Katiz- to jsem ráda, uvidíš že vše dopadne dobře, jsme tady kdyby něco!!! ;-)
Odpovědět
katiz - držím palečky,aby vše dobře dopadlo. Pak dej vědět. Holky, začínám být celkem nervózní. Přípravy nějak stagnují. Přítel se do pomáhání taky nijak nehrne. Penízkůmoc není, tak výzdobu necháme asi na restauraci, jen jim řejneme svoji představu. Pořád čekám na 1.12.,aby nám potvrdili termín. To čekání je hrozný. :-(
Odpovědět
Děvčata tak já mám dlouhé vlasy, takže to nijak moc neřeším. Chci to nějak vyčesat. Nechci mít rozpuštěné vlasy. Ještě by mě to lechtalo a to není ono. Jinak včera jsem si koupila látkové kytičky, které budu lepit na jmenovky na stůl, tak mám z nich radost. No tak v pátek na mě myslete, jdu zkoušet ty šaty, tak snad se zadaří a něco vyberu. Tak zatím pa a piště, piště.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem tady kousek od práce objevila obchod s moc moc moc hezkými věcmi, které by se daly použít na výzdobu: problem - otvírají později jak my, a zavírají stejně - tak že oželím některý den oběd (asi dneska) a jdu to proskoumat!!! Snad o víkendu vyfotím fotoalbum, samozřejmě svatební, které jsme si koupili asi před půl rokem jak jsme byli v Anglii, nějak jsem na něho zapoměla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nevím, když tak čtu co už všechno máte vyřízené a koupené a zamluvené, tak dostávám deprese, že to všechno nemůžu nikdy stihnout! :-S Na zkoušku šatů už se chystám asi měsíc, ale nějak to pořád nemůžu zkloubit s prací a taky s někým kdo by šel semnou a poradil. Prstýnky ty asi nikdy nevyberem, co se líbí mě se nelíbí přítelovi a opačně! :-| katwind: poslala jsem ti na IP mé údaje a meilika na poslaní tabulky,předem díky. Ještě k těm vlasům, já mám vlasy delší, ale dost nepoddajný a težký, takže mi na nich nic dlouho nevydrží, tak ještě nevím co s tím, aby to vydrželo celý den až do večera. Protože jsem alergická na barvu, tak budu muset vymyslet nějaký fígl jak ty vlasy nabarvit a nejít na svatbu s "nafouklou" hlavou. Nemáte s tím někdo zkušenost?
Odpovědět
ahoj, tak se přidávám do klubu. Nás to čeká až na konci dubna v zámecké kapli ve Vranově nad Dyjí. Přiznávám, že jsem mírně nervózní, protože jdu v sobotu vybírat šaty a v několika pražských salonech mi předem řekli, že listopad není dobrý měsíc, protože "končí" kolekce. někde ještě nedostali nové... s tou velikostí to taky budu řešit, až problém nastane. Tak mi držte pěsti. dám po víkendu vědět, jak jsem dopadla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Kulilic - úplně vidím sebe, jak jsem byla otrávená, když mi v salonech říkali, že nové kolekce budou v prosinci. Každopádně bych být tebou nebyla nervózní, protože si minimálně vybereš jaký styl šatů chceš a jaký se na tebe hodí. K tomu nutně nepotřebuješ s novou kolekci. Já byla v Adině, kde už mají i část nové kolekce. V Nevěstě, Evanii, Nele, Pronuptii, Andělském sv. studiu, Perfect day i Adině - všude mají skoro všechny šaty krásné, jako nové, i když nejsou z nové kolekce. Akorát do Anděl. sv. studia už nepůjdu, tam mě hrozně zklamaly přístupem. Všude jinde byly moc hodné paní! Jinak Nevěsta, Adina, Nela - tam mají šatičky levnější (3-7 tis. Kč), Anděl. sv. studio, Evanie, Proniptia, Perfect day - tam se vše, co jsem prohlížela pohybovalo okolo 8-9 tis. Kč. My teda taky bojujeme s penězma, jak to jde. A co se týče přítele, tak ten se taky moc neangažuje. Vidím, že nejsem jediná, takže jsem spokojená. Možná je to lepší, než kdyby měl každý z nás na vše jiný názor. Takhle já udělám předvýběr, doma předvedu od všeho 3 exempláře a je to. :-)))) Jo a ještě pro pražandy. Na Újezdě v Perfect day jsem viděla bílé botky za 890 Kč. Jsou naprosto jednoduché, hladké, půjdou i na nošení po svatbě. Kdo vám bude na svatbě hrát? Kapela? Já to dnes začla zjišťovat a většinou mám nabídky za 9-15 tis. Kč/6 hodin produkce. To se mi protočily panenky. Jak to řešíte vy? Luciasek - já se budu vdávat v Kostelci nad Černými lesy. Je tam kaple kam se vejde cca 90 lidí na sezení a pak spousta