Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já dnes byla na zkoušce líčení, tak to mám na chvíli v albu, pak se smažu, ksichtík jeden. Tak mrkněte. Já pompadurku taky zavrhla, nelibi se mi to vubec. Kabelku budu mít nejakou kde budu mit vsechny veci, tak to bude nektera ze spousty kamaradek hlidat :-)
Odpovědět
evita_ij: xichtík nevidím, jenom megakočku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
btw. co říkáte na můj nejnovější objekt zájmu? (poslední fotka v albiku)?
Odpovědět
Profilova fotka
omca moc hezký objekt:-D na kolik to přijde?
Odpovědět
lea: tahleta kočičárna je aukce, zatím na 1,04 USD + 20USD dopravné... netuším, na kolik se to může nakonec vyšplhat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak zatím dobé:-D ale máš pravdu, záleží, kam to pošplhá
Odpovědět
evita: jsi kočka :-) moc Ti to sluší :-)
Odpovědět
leawil: no tak pošplhá to tam, kolik si maximálně člověk řekne, že... stačí zadat maximum, co jsem za to ochotna dát a ono to za mě samo přihazuje..
Odpovědět
Profilova fotka
omca já to znám:-) sjíždím aukro; ale zajímá mě, kolik za to nakonec dá výherce:-D někdy člověk až čumí, ale když po něčem toužíš, tak jsi ochotná jít i přes vá původní předsevzetí, když stoupá adrenalin se závěrem aukce:-))
Odpovědět
leawil: zatím se držím svých předsevzetí a nedala jsem za to víc, než jsem plánovala... říkám si, že u tohohle bych možná na 1000Kč i šla 8-)
Odpovědět
a díky tomu mi občas něco uteče o 50 centů :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omca: supééééééééér, držím palce :-D :-D :-D :-D A dobré ránko všem! Tak včera jsem se nechala nalíčit a dnes mám na rtu opar - že by nějaká souvislost? 8-( Ale já na ně dost trpím, tak se spíš děsím, aby se mi nevyrašil zrovna v den D :-x
Odpovědět
evita: a malovala Tě rtěnkou / leskem přímo? nebo na to použila nějaký aplikátor? Každopádně bych Ti stejně poradila koupit si příslušný odstín, abys měla vlastní rtěnku/lesk a nemusíš se bát ničeho ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, brala to vždy štětečkem, tak doufám, že ho má aspon nějak otřený no asi jo, lesk mám svůj a ona namíchala několik rtěnek
Odpovědět
Profilova fotka
evita to znám, já na opary nijak moc etrpím, ale když jsem měla jít na operaci očí, tak mi rašil (s oparem tam nesmíš) - takže i toho se obávám na svatbě, stres je prevít - to samé akné, půl roku vypadám obstojně, ale vsadím s e ne svatbu něco vyraší - stejnou smůlou mi tam vychází i menses, takže prášky musím protáhnout tím rozhodím hormony - ach jo:-) no hlavně přežít a říct ANO:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě menses nemá vyjít, ale kdoví :-) jjojo, stres je prevít........
Odpovědět
lea: ,,no hlavně přežít a říct ano" :-D :-D :-D :-D to je pravda ;-) :-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Juchůů, první kravata je doma! I s kapesníčkem a manžetovýma knoflíčkama a je boží. A je to fakt hedvábí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: super!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix a ne snad?:-D no pravda, ještě on musí říct ano taky:-D už si říkám, aby to bylo za mnou, fakt začínám být nervozní, matinky to začínají komplikovat - no prostě asi klasika navíc dneska předtancováváme na plese, takže jsem nervní jak pes z toho - jdu si asi začít dělat něco na hlavě - ale co? ve stylu 30. let na svých dorůstajících vlasek různé délky asi nic moc neupatlám - už ať je půl devátý, to bude za náma:-D omca to je ta zelená?:-)
Odpovědět
Jo, zelená s bílým a modrým pruhem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak ta je moje favoritka:-D snad se zamlouvá ženichovi;-)
Odpovědět
lea: no já s tím právě souhlasím... čím dál víc... jinak pocity mám taky stejný, už aby to bylo za mnou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
řekla bych, že tyhle pociti tu budou mít pomalu všechny, jak se to bude blížit:-) jinak zjištuju, že ženiché nespolupracují skoro nikde:-) prostě je to tak "netankuje" jak nás... budu ráda, když ho donutím příští týden dorozdat oznamka. Hudbu k obřadu ženich včera vymyslel takto - prý k výstupu na věž bude Po starých zámeckých schodech, pak Only you na obřad asi, pak Pečínka od Maxim Turbulenc(prý kvůli mé profesi), pak už ani nevím co a na rozprch pochod trpaslíků ze Sněhurky:-D gratulovačka bude muset být až zas všichni slezeme, na místě obřadu to nepůjde, nebude místo, takže by to teoreticky mohlo stačit jo a drahý ještě vymyslel - že když je brácha oddávajího ředitel hasičů, že nám přistaví takovou tu rouru na skákání z paneláku k věži a svatebčani budou jezdit dolů rourou:-)) no tak vidíte, jak to berou ti chlapi
Odpovědět
Čau holky, jenom vás jdu pozdravit, vidím, že diskuze nestojí :-) Na mě vlezl nějaký bacil, tak ležím v posteli :-( Chtěla jsem se zeptat, jaké máte bolerko nebo nějaký přehoz přes šaty, kdyby byla zima..Já mám zamluvené jenom takové to klasické saténové, ale bojim bojim, že mi bude zima :-( Tak nevim, jak to pořešit...
Odpovědět
elenore: já sháním momentálně krajkové bolerko a budu mít štólu z lišky, jinak původně jsem chtěla saténové bolerko, ale podšité fleecem, máme svatbu v kostele a tam bude zima... ;-) :-) lea: aspoň se s nima nenudíme... můj má podobný nápady... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ele já mám v zásobě i kožíšek (krom bolerka) - pak se rozhodnu dle počasí a o bacilech mi nemluv, baším antibiotika - jelikož se mě viroza nechtěla pustit už 3 týdny, už to zkomplikovaly nějaké bakterie, tak jsem je v pondělí obdržela a včera mi ještě krabičku přidala
Odpovědět
eleonore: mrkni ke mě do albika, o čem uvažuju já :-D
Odpovědět
No já jsem právě taky uvažovala o nějakém zatepleném bolerku, máme to taky v kostele, který je i v létě pořádně studený..I když vím, že budu zpocená až někde, tak stejně chci radši něco pro jistotu :-N V půjčovně šatů mám zamluvené jen to obyč.bolerko a navíc má jen takové 3/4 rukávy..Tak nevím, jestli si to nechat ušít nebo co.. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?