Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: tak ja bych byla teda pro ty druhy. Byt tebou tak volim ty, v kterych si prijdes jistejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: dík, tak u Tebe asi stí širším že.. rurunka: oni jsou v pohodě oboje... :-) asi to nechám na počasí podle toho jaké bude tak podle toho zvolím i botky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: to je taky moznost. Ja mam taky dvoje botky, protoze v tech se spickou se tak uplne necitim tak se asi budu prezouvat.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: já bych si vybrala asi ty druhé
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: no já právě do špičky boty nechtěla, ale co jsem koukala tak je všude měli no hrůza něco jsem si vysnila a teď to neseženu jako vždy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám svoje s pozvánkama ke stolu rozdané, ženich stále ještě ne. Ty co jsou bez pozvánek, tak pošlu někdy v březnu
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak u nás se oznamka průběžně rozdávají, ale máme problém s přítelovo strejdama, moc se s nima nevídáme, ale na obřad by je chtěl pozvat, tak jsem myslela, jestli to nevyřešit tak, že bychom jim je poslali poštou nebo jen hodili do schránky, ale nevím, jestli neni blbý, když jim je osobně nepředáme :-( marrsee: mě se líbí ty s plnou špičkou... doma jsem měla taky bílé sandály, ale na duben mi to bylo zkritizováno, že budu ráda za boty s plnou špičkou, tak jsem si je pořídila. doma mám ještě jedny bílý botky ve stylu balerýnek na nízkým podpadku, tak do nich se když tak přezuju, v nich se cítim jak v bačkůrkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko. mikanek: my taky nerozvazeli vsechny oznamka osobne, ke komu to mame dal, tak jsme posilali postou a nikdo si nestezoval.
Odpovědět
No my osobně zvali, oznámka budeme buď posílat poštou nebo po někom (přece jenom, nejbližší příbuzní od nás bydlí 300km).
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíte a to mi to máme k příbuzným, co zveme na svatbu do 30 km, tak nevim, jestli to taky po někom neposlat....a budeme mít klid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my co mame zname blizko,tak jsme je zvali osobne a rovnou dali i oznameni, ostatnim, co bydli tak 150 km od nas to slo postou.
Odpovědět
my zvali osobně ty co jsou zvaní na hostinu, krom pár výjimek z velké dálky, těm se zavolalo o co jde a že se jim to posílá a pak ještě jsme u mojí tety nechali pozvánky pro její dvě děti s rodinama. Co jsou jenom oznámení rozdávám a co nerozdám, tak asi měsíc před svatbou pošlu počtou... ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky jich posílám minimum, opradu nehodlám podporovat Českou Poštu, když s nima mám jen samé problémy - krom 3 oznámek - se nám povede všechna s pozvánkou předat osobně (vzhledem k možnosti ztráty na poště je to ideál) a co je pak od nás dál a je to jen oznámení, tak se pošle - cca 8 obálek jo a právě do mě hustila máma, abych poslední noc spala u nich a šla od nich, přijde mi to složitý, všechno stěhovat k nim, když by stačilo odstěhovat ženicha přes ulici:-) nojo, to se bude ještě muset dořešit jen se mi nechce přistoupit na to spaní jinde, jak to řešíte vy, holky?
Odpovědět
leawil: já to vyřešené mám jednoduše, budu spát u bráchy, kde taky bude sraz svatebčanů... neb "naše" bydlení je 350km od místa svatby a to bych ráno nestihla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: já jsem to vymyslela, že budu spát u nás v bytě, ženicha vykážu k jeho mamině, aby tam přespal. ráno stejně na líčení a účes pojedu do města, tak pak budu čekat, že nastoupí pomoc na oblíkání a pak k nám dorazí zbytek svatebčanů... ozdobí se auta a vyrazíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek podobně jsem to chtěla řešit já, jen s tím, že bych ženicha vykázala až ráno:-) protože svatba je až odpoledne - kadeřnici mám až na 10, že by se pak oblíkací četa připlazila k nám, jenže máma tvrdí, že u nás je to moc malé, a je pravda, že kadeřnici bych měla od našich přes ulici; jenže zase stěhovat psa, šaty, šminky a všechno okolo, na půlku věcí zapomenu... auto se bude muset přesouvat atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas taky chteli at pritel spi u rodicu a jede od nich pro me do naseho bytu, protoze ja dom nemuzu, mam to asi 170 km. Ale mi jsme se rozhodli, ze budeme spolu, ja pak pojedu ke kadernici a kosmeticce a oblekat se budu v loznici, kam bude mit pristup jen mamka a svedkyne a pripadne ten, koho si vyzadam. I kdyz mame maly byt a budem tam jak sardinky, tak to chcem vse u nas.