na stání. V sobotu tam obřad stojí 2000 Kč, což je na to prostředí super cena.Fotky mám kdyžtak v albu. Paní matrikářka je výborna a hrozně ochotná. Asi to vypadá hloupě, teď jsem to po sobě četla a pořád píšu o penězích. Ale, když má holt někdo seznam hostů a na něm skoro 100 lidí, tak kouká na každou korunu, že? :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katwind, děkuji za přivítání. na předchozí stránku jsem se dívala a žádnou tabulku jsem nenašla :-S Jinak jsem měla včera dost těžkou hlavu z prohlížení stránek a ze všech těch příprav. když tady tak čtu, jak už jiní mají objednané prstýnky atd. Tohle jsem nechávala nejdřív na leden, tak nevím? :-| V práci nevím, co dřív a do konce roku to lepší nebude. Navíc moje drahá polovička nemůže najít rodný list. asi se někam založil při stěhování do nového. auu, moje nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzkap: vidím, že taky nevíš, jaké šaty by sis vybrala :) ještě že nejsem přímo z Brna nebo Prahy. to bych z toho zmagořila asi úplně. Do Brna to mám 60 kiláků, ale super spojení, takže už jsem tam taky navštívila 3 salony. Bella, Tosca a Naive, kde mají nevšední šaty Jesus Peiro, a v tom posledním jsem si asi vybrala. pálka je to pořádná, ale bude to snad jednou za život. našla jsem dokonce fotku těch šatů, jen si říkám, že na modelce bez doplňků vypadají daleko hůř než oblečené, tak to ani nebudu do galerie dávat. Hodně se tu řeší boty. Myslím si, že stejně nejdou pod dlouhými šaty vůbec vidět, takže je nebudu nějak moc řešit. Mám tu ve měste oblíbenou obuv, kde nové a navíc pěkné svatební botky prodávají třeba za 3 stovky, když si tam partner koupí boty. a přítel je bude potřebovat :) Hudbu na hostinu mám naštěstí zajištěnou. Kolega z práce příležitostně hrává na diskotékách. má potřebnou aparaturu, světla... hromadu hudby v MP3. Uděláme super "diskotéku" :) Spíš jsem si posledních pár dnů lámu hlavu nad hudbou na obřad. Mimo nabídky matriky si můžeme dodat své dvě skladby na CD a byla by škoda toho nevyužít. Jejich nabídka nic moc. převážně lidovky nebo pochmurnější písničky typu Conte Partiro od Bocceliho apod. Spíš vybírám něco z lovesongů zpívaných v angličtině. jednu by mohla zpívat holka (bude ze začátku) a druhou kluk. Poslední varianta je She´s like the wind z Dirty Dancing. moje zamilovaná. co vy na to? doufám, že nebudu moc bulet :)) a konečně, zírám na množství vašich hostů. to my jich budeme mít kolem 25 a bohatě to stačí. co ušetřím za jídlo, můžu vrazit do výzdoby nebo si dovolit parádní šatičky. I tak je předběžný rozpočet pěkná sumička.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsicanka: jéé, ty se máš "jen" 25 lidí, to bych taky chtěla. My vše vyřešili tím, že máme obřad až ve dvě, takže vůbec nebude klasický oběd, ale zas jako plus beru, že skoro všichni, co jdou na obřad se s námi pak jdou bavit. Večeře bude formou bufetu a je to. Ještě musíme všem nějak šetrně sdělit, že se mají naobědvat. :-) Co se týče hudby She´s like the wind taky miluju. Ale právě bych se asi bála, že budu bulet. My budeme mít na obřad klasický svatební pochod a pak od Hapky, písničku z pohádky Kráska a zvíře. Nádherná hudba, mám z ní husí kůži. Ale trošku se bojím, že při obřadu budu tak vystreslá, že dostanu záchvat smíchu. A co říkáte na další věc, a to tombolu? Mně totiž přijde divný vybírat peníze za tanec s novomanželi, nebo jsem někde zažila, že se vybíralo na falešnou cikánku, která má jakoby dítě se ženichem, nebo dražba podvazků, atd. Na těhle stránkách mě někdo inspiroval tombolou a přijde mi to skvělý nápad. Naši tatínkové jsou zemědělci, peníze nemají, ale prase, nebo králíka do tomboly rádi věnují. Nechci moc organizovanou svatbu a hlavně nechci trapné soutěže, tombola mi přijde docela solidní. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzkap: Taky budeme mít obřad kolem půl druhé. ne že bysme chtěli šetřit na jídle. spíš chci mít klid na oblékání, účes atd. Na jídlo pak bude normální oběd s klasickou knedličkovou polévkou a později druhá večeře. U nás by se to neobešlo bez řízků a bramborového salátu :) mezitím cukroví, chlebíčky. všichni musí mít pořádně nacpané bříška. o tom to je. a tombola, hm nevím. :-| i když od stovky lidí by se to mohlo celkem vyplatit :) s naší rodinou si to představit nedokážu. dámy budou všechny načančané a vytasit se na ně s králíkem by byl pěkný trapas. Sama nejlíp znáš Vaše hosty. třeba to naopak uvítají jako zábavné zpestření. Radši bych tu dražbu podvazku. Uvedomělí hosté dávají peníze místo dárků. je to na domluvě
