Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
KATIZ, nekaž si svůj krásný den už teď.Myslím si, že i s málo přáteli...ale dobrými se vše dá dobře zvládnout.Jak jsem to tak četla, tak jsme možná stejné povahy a taky nechodím prosti 2x. Neboj ničeho, s miláčkem to poberte v klidu a uvidíš, že i kdyby jste měli jít jen se svědky, bude to krásné a nezapomenutelné. Mě taky naši občas štvou,ale naštěstí se jim Míra líbí a berou ho v pohodě.Někdy až moc a já říkám, ať ho nekazí,když mi to dalo práci "dovychovat" :-D Dneska mi volali,protože se byli sami ptát na restauraci, kterou mamce doporučují holky v práci.Takže to bylo docela fajn, a něco už se začíná rýsovat.Teď se jen těším na půlku listopadu abych mohla zamluvit ten termín a od toho se pořádně odrazit ;-)
Odpovědět
katiz, jojo, souhlasím s holkama! nekaz si to. Na půjčce nějaké rozumné taky nevidím nic špatného! ;-) Pokud vám to přeci pomůže splnit sen...tak proč ne! Kdyžtak zkus ty kamarádky, určitě rády pomůžou něco upéct, nazdobit a tak... 8-) držím palce!
Odpovědět
Ahojky holky, tak semtu zase pár dní nebyla a koukám na změny jak blázen, Hlavně chci říct: KATIZ drž se a jak říkají tady holčiny, tak sinenech nic pokazit a určitě to zkus s půjčkou nebo od nějaký kamarádky spolehlivý. J e mi líto, že rodiče neberou Tvého přítele, ale pokud Tě mají rádi, tak ustoupěj a budou litovat, že Ti takhle chtěli pokazit nejlepší den v životě. A myslim, kdyby si přečetli, tuhle naší dubňáckou sekci, tak se zastyděj!!! Máš nás a kdyby jsi něco potřebovala ozvi se. Jinak holky jsem nemocná, přípravy nic moc, akorát mi rodina přítele vymlouvá dekoraci do zelena, tak jsem taky docela z nich zklamaná. Tak se mějte a piště vždycky se mi tady hezky čte a je mi líp.
Odpovědět
Legax, to jsme dvě nemocné, jenže zítra musím do práce ]-(
Odpovědět
katwid..tak se drž já ne, ale za ten kašel a tu bolest, to bych radši šla, takovou chřipku sem dlouho neměla. Tak ať to přežiješ a odpoledne šupky pod peřinu! :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Tak KATIZ vykašli se na rodiče a udělej si svatbu podle sebe a s kým ty budeš chtít. Prostě si zkus poshánět hodně věcí za levno a pozvěte jen ty lidi, které máte opravdu rádi a berete je jako opravdové přátele. Bude to tak nejlepší. Rodiče si uvědomí po svatbě, že je to nefér, když tam s Tebou nebyli a věř, že je bude celý život mrzet, že nebyli na svatbě své dcery, ale pak už bude pozdě. Věřím, že to zvládneš a přeji Ti, aby jste to překonali a vše vyšlo podle Tvých představ. DRŽÍM PĚSTI. Jinak já jdu v pátek zkoušet ty šaty, beru foťák, tak jsem sama zvědavá. Zjistila jsem, že v tom svatebním salónu nepůjčují závoj, že si jej musím koupit. Stojí 500,-- Kč a vůbec není hezký, takže musím sehnat někde nějaký z bazárku. Ještě sháním bílé šaty na panenku. Panenku mám, ale ještě mi chybí šaty. Od mého budoucího manžela babička moc hezky šije, ale jde o to, kde sehnat látky. Tak pa pa a mějte se všechny a držte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Katiz: je mi moc líto, že máš takovýhle starosti. Ale jak už psaly ostatní, nenech si to zkazit!!! Maalinko: já určitě hlasuju pro č. 4. Moc ti sluší
Odpovědět
Profilova fotka
Holky i já prosím o vaše názory: http://www.beremese.cz/album/album.ph.... Které šaty? Taky máte zkusenost s tím, že naživo ty šaty vypadají jinak než na fotkách? Já se vždy naživo pro něco rozhodnu, ale pak když se vidím na fotkách, tak se mi líbí něco jiného. Nejvíc se na svatebním dni asi budu bát fotografa :-)))) Mějte se krásně, ať nám to jde dobře od ruky.
