Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
No my to budem mít tak: ženich bude u své mamky, tam se sejde i jejich strana rodiny, někdy kolem pul devate.Ja budu u našich, už na 6hodin mam kadeřnici, pak líčení..... Na nějakých 9 až půl 10 přijde naše strana rodiny k našim. Pojí, popijou.... Pak tak na půl 11 přijede ženich se svou rodinou, možná bude i falešná nevěsta....... Pak si půjde pro mě, dá mi kytku....... proběhne asi požehnání od rodičů..... a o půl 12 jedem všichni do kostela - auta plus autobus....... Máme obřad na 12 hodin :-)
Odpovědět
tak můj ženich pojede spát k mamince :-D ale je to asi 20 km a ráno ji zrovna doveze k nám, u nás doma se budu chystat já a kousek od domu v jiných rpostorách bude nachystané občerstvení, bude se tam dám sednout, toalety a tak... v našem baráku rpobíhá rekonstrukce a dlouho rpobíhat bude, tak to nikdo nemusí vidět... a je to obojí 100 m od kostela... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas dorty jako podekovani budou normalne na hostine a jeste navic je zarizuje tchyne, tak jsem na to zvedava. evita: vy mate fakt autobus?
Odpovědět
a děkovací dorty nevedeme, kdo by to jedl? :-p
Odpovědět
natrix: my máme v plánu na děkovací dorty (nejspíš medovníky nebo ovocné) hodit jedlé fotografie... takové hezké by to mohlo být :-N
Odpovědět
My to budeme mít v podstatě úplně stejné jako Evita ;-) Taky máme obřad na 12. A dorty zrušily samy maminky - že žádný nechtějí, že se to stejně nesní a dává se to do mražáku a stejně se to už pak nedá jíst :-p Ale plánujeme, že jim (oboum rodičům) nějaké víno s naší vlastní etiketou..Uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas se dortu, cukrovi a kolacku ujala tchyni, my jen rekli, jak si to predstavujem, tak snad to bude O.K. My si davame delat jen ten hlavni.
Odpovědět
Mám hotová oznamka!! :-D
Odpovědět
Omcamauta: fakt krásné, podařené ;-) jsi šikovná ;-) Já doufám, že naše budou tento týden vytištěná..Už to chci rozdávat, ať se mě pořád někdo neptá, kdy přesně to máme atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: no dneska ty naše oznámka zkoušel ten můj tisknout na tvrdej papír a bylo to super myslím že příští týden už budem také odesílat...Zatím se každému líbí.... :-)
Odpovědět
Ukecala jsem miláčka, že to nakonec vytisknem na A4, já v práci nařežu a ušetřené asi 250Kč utratím za něco prímovního na ebay :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jo my to máme také na A4, jen se neví jestli to bude na zdobené straně papíru nebo na hladké, dnes to hodnotí s autorem v práci :-)
Odpovědět
Článek se načítá
marrsee: my to budem mít právě menší (na DL formát, což jsou tři do A4), ale když bysme si nechali tisknout přímo ten DL (je mi jasné, že vytisknou A4 a pak to nařežou), tak to vyjde asi o 4Kč na oznamku dráž... takhle si nechám vytisknout A4, v práci sama nařežu na DL a prašulky vrazím do něčeho jiného ;-)
Odpovědět
my chceme po svatbě dát rodičům fooknihy, nebo alba, kde budou naše fotky od dětství, nějakej průřez a nejhezčí fotky ze svatby. Samy maminky řekly, že dorty jsou zbytečnost... ;-) :-)
Odpovědět
natrix: jooo, fotokniha je supr nápad!!
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: tak to máš v pohodě, ten můj říkal že to také nechá oříznout, já to chtěla stříhat :-D nám se na A4 vejde jeno a z od kaje zbává asi 5cm z každé strany... :-) Holky asi to bude znít divně, ale k čemu slouží pompadůrka????
Odpovědět
marrsee: kabelečka pidi... já počítám, že tam budu mít kapesník, pomádu na rty a občanku ;-) možná mobil...
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: aha tak to jo a to se nosí jen v ruce a jak se to zvládá i s kytkou?
Odpovědět
marrsee: právěže ta pompadurka je takový ten pytlíček, na ruku se to pověsí... zkusím najít fotku praktického použití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: joooo, asi budem mít autobus. At nemusí 15-20 lidí řídit a nepít až do odpoledne.... Takto se u nas naberou, dovezou ke kostelu, pak od kostela do restaurace a je to. Vyjde to asi na 1200 - 1500, to není tak hrozné :-N
Odpovědět
marrsee: http://www.beremese.cz/_gallery/88214... hmm, ale tady to dost splývá se šatama.. nicméně na pravé ruce můžeš vidět šnůrku ;-) btw. a nikdo tě nenutí, abys ji taky měla!
Odpovědět
marrsee: ha, téhle mladé paní hezky visí :-D http://www.beremese.cz/_gallery/44457...
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jo děkuji asi vypadám jak blbec, ale já to fakt nevěděla a jen jsem se zeptala ;-)
Odpovědět
marrsee: proč bys měla vypadat jako blbec?? Náhodou, já to ještě tak před půl rokem taky netušila... šmankote, kolik věcí já se naučila a dozvěděla až tady na beremese!! :-D no a protože už to vím, tak když se někdo zeptá, ráda poradím (protože vím, že jsem sama byla ve stejné situaci)...
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás s těma dortama to taky nejdřív bylo tak že ne, chtěli jsme perníková srdce to nechtěla moje mamka a zvolila nakonec ty dorty její problém já to jíst nebudu ona si to odveza na moravu a tady se pojídámí dortů nezúčastním :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
u nás dorty taky nebudou (přesně - kdo to má jíst), ženich nechtěl řešit poděkování nijak, ale mně to přišlo blbý, tak budou koláže z fotek a basta:-) omca moc pěkná oznamka:-)
Odpovědět
Tak a teď se vrhnu na výrobu svatebních novin 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jo dobre tak aspon nejsem sama no myslím že zrovna Ty si psala něco že se tu i vzděláváme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že se tu dnes nikdo celej den neukázal, asi máte všichni napilno. přeji krásný víkend :-)
Odpovědět
já pompadurku zavrhla hned... kapesník si dám za výstřih, nebo k ženichovi do kapsy, ta kabelka by mi překážela, ale omca správně podotkla: mobil! Ale ten u sebe budu mít do obřadu, kdyby někdo zabloudil nebo byl nějakej problém, přes obřad nic řešit nebudu a pak budu mít nachystanou kabelku, kde budu mít pudr, možná make-up, kdybych se moc obrečela ( :-D ), kapesníčky, klíče a ten mobil... občanku svěřím svědkyni :-) Navíc budu mít do kostela štólu z lišky, takže když si ji budu přidržovat a ještě kytku, tak toho bude i tak dost... Ještě maminka vymyslela, že jak budou stonky kytky obalený stuhou, že by se tam dala ušít malá kapsička právě na kapesník... ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?