Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Dobré ránko přeju :-) my budeme mít na oběd taky klasiku, knedlíčková polévka a svíčková + vegetariánské menu. Předkrm ještě nevím, ale asi vyhraje taky šunková rolka. Já už druhý den rozcházím v práci lodičky a teda doufám, že trošku povolí, když jsou kožený. Velikost je dobrá, ale klasika - tlačí nad patou ]-( Takhle bych v nich celý den nevydržela.
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeju dobré ránko, tý jo, dneska mi byla venku nějaká zima, do toho nejela tramvaj, tak jsem si pěkně vymrzla ]-( už aby bylo po těch mrazech a v březnu se začalo postupně oteplovat, abysme v dubnu měli už sluníčko a teplíčko.... :-D svatební menu budete mít stejné, akorát u nás nebude svíčková ale ta kuřecí kapsa. bude to takový lehčí, tak aby to všichni snědli, přece jen ta svíčková hodně zasytí. na to mi hned mamina namítla, že je to dobře, že už toho pak ostatní moc nesní, tak to bylo dobrý... :-D jinak do restauračky se půjdem domluvit měsíc před, vybereme si u nich i nějaký mísy na raut a řeknou nám kalkulaci, tak doufám, že to bude příznivý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré zasněžené ránko! My se máme jít taky domluvit až tak měsíc předem, a taky budem domlouvat menu a raut. My předkrm mít nebudeme, při takovém počtu lidí (65-75) je to zbytečné, zbytečné peníze myslím, a vždy to nebývá,tak jsme to škrtli. Bude klasická polévka s játrovými knedlíčky a nudlemi, a jako hlavní chod nejspíš nějaké tři druhy masa, a asi půl vař.brambor a půl hranolek. A domluvíme raut, a budem chtít vědět taky kalkulaci na osobu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak ja uz sedim v praci a diky vodafonu muzu byt na mobilu zadara na netu. Tak se tu nemusim jen nudit. evita: tak pro tolik lidi bych predkrm taky nedavala, nas bude jen do 30, tak se to da. Jinak na raut nam rekli ze to vychazi asi 350/os a je to teply i studeny.
Odpovědět
Profilova fotka
Já tak nějak doufám, že se vejdem do 500,- za oběd a raut na osobu 8-) Plus samozřejmě nealko - to bude největší pálka. A alkohol nám snad dovolí svůj - aspoň něco.........
Odpovědět
Ebay šílenství pokračuje, mrkněte do alba 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ty jsi ale blázínek - po svatbě si otevřeš obchod s kravatama????? :-D Schválně-za kolik vydražíš takovou kravatku na ebay?? Je to levnější než koupíš tu?
Odpovědět
evita_ij: jsem v klidu, skoromanža nosí do práce celkem často oblek, takže se nebojím, že by to zůstalo někde ve skříni.. Obchod asi ne... nicméně... co vím, tak obyč kravaty se v Praze prodávají kolem 300, ve slevě třeba za 200... tohle by mělo být hedvábí (dám vědět, jak to vypadá, až přijde) a to se v Praze pohybuje kolem 700 nejlevnější... a to tahle kravata byla fakt levnější ;-)
Odpovědět
holky, my budeme mít taky 70 lidí a předkrm bude ;-) :-) a vychází nám to asi 700 Kč/os za oběd, raut a nealko, plus pivo, víno máme vlastní a tvrdej platit nebudeme
Odpovědět
Profilova fotka
Omca: tak me se mega libi ta zelena kravata co mas v albu,ta je fakt nadherna. Tise zavidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja to ted tak propocitavala a vyjde nas jidlo asi na 500-550 na osobu + nealko, vino, pivo, kafe a mozna i neco tvrdyho. Slivovice bude vlastni.
Odpovědět
Taky doufám, že se vejdeme do 500-600 na osobu... podle předběžné kalkulace to tak nějak bylo. Samozřejmě bude záležet, co si "vymyslíme"..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já včera dodělala vývazky :-) tak super :-N šlo mi to hezky od ruky u televize
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chtela taky vyvazky delat,ale nakonec je mam z lenei. A zjistila jsem ze mi 2 chybi, tak jsem psala pani email, jestli by to slo poresit bez toho nehorazneho postovneho a pani mi je poslala uplne zadarmo a misto 2 rovnou 6. Uplne me to prekvapilo, ze se takovy clovek jeste najde mezi obchodniky.
Odpovědět
rurunka: to víš, oni si chytří obchodníci umí spočítat, že když ti takovou nějakou drobností vypomůžou, tak je vychválíš do nebe... a to je reklama k nezaplacení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omca: me taky napadlo,ze to dela treba pro reklamu, ale nevim... Stejne na tom moc neprodala a my od nich mame tolik veci, ze je ma davno zaplacene.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak koukám, že se tady mluvilo o jídle my jsme se nakonec dohodli taky na klasice pol. s játrovými knedlíčky a svíčková, a večer grilovaná kýta a nějaké obložené mísy se sýrem a zeleninou...nakoupila jsem mašličky na auto a už mi jen chybí udělat vývazky a pořád nevím co na auto ženicha a nevěsty asi se pokusím sehnat nějakou organzu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja uz mam auta skoro vyreseny. Na moje mam panenku a masli,ta je tady z bazarku a zenich dostane cylidr z bazarku, jen jsem zmenila masly a masli udelam z organzy, kterou jinak nevyuziju.
Odpovědět
evita_ij: tak jsem zběžně koukla na aukro. Jo, jsou lidi, co se nakupováním kravat na ebay a prodáváním na aukru docela solidně živí.. by mě zajímalo, jestli na to mají živnosťák a platí daně :-D :-D
Odpovědět
Dubnovky,už máte poslané oznámení? Nebo ještě vyčkáváte?
Odpovědět
kopa39: já ho ještě nemám ani vytištěné 8-)
Odpovědět
kopa39: nám se už tiskne 8-)
Odpovědět
no jo, dám to do tisku příští týden, no...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my uz ho mame skoro rozdane az na par vyjimek, ktery nebyly doma,kdyz jsme rozvazeli.
Odpovědět
Mé informace o tom, kdy se rozvážejí/posílají oznámení se značně liší.. někdo říká, že hned při "zvaní" na svatbu, někdo že stačí s koláčema před svatbou... někdo by posílal 2 měsíce předem bez ohledu na nic.. a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
Nam taky kazdy rikal neco jineho, tak jsme to udali podle toho, kdy jsme meli cas a bylo lepsi pocasi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi ho také teprve tisknem, v pondělí ho přines ten můj namalované a teď se to musí doladit, ale pokusím se vyfotit aspoň nějak a vložit do alba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my uz mame oznameni skoro rozeslane...jen ty, co budeme rozvazet do schranek (tady ve meste) - kvuli postovnymu-co si budem povidat :-D , tak ty jeste ne. ale asi to objedem zitra, nebo o vikendu. ten mesic pred svatbou uz by to asi melo byt. Jinak my budeme mit taky svickovou,hrozne moc si to preje kamil. Ale maminka se s tim nejak nemuze smirit. radsi by neco lehciho - jak tu kdosi argumentoval-vsichni se prezerou... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky poraď te mi které boty jsou hezčí? oboje jsou moc pohodlné akorád ty jak mají širší podpatek tak jsou nižší :-) , ale jen o malinko.... :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
marrsee: já jsem širokopodpadkáč :-D ale oboje botky jsou krásné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?