Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje kde jsteeeee ;-( jsme plná dojmů z báječného zkoušení šatů, dávám to do albíčka a těšim se na vaše názory. Pani byla ochotná, daly jsme řeč o těchto stránkách a jak je problém cokoliv sehnat a jaké jsme zažily přístupy prodavačů , tak jen kroutila hlavou co to je za lidi :-D Holky jsem z toho jak Alenka v říši divů a asi už nikam nepůjdu...jo jen do bazénu a cvičit,Když vidím jak se svou kulatější postavou mám problémky, tak je mi z toho zle a musim s tim minimálně do února pěkně něco udělat. :-D :-D Mějte se pěkně, papa
Odpovědět
Holkyyy!!!!!!!! My máme objednané prstýnky!!!! :-D :-D hurá!! Mám z toho tákovou radost:-) zatím pouze podle přístupu, ale určitě doporučuju! lukáš Rýdl, Praha - Újezd. Moc ochotný, velký výběr, vše zakomponoval podle našich představ ;-) Budou za 14 dní, takže i rychlost (ale není teď tolik vytížen jako v létě a na jaře). A super zpráva: do Vánoc šlo zlato (prý na chvíli) dolů!! Nepamatuju si to přesně, ale myslím, že říkal, že ze 450 na 360 Kč za gram zlata. Nevím přesně, ale skoro o stovku prostě. Takže super prstýnky za 9900!! (5 briliantíků)x-) jéé, já se tak těším!! Tabulku holky pošlu, nebojte ;-) A ještě - sice je nemám, ale už vím, že v Praze boty seženu! Byla jsem v jednom savtebním salónu, jen na boty a paní moc ochotná, bílých botek asi šest druhů, ale byly to jen ty jehlovité podpatky :-| A pak jsem byla u Rouba (Střevíce a více) a tam byla celá police bílých, ale asi jsem zhýčkaná a taky jsem nevybrala :-D Ale to proto, že si říkám, že je ještě čas a že je seženu přesně podle sebe. Ale už vím, že když ne, tak v Praze je najdu. Cena bot všude 1200-1500.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, no tak to je super den na příjemné zprávičky.Mohla bych tě poprosit o někaou adresu na ty boty, kde to asi je.Koupíme si příručku a vyrazíme do Prahy. O prstýnkách jsme se s Míru taky bavili a říkal, že by je klidně dal udělat už teď, ať je máme v klidu doma a nemusíme se bát, že to ve zlatnictví nestihnou :-|
Odpovědět
Ahojky holky, Lukáš Rýdl je fakt super, prstýnky od něj jsou fakt nádherný a hlavně jak řikáš katwid udělá Ti vše na přání. Holky docela se bojim, že na něco zapomenu a to je ještě 6 měsíců čas, už z toho cvokatim.
Odpovědět
Ahojky holky. Já jak to tady čtu, tak můžu být vdečná za to, že mám boty koupené už od léta, protože jsem se koukala, že teď na zimu a na jaře to bude nedostatkové zboží. Tak jsem fakt moc ráda. Jinak v prosinci se chystáme jet kuknout na prstýnky a vybrat svatební oznámení, takže už se moc těším. Tak pa a mějte se všechny moc krásně.
Odpovědět
Tak maalinko koukala jsem na Tvé fotky v šatech. Tak šaty č. 4 Ti moc slušely. Líbily se mi nejvíce. Druhé nejhezčí byly č. 6. Šaty č. 5 vypadaly docela hezky, akorát jsi mi v nich připadala "tlustá", promiň za to slovo, vypadaly strašně objemně. Pokud dáš na radu dubňačky - kamarádky, tak si vezmi šaty č. 4. Fakt Ti moc sekly. Tak přeji úspěšný výběr a pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci. díky moc.Cením si všech názorů a pomáhá to docela v rozhodnutí ;-) Když se v nich vidím teď,vím,že to není ono.Jen jsem měla chuť je zkusit,protože typ této sukně se mi líbí...bohužel nee na mě :-D :-D
Odpovědět
Maalinka, taky jsmepro č.4, ty Ti fakt sednou nádherně!!!