Odpovědět
Ahoj Zuzko, mě se líbíš v těch Carolina, ale musim uznat, že moc jsem z toho nepoznala,určitě to v reálu vypadá jinak. Ty poslední jsem tě v nich neviděla celou, tak nemůžu posoudit. Ale jinak jsi krásně štíhlounká a určitě Ti padne hodně druhů. :-)
Odpovědět
Ahojky. Tak Zuzko já jsem taky pro Carolina šaty. Jsou moc hezké a sluší Ti. Jsi štíhlounká, takže Ti bude pasovat vše. Ty poslední se mi nelíbí vůbec. Ten vrch, jak je za krk, tak mi připadá divný na svatební šaty, je to spíš jako nějaké letní třicko za krk. Nevím, jen můj názor. Ty Carolina jsou fakt krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ty Carolina ti sluší, taky bych je brala mit na ně postavičku
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak já ti asi moc neporadím,protože ty šatečky ti sluší VŠECHNY ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, můžu se k Vám taky přidat? Svatbu budeme mít 28.4.07, termínek je zamluvený, jen tam ještě musím donést vyplněné papíry. Podle toho co jsem si stihla přečíst, jsem moc ráda, že jen já nejsem takový blázen co vše plánuje hooodně dopředu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kri, dopředu neplánuješ, vždyt duben je za chvíli :-) Já mám termín 7.4.2007 a už začínám být nervozní.
Odpovědět
Ahoj kri, tak to máš o den pozdějc než já. Já plánuju od srpna a je listopad a připadá mi, že stejně nemám skoro nic, kromě temrínu,prstýnků, nějakou dkeoraci apod. Holky nervozní už jsem od září, ale jeslti budu pořád marodit, tak se budu vdávat asi v pytli a v posteli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj "dubňačky" :) , o těchto fajn stránkách jsem se dozvěděla teprve včera a nedalo mi to, abych se taky nepřipojila. Potěšilo mě, že nejsem sama, kdo nezanedbává přípravy a hledá způsoby, jak den D a svou osůbku především přivést k dokonalosti. Měla jsem obavy, že jsem zbytečně v předstihu, ale plánuje se tu i rok dopředu, což mě uklidnilo 8-) . Termín máme 28.4.07 jako kri (tímto Tě zdravím ;-) ). Jestli se můžu připojit k diskusi, pro Maalinku: nejvíc Ti podle mě sluší šaty č. 4 nebo č. 6, ale s tou pelerínkou, která je u čtyřky. Zuzkap: vypadají na Tobě všechny krásně, možná bych volila raději šaty v celku než korzet zvlášť se svou postavou si můžeš dovolit i odvážnější šaty. a modelka s účesem, jako by Ti z oka vypadla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím corsicanku a Kri, máme stejný termín holky. 28.4.2007. Taky mi připadá, že sice zařizuju už dva měsíce, ale nějak mi to nejde od ruky. :-))) Moc děkuju všem za názory na šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že jste mi to tak pěkně schvalily. ;-) Přítel i naši si pořád myslí, že je času dost! ]-( Asi to berou pedle mé sestry, která se vdávala tak trochu narychlo (zjistila, že je ve 4 měsíci ;-) a svatbu měla zajištěnou během 1 měsíce. Ale ... já bych nic takového nechtěla a navíc to plánování a vybírání je přece úžasný! ;-). Ona si to ani pořádně neužila... Za chvíli jsou tu Vánoce a pak už to urcitě bude utíkat hrozně rychle ... Také zdravím corsicanku. A kdepak se budete brát? My jsme se nakonec rozhodli pro Novoměstskou radnici.
Odpovědět
Profilova fotka
katiz myslím, že aj malá svadba má svoje čaro. nikde nie je napísané, že tam musí byť kopec ľudí. dôležité je, aby ste mali pekný deň, veľa zábavy. to určite nestojí až toľko, že by ste to do vášho termínu nejako nedali dokopy. viem, že ťa to mrzí, ale hlavu hore. držím palce, aby to dopadlo, čo najlepšie. zuzkap mne sa na tebe páčia všetky. so svojou postavou si môžeš dovoliť hocičo. záleží, v ktorých sa cítiš najpohodlnejšie. aj tak by som hlasovala za tie druhé. toť môj "subjektívny" názor, ak sa môžem pridať. ;-)
Odpovědět
Teda nás tady je. Já mám taky svatbu 28.4.2007. No super, tak to nás budou spousta. Kde máš svatbu Kri a Corsicanko a Zuzko? My ve Slavkově u Brna - okres Vyškov. Není brzo, spíše bych řekla, že je nejvyšší čas. Pa a držím palce ať to vše jde podle vašich představ.
