Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
1
83
84
Profilova fotka
ahojky, včera jsme si udělali menší výlet k zámku, kde jsme se loni fotili po obřadu, a tak jsem z nostalgie jukla na BRMS. Mám radost, že sem občas některá písnete :-) apfele, blahopřeji k mimíkovi a drž se ;-) storm, s Mišákem jsme zatím byli nejdál v Beskydech. Nechceme ho mořit u moře 8-) Že bych se jen tak vyplácla na pláži na to stejně můžu zapomenout. Stačí mi odpoledne na koupáku, kde celou dobu honím malého po dece a lovím mu trávu a suché listy z pusy... Taky musíme trochu šetřit. Pořídili jsme si konečně auto (s manželem jsme se neshodli na ničem menším než VW Touran :-o ) tak v těchto dnech intenzivně oprašuju řidičák. Jen doufám, že nedopadnu jako katwind. :-S Dodatečně k tématu 1. výročí svatby, naše jsme normálně ale neúmyslně oba zasklili :-N Uvědomili jsme si to až den na to, zasmáli jsme se a bylo to. Je nám spolu dobře většinu času a to je myslím hlavní.
Odpovědět
Profilova fotka
do alba jsem přidala jednu aktuální fotku, kdyby ji smázli, bude na koňovi ;-) : http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se přišla podívat jestli sem někdo zavítal... Mě se mílovými kroky blíží porod, bohužel bude plánovaný, neboť náš chlapeček je hlavičkou nahoru, takže nás čeká císařský řez v první týdnu v září, konkrétní termín ještě nemáme, to se rozhodne až příští týden dle monitoru. Tak mi držte palce, ať to dopadne dobře.
Odpovědět
ahoj holky, to je super, že sem někdo občas písnete:-) apfele, držím palce, ať to vyjde tak jak má a už jste všichni spolu;-) my se s manžou konečně odhodlali a rozhodli se mít taky mimčo, tak uvidíme, kdy nám příroda požehná;-) mějte se všichni moc hezky! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak auto máme v servisu. Při couvání jsem odrala čumák (to se podaří málokomu, že?) o plechové dveře a rozškubla nárazník :-( Snad už jsem si tu smůlu vybrala. apfele, držím pěstičky a dej nám vědět. Na koňovi jsem zatím nic nevypátrala :-o a pište sem něco, ať nás nedají do archívu :-D
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/album.... apfele x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, krásné mimušenko x-) Blahopřeju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky , tak koukám, že katwind již vás informovala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
více fotek: http://rodinkakovarova.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
apfele, moc krásné miminko x-) x-) moc moc gratuluji! 8-) my bychom už miminko taky rádi, ale zatím nám to není dopřáno no... ale kdo si počká, ten se dočká...snad x-)
Odpovědět
Ahojte holky, zas po čase :-) Apfele - gratuluji ke krásnému Honzíčkovi - zkoukla jsem všechna tvoje alba na koníkoni i na rajčeti - krásný klučík se vám povedl. Tak ať se má stále krásně k světu. Katwind - držím palce, ať se brzo zadaří ;-)
Odpovědět
ahoja devcata, ty jo, ja uplne zabudla sem chodit ;-( jak se mate, toto uteklo co :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 měsících
ahoj holky, přeju krásné jarní dny ;-) Některé už mají za sebou 2 roky manželství a některým se výročí blíží. Taky vzpomínáte na ten váš velký den? A co je za tu dobu u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já taky nemůžu věřit, že jsem tu byla naposledy před takovou dobou. Na koňovi jsem Míšovi založila už třetí albu. Ten náš kluk roste: http://www.modrykonik.cz/album/album.... mallorry, máte krásného chlapečka. To se pak zapomene snadno :-D katwind už taky čeká mimčo. Snad se na mě nebude zlobit, že jsem to tu práskla. Mějte se!
Odpovědět
ahojky holky:) tak to tady moc nepopojelo co? :-D corsicanka, ty jo, malej uz je ale velkej :-N :-) ;-) storm my mame chlapecka a to je ted nase hlavni napln :-D :-D :-D :-D nic jineho se nestiha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
storm, abych se vyjádřila k výročí svatby, tradičně jsme ho zasklili. Ale na romantické večeře chodíváme i bez zvláštního důvodu. Teď jsme se navíc rozhodli jet na nějakou pěknou dovolenou, kde si (doufám) vynahradíme i neuskutečněnou svatbení cestu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj děvčata vítejte v roce 2010 :-)
Odpovědět
1
83
84
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?