Odpovědět
Holky, vy už to teda máte rozběhlé :-o Tak já - budee mít 50 lidí od rána do večera, většinu tvoří kamarádi (kromě rodičů a sourozenců tam nikdo z rodiny nebude). Obřad máme ve 12.30 ;-) kdo nenašel a chce, tak zopakuji, do IP mi pošlete datum svatby, čas svatby, místo svatby, odkud jste a jméno i věk váš i vašeho milého ;-) a mail abych vám to mohla poslat, je to docela fajn vidět naše složení tady ;-) Já už bych s edo něčeho měla pustit, jsem nějaká laxní :-D Si říkám, že je čas...a on najednou nebude co?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, chci Vás moc poprosit zda by jste nezhodnotili v mém albu šatičky, které jsem si zkoušela. Díky z případné připomínky. http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahojky holčiny, apfele- mě se líběj nejvíc jedničky, ale hodně záleží na doplňkách taky. katwid- pošli mi až budeš mít aktualizaci tabulky dík. Jinak holky dnes mi dorazili čokoládičky, jsem z nich nadšená, musim to vše vyfotit. Tak se držte zatím ahojky
Odpovědět
Tak mně se nejvíce líbí dvojky, nevím, ale vidím v nich prostě pravou dámu... x-) jéé, z Mia? ty čokoládky? Já o nich taky přemýšlím, jak dlouho vydrží??
Odpovědět
Mne se nejvic libi dvojky, jednicky mi prijdou, ze ti delaji moc velky ramena
Odpovědět
Profilova fotka
apfele: já jsem pro trojky, takový vrchšek se mi moooc libí, ale v mojem salonu nemaji ]-( A tobě sluší Tak jsem se byla podívat a ty věcičky jak jsem psala (v papírnictví): v obchodě šílený přístup, z pána nakonec vylezlo že to jsou věci pouze na výzdobu výlohy a že mi je nezařídí, ale bylo to nádherné!! zlatá a červené srdička (posypala bych jími stoly) a pak výzdoba co bývá na plesech ale taková ... prostě pěkná :-) !!! Prostě ji chci, ale kde ji sehnat??? Z toho člověka jsem to nedostala, má smůlu, přišel o kšeft :-p
Odpovědět
katwid....jo z Mia, navrhli přímo do zelena krásný, tak jsem nadšená, vydrží prý určitě 12měsíců, ale pak by nedoporučovali už dýl je skladnit. katiz: a to Ti ani neřekl, kde je koupil, ten ťulpas?
Odpovědět
legax, to Ti je navrhli podle Tvého přání? nebo tomu blbě rozumím? :-D Já bych právě chtěla ve vínové, ale s iniciály, to mi asi neudělají že? Ale zkusit napsat tam můžu že jo? ;-)
Odpovědět
Tak apfele já jsem taky pro dvojky. Moc Ti sluší. V těch 1. jsi hubeňoučká, ale dělá Ti to velké ramena. Ty dvojky Tě dělají opravdu dámou. Jsou moc hezké. Bylo bych pro ně. Jinak pro ostatní. Já budu mít na svatbě na oběd asi 30 lidí a na večer dalších 25, takže celkem kolem 55 lidí, což si myslím, že je až až. Tak pa a mějte se všechny krásně pohádkově. PS: Zítra jdu vybírat šatky, tak na mě myslete.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, děkuji za názory. Hodně jste mi pomohli v rozhodování a je i už rozhodnuto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Apfele, tak jsem přišla možná pozdě :-( ale přece přidám svůj názor.Šatičky č. 3 .... krásné a sluší ti nejvíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Apfele: 1 - super, krásný vosí pas, ale já jsem konzervativní, takže se mi moc nelíbí, že celkově ty šaty působí spíš rudě, než bíle :-))) 2 - nádherné, neobvyklé šaty 3 - moooc hezký, akorát mi k tobě nějak nejdou ty kytičky, nebo co to je u výstřihu 4 - krásné, klasické šatičky, moc ti sluší Sluší ti všechny šaty, protože jsi krásně hubená. Asi bych se být tebou rozhodla podle toho, jakou budeš mít svatbu celkově. Jestli elegantní, konzervativní, neobvyklou. Takže šťastnou ruku při výběru !!!