Odpovědět
Profilova fotka
kri, luciasek: ahoj, obřad bude na zámečku Pohansko poblíž Břeclavi Na něco je ještě času dost, na určité věci ten pravý čas. Třeba restauraci už jsme si pro klid zamluvili. Šaty už mám taky skoro vybrané. Oznámení a pod. nechám na leden. Zatím si to užívám, přemýšlím nad výzdobou... už je to počasí aby nám všem vyšlo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kri: jo a na přítele nedej. Kluky to všeobecně moc nebere. s mým "nastávajícím" o tom radši skoro nemluvím, abych ho dopředu úplně neotrávila. nevím, jak u vás, ale já si skoro všechno vybírám a zařizuju sama.
Odpovědět
Ahojky holky! Corsicanka, no to jsme dvě, já taky zařizuju sama,přítelmi řekne, že tomu nerozumí a že určitě vyberu hezky, co se týče dekorace atd, no a když jsem po něm chtěla vybrat oznámení, tak jsem po jeho výběru radši rychle řekla, že to radši zařídím. Holky byla už jste některá u kadeřníka na účes svatební? Já tam mám jít až v únoru, ale docela se obávám, že za 2 měsíce mi moc s hlavou neudělá. kri: taky pražanda?
Odpovědět
Profilova fotka
To mas pravdu corsicanko, nedam na nej. Vyzdoba ho moc nezajima, atak mu jen vzdycky ukazu co jsem sehnala, ale nijak to nerozebiram. ;-) Jedina vec ze ktere byl uneseny jsou derovacky, ktere maji ruzne tvary a koupila jsem je na vyrobu svatebniho oznameni. To jsem mela oderovany vsechny papiry co nasel. ;-) Jenom jednu vec necham na nem, no samozrejme po mem schvaleni, a to vyber restaurace a jidla. Je kuchar a tak vy urcite lip co a jak, aby vse bylo v poradku. legax1: jsem prazanda, ale pred 14 dnema jsme se prestehovali do Podebrad. Nasi tam zdedili baracek, a zatim tam nejsou, tak tam chvili budem nez budeme mit neco sveho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
legax1, u kadeřníka jsem ještě nebyla. nechávám si vlasy růst a říkám si, že nejdřív měsíc před tím se někde objednám na učesání, přinesu fotku a nějak to dopadne. představu už mám, bude to spíš polorozpuštěný účes s korunkou,vlasy mám trochu vlnité... ale to už odbočujeme od tématu :) možná se před tím nechám ještě trochu ostřihat. zkoušet účesy dopředu mě osobně přijde zbytečné.
Odpovědět
corsicanka. No Tobě se to řekne, ale když mám krátký vlasy, tak měsíc před svatbou s tím nic neudělám, a nechat si je růst tomůžu, ale mám je strašně jemný tak to bude vypadat pěkně blbě! Ale jinak bych taky šla až měsíc před svatbou. Holt každá nemá vlasy k popukání. Katiz: tak co jak to s tebou vypadá, už je líp?
Odpovědět
Profilova fotka
legax1, i účes z krátkých vlasů může vypadat kouzelně. našla jsem diskuzi jen na tohle téma a holky tam mají pěkné fotky. jestli máš jemné vlasy, tak to nelámej přes koleno, nech se před svatbou přistřihnout, ať mají vlásky hlavně objem nebo nějak pěkně promelírovat a na svatbu si nech vlasy vyfoukat, ofinku učesat třeba na patku a ozdobit čelenkou. v jednoduchosti je krása ;)
Odpovědět
Ahoj holky, vítám nové tváře:-) A koukám, že 21.4. furt nikdo:-)) No, aspoň budete myšlenkama všechny se mnou no :-D Nové holky, když koukenet na předchozí stránku, máme tu takovou vlastní tabulčičku, jak se která jemnujeme jménem, odkud jsme, kde a kdy bude svatba (datum, čas). A je to moc fajn, rozesílám ji vždycky o víkendu na maily:-) nikoho nenutíme, ale kdybyste chtěli, písněte do IP:-) Katiz, doufám, že ten nejhorší pocit už je za Tebou a už se zase trochu těšíš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc za podporu. Vítám nová děvčata. Jinak co nového, už je mi lépe. Do prace odchazim v 7 a přicházím v 18, takže ze dne nic není, u rodičů jsem víc jak týden nebyla, ale mamka volala, a asi si to všechno začínají uvědomovat! Hurá :-) Přípravy teď nějak stojí ;-( jen o volné chíli vybíráme oznámení, mám asi 5 návrhů, jak vlastních, tak z nabídky na netu, teď se jen rozhodnout, ale když ony jsou všechny krásné!!!
Odpovědět
katiz, tak to je super! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?