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: tak si to tak prosaď, jak to máš naplánované ;-) rur: tak to teda nevim, jestli si mám nechat přítele doma na noc nebo ho vykázat už večer, zase jsem si říkala, že budeme určitě oba stresovat, tak by bylo lepší, že bysme každý plašili oba jinde :-D na účes už jedu na 8 hod., tak to vidim tak, že budu stávat už v 6h, ještě si budu muset do očí nacpat čočky, čeho se docela bojim, abych moc nestresovala a neměla pak rudý oči, až se tam nebudu moc strefit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ještě to proberu s polovičkou, jestli bude chtít, abych spala jinde, tak to udělám, ale jinak ne, a jak ho znám, tak to chtít nebude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já budu asi také u nás v bytě a on u rodičů, ještě uvidíme, já mám rodinu také 160km od tud. Kadeřnici mám objednanou na 7.30h, máme to už od 11.30h tak se budu stresovat že nebudu stíhat jak s znám budu mít furt dost času a nakonec zjistím že nestíhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já miláčka taky vykážu před svatbou z domu, půjde přes ulici k rodičům a já s našima budu v domečku, jinak bych musela 200km ze svého rodného domu, protože moje doma i podle trvalého bydliště už není rodný dům :-D , ale jinak koukám co nevěsta to kraj cesty za ženichem takže jsme na tom všichni podobně :-D
Odpovědět
markysek2: no přesněji my spolu přijedeme z Prahy ve čtvrtek večer: on ke svým rodičům, do městečka cca 80km od místa obřadu já k bráchovi - do města, kde bude obřad a všechno. No a v sobotu se moje rodina sejde u bráchy a nastávajícího u nich a pak společně přijedou k bráchovi.
Odpovědět
Profilova fotka
naši přijedou z hranic na moravě ve čtvrtek a zbytek až v sobotu včetně bráchy strejdy, babičky,.... a budeme hned v místě svatby teda 20 minut autem přes město
Odpovědět
Profilova fotka
jinak počítám s tím že s přítelovi rodiny je jich 7 tak se rovnou sejdou u nás at jsem nebo nejsem ready a skoro manžel s mojí maminkou budou muset obsloužit hosty..maminka si bude hrát na paní domu v mém domě to jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zas prave nechci strerovat sama a vzhledem k tomu,ze u nas budou i moji rodice, kteri spolu neziji a jeste mamky pritel, tak budu potrebovat podporit od milacka. S mamkou bych sama noc neprezila. Tatku mozna poslem k pritelovym rodicum na noc. Pro jistotu. Jinak mi mame taky obrad 11:30.
Odpovědět
Profilova fotka
a s drahou půlkou se sejdete před radnicí (kostelem) nebo si pro vás přijde domů s kytkou, a bude mu předhozena falešná nevěsta a tak?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas tohle jeste domyslene neni, ale asi mi ji preda bud pred odjezdem z bytu a nebo pred radnici. Jeste nevim. Jak to mate vy?
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: jééé aspoň něco tu mám s někým společného krom toho že nejsem ve svém rodném hnízdečku :-D Jinak ségru mám asi 15min pěšky od sebe :-) brácha ten přijede ve středu a to je odemě z příbudzných vše, rodiče nemám...(povede mě přítelův taťka) :-N, kamarádka ta přijede až v sobotu před obředem, ale záleží na tom jestli dostanem byt a podle toho sepak uvidí odkud pojedem. Radnici máme také kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: ja budu mit ze sve strany taky malo lidi... Segra me za svatbu nesnasi, jedna kamoska se jeste neozvala a druha je moje svedkyne, dorazi v sobotu rano. S mamkou a jejim pritelem to bude jen komedie,jeste se ani nevideli s pritelovejma rodicema. Jen tatka bude v poho. A taky muj ridic, nejlepsi kamarad muzskeho rodu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nás doma čeká předávaní kytek a dortů za výchovu :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?