Odpovědět
Ahoj kočky! Maali, hlásím, že 4ky Ti fakt padnou! A hlásím i to, že mě se na Tobě líbí i ta šlehačková sukně :-D A hlásím, že Ti závidím, neb já jsem dnes vpadla už do druhého salónu, kde měli největší velikost 38! Taže jsme se cítila jak idiot, když mě do všeho soukala a nic mi nešlo:-( No, šaty budou těžký oříšek, teda ořech! 8-(
Odpovědět
katwid, prosimtě a kam chodíš do salónu, že tam mají jen 38 největší? Takový salóny,kde mají jen tyhle velikosti bych nejraději zavřela.....když svatební salón, tak má být se vším všudy!!!
Odpovědět
Legax, bohužel asi bydlím ve špatném kraji ]-(
Odpovědět
No kdyby měli tady v Praze vše do vel.38, tak asi chodim nahá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte baby, aj u vás je už taká zima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: Já jsem pro 6 :-) ty ti podle mě nejlépe sedí, ale i 4 nejsou špatné. :-)
Odpovědět
Ahoj, je tu zima a to jsem v hlavním městě, dokonce i sníh napadnul, je to děsný.
Odpovědět
a už máte veľa vecí vybavených, mne sa zdá že času dosť ale aj nie :-)
Odpovědět
Tak holky chtěla jsem přidat do alba nové fotky a nejde mi to, mámto větší než 700kB a fakt nevim jak to sem mám dostat, což mě docela štve. Nevíte jak to udělat ?
Odpovědět
Takjsem tam pár přidala, ale ostátní fakt voříznout nejdou, tak to musim nějak vykoumat. Co vy jak pokračujou přípravy? Koukám, že zase spíte na vavřínech..no jo zima ;-)
Odpovědět
Čauky nevěsty! Já si dnes udělala radost a koupila si novou šálu, rukavice a čepku (sada, hodně barevná) :-D Hned se mi ta zima líp snáší ;-) Ale to ráno byla hrůza, asi 20 minut jsem osvobozocvala auti, a to jsem stěrače stejně nedokázala osvobodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, s novou prací se pomalilililinku zžívám, snad to nebude taková hrůza, ale hledám dál!! Na matrice jsem si vyzvedla formulář a už ho i vyplnili, je ho odevzdat, ale to musí počkat až do ledna (nesní být starší 3 měsíců). Ten snich je šílený, než jsem ráno došla na zastávku(15min), tak jsem byla jak sněhulák. Chtěla bych se zeptat, jak to máte s kadeřnicí a kosmetičkou? Uzavíráte s nimi nějakou smlouvu?? Mám strach, že když se jen ustně domluvíme, tak že mi pak vypoví - nemám stálou kadeřnici a kosmetiku nepoužívám (ale to bude vyjímka) - nechtěla bych je schánět týden před svatbou. Poraďte jak na to. Dík
Odpovědět
Ahojky. Tak zima je tu opravdu škaredá. Já jsem na Moravě a už od včerejška sněží a klouže to. Máme tu - 3°C. Fakt hrůza. No já mám kadeřnici, ke které chodím asi tak 10 let, takže to je bez problémů. Kosmetičku mám dobrou kamarádku a bydlí kousek ode mě, takže je to taky v pohodě. Nehty si nechám udělat asi už ve čtvrtek (svatba je v sobotu), protože v pátek budeme rozvážet cukroví, takže nebude na takové věci čas. No jinak příští pátek jdu zkoušet šaty a beru foťák, takže sem pak dám fotky a můžete mi poradit. Tak zatím pa a neumrzněte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak já jdu zkoušet šaty dnes, taky si beru foťák :-) už se moc těším. V tisku již mám také svatební oznámení, protože chceme ho dát rodičům k Vánocům a trochu je překvapit. Vědí , že se chceme brát,ale neví konkrétní datum.