Odpovědět
Děvčata, tak jsem přidala fotky šatů, které se mi moc líbí a zítra je jdu zkoušet. Tak se můžete mrknout na album - autorka luciasek. Díky za všechny názory.
Odpovědět
katwid- navrhnout Tije jak si přeješ, já taky chtěla do zelena a než se trefili do toho co se mi líbilo, tak mi poslali asi 5 návrhů, ale jsou strašně ochotný. Určitě se zeptej. Jinak holky mylsíte, že je risk pořádat v dubnu raut venku? Nás bude kolem 30 n aobed a pak chcem pozvat na večer dalších 20 lidí, ale docela se bojim počasí. luciasek- mě se stašně líběj 2, ale musíš si je taky vyzkoušet, třeba Ti nepadnou. Ale určitě stojej aspoň za to vyzkoušení.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, přišla jsem s křížkem po funuse. apfele, mě se nejvíc líbí čtyřka. na křehkou osůbku, jemné šaty. s vínovou nebo s těmi černými pruhy mi přijdou moc tvrdé. a jaké jsi si nakonec vybrala?
Odpovědět
ahojte aj ja vás všetky zdravím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Corsicanka: ty šatičky s pruhy jsou bordo. Ono je to špatně vidět. No vyberu si ty bílé s pruhy, skoro všichni se na nich shodli.
Odpovědět
čau holky, těm, co mě zaregistrovaly děkuju za přivítání. Děkuju moc za doporučení pražských salonů. Asi není náhoda, že mířím do těch stejných ;-) Andělské studio se ohlásilo v telefonu mile, ale slečna mi pověděla, že ani nemá smysl, abych tam jezdila :-. Aspoň to poví hned a ušetří mi cestu. - ta akce mě čeká v sobotu. Říkám tomu "tour de šaty" :) Hudbu máme vymyšlenou - v kapli bude varhaník. Jsou tám nádherné varhany z 18. stol. a myslíme si, že pro tu atmosféru to bude to pravé ořechové. Při prvním tanci to vidíme na "naši" od Jacka Johnsona a protože party pro kamarady (maji to z ruky) bude až druhy den a my jsme nadšení (nezaměňovat s "dobří") bubeníci na africké djembe, uvažujeme o malém workshopu pro svatebčany - chceme pozvat úspěšnější kamarády :) Prstýnky sice už máme vybrané, ale objednané ještě ne - času dost. Přiznávám, že i my jsme udělali ústupek rozpočtu a místo bílého zlata máme ocel v kombinaci se stříbrem (snad brzo v mém albu). Raut venku by byl príma, ale tam, kde jsme ho chtěli mít my - chaloupka v údolí, bylo loni na konci dubna ještě půl metru sněhu :-D ... svatebčani by mohli zapadnout, takže asi zvolíme variantu vinného sklepa,který bude pro mnohé mírně exotický. Můj milý je národnosti Polské. Rodný list sice našel, ale paní matrikářka a farář na nás vychrlili nepřeberné množství formulářů, které musí dovézt z domu (Gdansk je ponekud z ruky :( a mě čeká formulář, abych nemusela být -ová. Všechny doklady nemůžou být starší než 3 měsíce, takže poputuje domů ještě i po Ježíšku....jestli to nevymyslíme jinak Ráda bych Vás všechny podpořila. Jsem přesvědčená, že nakonec budeme mít ty nej šaty,boty,prstýnky a budeme nejúžasnější nevěsty v nejperfektněji zorganizovaný den D 8-)
Odpovědět
apfele... všechny jsou krásné,ale já bych byla pro 3 nebo 4 - jsi drobná a moc ti sluší... ale jakékoliv z nich jsou rozhodně dobrá volba
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?