Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepinko, vítám tě u dubňaček :-D Rozjelo se to tady festovně, to bude babinec až se uvidíme.Moc se na to těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokročila jsem s nákupem bot! Sice jsem nekoupila ale dostala jsem ]-( super ]-( radu od prodavačky v obchdě, kde nejlevnější botky stály 1000,- A to takouvou, že si botky mám koupit třeba černé a vedle v obchodě koupit bílou barvu a přestříkat je!! ]-( Jak pokračujete v přípravách??
Odpovědět
Katiz, to si děláš p...l ne? :-o :-D :-D Tak to je hustý! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katiz ..tak to je asi stará panna, co se nidky nevdala,tudíž nechápe svatební starosti!!!!!!! To jsou ale lidi, to by se fakt po ooooo :-)
Odpovědět
ahoj kami, jsi tu jeste?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem, jdu na Tábor
Odpovědět
Profilova fotka
no to je hezký s těma botama, taky už koukám, ale v Pcích bílé taky moc nefrčí. je to strašný. Už vybíráte šaty? Usoudila jsem, že si je nechám ušít. vyjde to na ty samé peníze, co půjčovné. Ale ještě projdu půjčovny a uvidíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepinko, šatičky už jsem zkoušela loni, nežmě požádal o ruku :-D s tím, že bude svatbička duben 2006.Ale nezdařilo se, tak mě to čeká znova.A mám to v plnání tento týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky, budu chodit a zkoušet a zkoušet. Nemáte někdo nějaký typ na svatební účes z krátkých nebo polodlouhých vlasů?
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi, po těch vláskách kouknu.Je to i můj problémek.V létě jsem se nechala ostřihat, vlasy nad ramena...ale už nechávám dorůstat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zkus kouknout an tohle album, je plné vlásků :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji,juknu ta to. musím zajít ke kadeřnici, abychom se domluvit, zda ostříhat nebo nechat narůst. uvidíme. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, kdo jste mi poslal údaje a mail, tak máte tabulku:-) 21.4. tam jsem jen já :-o To nevadí, aspoň budete všichni myslet jen na mě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kat,,,, a kde tabuličku uvidím? Jo jinak mám další albumek INSPIRACE a teď jsem tam přidala BÍLÉ BOTIČKY PRO DUBŇAČKY 2007 :-) ať vás potěším, že se sehnat dají.Já jdu bosa :-D :-D
Odpovědět
maali, posílám ji na mail, písni do IP a pošlu:-) ;-) Koukám, že se nám témátko přeložilo i do slovenštiny že? Nebo to bylo? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ve slovenštině to nebylo, to může změnit ten kdo téma založil nebo že by admin ;-)
Odpovědět
Ahojky dubňačky. Tak jsem Ti katwind poslala do IP mailovou adresu, takže už se těším na tabulku. Aspoň budu mít trošku přehled.
Odpovědět
Ahojky, ta tabulka je super. tak už za pár hodin budeme mít potvrzený termín, tak se těším až se něco pohne. Co Vy jak pokračujete?
Odpovědět
ahojky, my jsme pokročili tím, že jsme se byli podívat na prstýnky (už jsme si vybrali) a zamluvili jsme si hudbu. Termín si musíme počkat na 1.12. ach jo! :-(
Odpovědět
ja Vám chcem poslať pozdrav zo Slovenska, a teiž sa pridávamk nevestám v apríli, my budeme mať svadbu 21.4.2007, prajem pekný deň :-)
Odpovědět
sonulienka : zdravím a vítám . Jak jsi na tom s přípravami?
Odpovědět
celkom sa nám darí, dúfam, že to nezakríknem, zatiaľ máme sálu, fotografa, kameramana a teraz som našla super starejšiu, neviem aky mate výraz tzv. taký organizátor, a máme premyslené aké budeme mať prstienky, no tie si dáme robiť až v novom roku :-)
Odpovědět
nie je to až tak veľa aspon tie ntaké najdôležitejšie vecu ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak konečně termín potvrzen, hned jsme byli zamluvit hospodu, a už se to snad pohne. No jenmusím říct, že mám strach z hudby, dali nám seznam skladeb co hrajou a je to celkem síla, snad se dohodneme na vlastní ale paní martrikářka nebyla moc pro. Nevíte o nějakým dobrým zlatnictví v Praze -- chceme prstýnky z bílého zlata. A pište ať mám inspiraci :-)
Odpovědět
ahoj holky,... jsem tu mezi Vámi prvně,... patřím taky mezi " dubňačky " , to je jisté , jen se u nás doma dikutuje o přesném datumu ,... já bych ráda 27. a přítel 1.7. :-D :-D to se mě moc nezdá , pak mi jednou řekne , že to byl vše april a bude po strandě.... No a chtěla jsem se opta , jestli jste tu nějaká z Liberce , hledám nápad pro obřad a i hostinu , poradíte mi?? Díky , zatím ahoj
Odpovědět
Janz --z Liberce nejsme ale sranda tu je a jsou tu skvělý holčiny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já dnešní den strávila na novém pracovním místě(oficiálně až od 1.11), ale teď nevím jestli to byla ta nejlepší volba :-S ale tu na Moravě je to s prací na křížku, asi si podám přihlášku na výšku ať jsou lepší možnosti. Jsem zvědavá, jak se mi vše podaří zorganizovat - do ledna bude zkušební doba - tedy bez dovolené ]-( tak z toho vyplývá, že půjdu bozky stejně jako Maalinka ;-( Protože botky nejsou. Jediné štěstí, že jsou obchody otevřené i v sobotu. Já se z toho zblázním - a doma ještě problémy s mojimi rodiči - nějak nám to neklape :-| Jak se má potom člověk radovat?? Ještě že je tu :-) miláček :-) a život je veselejší!!! Holky držte se !!!
Odpovědět
katiz-- Ty se taky drž a ať se Ti daří v práci. S rodiči je to někdy těžký, já mám taky teď období, kdy se nerozumíme, tak se těším s přítelem a na svatbu. Botky seženeš neboj!
Odpovědět
ahoj holky,pěkně jste mě vystrašily s těma botkama..to je jako nedostatkové zboží??
Odpovědět
Profilova fotka
Inečko...botek je dost, ale barevných a bílé nejsou ;-( katiz, držíme ti palečky a když ti bude ouvej, tak přijď sem, přece tady máš taky dobré kámošky na vypovídání se nejen o svatbě, ju :-) A díky za tabuličku, těším se, že nás bude víc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?