Odpovědět
Já se taky těším na vaše fotky holky ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinyk, tak jsem zase u "vás".....už se mi stýskalo, ale u rodičů jsem odhlásila net a navíc jsme měli babičku na návštěvě, takže jsem se věnovala jí :-) Jinak mám za sebou zkoušku šaatů, uřčitě jste viděly a taky zkoušku botiček.Měli nějaké ve výprodeji, ale ještě je nemám koupené.Myslíte, že je blbý mít bílé botky barevným podpatkem...trošku do okrova nebo tak nějak ;-) Jo a další můj úlovek jsou 4 cik dak nůžky.Fotečky mám, jen bohužel nemůžou do alba.Neni kablík na stáhnutí ;-( :-D
Odpovědět
Maali, ahojky, to máš super úlovky! Já jsem nějaká přichcíplá, tak ležím, piju čajíčky... ;-( S těma botkama hele nevím, ale viděla jsme tady v albech už některé bílé boty s hnědým podpatkem amoc se mi to nelíbilo :-| Já osobně sháním celé bílé (ale je to fuška). Vidím to zatím tak, že je koupím v Praze ve svatebním salónu, ž jsem viděla, že je tam měli ;-) Mám pocit, že bych měla zrychlit přípravy, když vás tady vidím:-) Já budu mít ty prstýnky, ale nemám ani oznamko, ani šaty...ani nic:-( Hudbu musím vybírat na obřad ze seznamu a teda nic moc:-( Hudebníka na hostinu už naštěstí mám. Ubytování pro hosty zatím v penziónku nechtějí rezervovat, mám přijít v lednu, ale prý to nebude problém, dokonce sleví na 300 za noc(ze 350), když tam ubytuju všechny ty hosty (cca 12-14). A koupila jsme si an ochutnávku minivínko z Delvity:-) Mám v plánu ho koupit, ale ayb to nebyla nějaká břečka že?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, u mne asi přípravy zkončily :-( moji rodiče se od svatby distancují a my ji celou nemáme z čeho zaplatit :-( A po přítelových rodičích to chtít nemůžem (to by nebyo fér). Tak teď jen přemýšlíme jak to udělat, a jestli nahodu nebude svatba jen ve 4 lidech :-S ... Chci svatbu veeeeeeeeeeelkou, se všemi které máme rádi... ale to bez penízků asi nepůjde. Ještě zkusím pozjišťovat jak to je s půjčkou. Ale dluhy moc nechci. Holky vím že to chce klid :-N a snad to i půjde ;-) A ještě že tu jste a já se můžu "vykecat" Dík
Odpovědět
Katiz, a co se stalo? myslím mezi tebou a rodiči? Co se změnilo? Třeba to nebud etak horký, anši mají taky své dny... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stalo se toho hodně, začalo to tím že jsem s M. spolu začali chodit, že spolu bydlíme, že se bude me brát... Taky i plno jiných věcí, které moooc bolí. Brácha si svoji slečnu přivedl bez problémů a já mohla miláčka dovést poroce známosti. Taky tatík pronesl větu kterou mu neodpustím a možná k nim už nepůjdu. Krok k usmíření jsem udělala a nebyl přijat, a další dělat nebudu, nejsem ta, která se má omluvit a taky už končím s tím že ustupky dělám jenom já. Když jsme k nim s M. jeli, tak všechno bylo v pohodě, když jsem u rodičů byla sama, tak mi dokázali vyčíst jakoukoliv maličkost a byla jsem ta nehorší...a když jsem pak zase přikeli spolu, tak zase vše bylo OK a pořád tak dokola. Až to došlo tak daleko že mi řekli že jsem ... a že mi na svatbu nepůjdou. - Neodpustitelné a nezapomenutelné M. má fotbalový zápas a já nad všim přemýšlim a vy jste tu poruce komu se vykecat.
Odpovědět
katiz, no, to je síla :-( je mi to líto, drže se! Svatab bud ekrásná i tak, al je jasné, že to mrzí... :-S
Odpovědět
katiz, to je mi líto. :-( I svatba ve 4 je pěkná a pak si s přáteli můžete jít někam posedět. Na půjčce není nic špatného, záleží kolik byste si chtěli půjčit a jak jste schopni splátky. Třeba se to ještě vystříbří. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?