Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luciiásku, s tou cenou to je jasné.Jak to mají jako specialku, tak to je vždycky drahé. Já včera měla docela úspěch u vietnamců.Objevial jsem tam hned TROJE bílé botky.Plná pata i špička..bohážel ve špičce mě to tlačilo,další páskové na nártu se sponou..pásky dřely už teď a pochybuji, že bych v tom celý den vydržela a ty poslední byly normálně pantoflíčky, pěkné...bohužel na Kamču jen 41 :-S Takže vsázím an nače trhovce a pěkně obejdu nejdřív botky u nich a pak se vrhnu do velkých měst. :-)
Odpovědět
Ahoj holky.Mě to taky čeká v dubnu,konkrétně 14.4.2007a už mám vybrané šaty boty.Ohledně těch bot,tak jsem si je koupila přímo ve svatebním saloně Daja v Ostravě a stály 890kč.Jsou nádherné a hlavně dobře sedí na noze a jsou pohodlné.Takže v různých salonech je určitě seženete.
Odpovědět
Profilova fotka
Vendusko, ahoj....krásné datum ;-) Jo jo s botičkama se tady pěkně trápíme, ale nakonec dobře seženeme,věřim tomu :-) Koukám máš už i šaty.Termín vám taky už zamluvili?
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky s botkama pokročila, ale moc mě to netěší :-( V salonu mi nabídli že mi botky můžou půjčit :-| Pro mě strašlivá představa!! Kolik noh už v těch botech bylo :-S Ale pokud do dubna neseženu něco ideálního tak asi budu muset.
Odpovědět
Ahoj maalinko. :-) Děkuji za pochvalu ke krásnému datu.Termín už máme taky zamluvený i místo hostiny.Jsem moc ráda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
14.4.2007 je to nejkrásnější na světě :-D :-D :-D . Ale i ostaní dubnová nejsou špatná :-N :-D
Odpovědět
Přesně tak,všechny dubnové jsou krásné!!!!!!A ty jsi,Katiz,z Nového Jičína??
Odpovědět
Profilova fotka
Kousek od cca 10km
Odpovědět
Aha,já jsem taky z okresu Nový Jičín.Ale teď bydlím s budoucím manželem v Ostravě.
Odpovědět
Profilova fotka
A svatba bude v NJ vebo v OV
Odpovědět
Svatba bude v NJ.A tvoje? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď mě tak napadlo, co se sejít v dubnu na některé svatbičce.Klidně se vydám kamkoliv v dosahu 200 km.Dál už se bojim ;-) a nebo po všech a všechny a probereme to z očka do očka 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Maali, taky bych hned jela!:-)) Do alba jsem dala konečně vlizelín, vínový bude na stoly, bílý zkusím na auto a uvidím... ;-)
Odpovědět
Krásné ráno. Tak vidím, že všichni postupně zařizujete. Jsem ráda i za vás.
Odpovědět
Profilova fotka
S tím srazem to je dobrý nápad!! :-D A přikláním se k termínu po všech dubnových svatbách. Koukala jsem do mapy a jsme v různých koutech republiky!! ;-( Tak navrhněte kde by jsme se sešly!
Odpovědět
Profilova fotka
To by chtělo vymyslet nějaký středový bod ať musíme dojet všechny ;-) Jinak holky, máme v prác novou mašinu (kopírka, scaner,mail)... no bomba věc.Teď jsem u toho stály s holka ma celý dopoledne a učily se co to umí a smála jsem se, že až se to naučí šéfová, tak mi pěkně udělá oznámko :-D a docela se toho chytla, že nějaký kytičky vymyslíme.Tak to by bylo dost fajn...
Odpovědět
Holky, já se spíš přikláním k termínu před našima svatbičkama:-) Abychom se mohly ještě vzájemně inspirovat a postěžovat si na nesehjnání čehosi ;-) :-D
Odpovědět
ahoj holčiny, ale koukám vy jste všechny spíš dál od prahy, to já mám asi smůlu. U mě nic nového, pořád sháním inspirace pro svatební oznámení do zelena, ale není to ono, tak si ho asi budu muset nějak navrhnout sama. Katwid- ve svatební salˇonu adina mají dost velký výběr botek, tak se tam zkus juknout,je to v Holešovicích, ale to najdeš podle internetových stránek.
Odpovědět
Holky, mám napadík - prosím, napište mi všechny do IP kde máte svatbu, kdy, v kolik a Vaše jméno (křestní). Udělám tabulčičku, kterou vám pošlu mailem:-) ať máme přehled:-) Já totiž lezu na různé diskuze a začínám se ve vás ztrácet :-D Pokud vás napadá ještě nějaká informace do tabulky nebo máte jiný nápad, sem s ním ;-)
Odpovědět
Holky, díky! na přání ještě přidávám jméno a věk skoromanži, věk váš a místo ybdliště;-) Je to prima to najednou takhle pohromadě vidět, konečně mám přehled, odkud a kdo která vlastně jste x-) ;-)
Odpovědět
Všem, které jste mi zatím poslaly věk, je nám 24 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tak to jsem samé mladé kočky :-) , to je pěkná náhodička.A kolik už nás Katy máš "registrovaných" :-)
Odpovědět
tak to já Vám kazím :-( , ale zase tak stará snadc nejsem! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Legy, nebul...mladé jsem všechny :-)Mě ta 24 už moc dlouho nevydrží, tak to nevidím tak růžově :-D
Odpovědět
Já nebulim, jen dřív stárnu..a řídnou mi kosti :-S
Odpovědět
ahoj holky,tak se taky přidávám k dubňačkám,termín bychom chtěli 14.4.2007,ale musíme si to zamluvit až 1.listopadu,tak doufám,že to bude volné! ;-)
Odpovědět
holky, zpracuji a zítra pošlu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko kat, kde lítáš, čekám tě na 2007 a ty pořád nikde!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Inečko, ahoj Máš to s tím zamlouváním stejěn jako já...ale vydrž a hned 1. tam dojdi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak 1. nás tam teda bude :-) to se sejdeme na úřadě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?