Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
natrix: ty bolerka jsou moc pěkné, máš zkušenost s objednáváním přes e-bay? A myslíš, že by to stihlo dojít? Papáá omcamauta: prstýnky jsou krásné ;-) Už se nemůžu dočkat, jak budou vypadat ty naše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky po víkendu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! omca: gratulace ke krásným prstýnkům!!!!!!!!!!! I rytiny se vyvedly??? máte? Tak já mám za sebou zdárně zkouškové období - I. semestr, tak ze mě spadl obří balvan povinností a učení a teď na 100% se vrhám na přípravy svatby. Musím dodělat vývazky a milion dalších věcí :-D V pátek jdu na zkoušku líčení, tak jsem velmi VELMI zvědavá, nikdy jsem se nebyla nechat profi nalíčit.
Odpovědět
evita_ij: rytiny nebudou. Prstýnky jsou totiž z titanu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: a tam nejdou jo? ahaaaa, zas jsem chytřejší :-D kolik Vás stály?? jestli to není tajné ;-)
Odpovědět
evita_ij: museli bysme sehnat někoho, kdo by to udělal (ta prodejna, kde jsme koupili, to nenabízí a myslijou si tam, že do toho titanu to nejspíš ani nepůjde)... no, já řeknu cenu a budu za držgrešli... ale když vony fakt byly jediné, které jsme si nasadili a podívali se na sebe a bylo vybráno... 2704 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a co? :-D úúúúplně nejhlavnější je, že se Vám budou líbit!!!! :-D :-) :-) :-) :-) Tak paráda. A budeš je doma schovávat a pak je dáš svědkům? Nebo jak se to dělá, kurnik...... Asi jo.... Mám pocit, že na něco v den D zapomenem..........je toho TOLIK! :-S
Odpovědět
holky myslíte, že vadí, když budu mít na svatbě bílé botky s černou podrážkou a podpatkem? jsou to jediné boty, které jsou pohodlné :-(
Odpovědět
evita_ij: proto už začínám se seznamem, kdo bude mít co na starosti... tetička organizaci zdobení aut, bratránek nealko při focení, svědek brácha prstýnky a občanky, svědek druhý panáčky na hostině, a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) vy se máte, že už máte některé prstýnky doma, to mi se na naše pořád ještě těšíme :-D skias: já si myslím, že to určo nevadí, přece jen je hlavní, že jsou bílé, ten podpadek už je jen malinkatej detail ;-) evita: já jsem po zkoušce líčení spokojená, ale docela se děsím toho, až mi bude kosmetička na den D malovat řasy, to jediný je docela nepříjemný, když nesmíš mrkat, hlavně já pak budu mít v očích narvaný čočky, tak to snad zvládnu držet a moc nemrkat :-N jo a ještě mi kosmetička dávala make-up i na krk, to byl pro mě nezvyk a ze začátku mi to docela svědilo, ale pak už jsem si na to zvykla. Evita: dej pak vědět, jak si pochodila ty na líčení a nezapomeň se u toho taky vyfotit! ;-) prstýnky bych asi vrazila svědkům nebo rodičům, nebo bych je možná svěřila ženichovi, šupne je do kapsy, tak by je snad neměl ztratit :-N :-D
Odpovědět
skiasl: uka fotečku ;-) u některých je to ok, u některých to bije víc... to posoudíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm..... no já taky musím sepsat nějaký časový harmonogram a trochu už si dojednat kdo co bude dělat...... mamča momentálně řešila, co dát na jídlo svatebčanům jak přijedou k nám, vyhrál to guláš, jedna paní sousedka nám ho udělá......... mamča akorát musí sehnat nějaké stoly, židle...... tchýně má hospodu, ale je to daleko..... takže sousedi snad zafungují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no teda takovejhle seznam mi nenapad, si pořád říkám, že je času dost, ale asi na to budu muset vlítnout a hlavně na takovýhle věci připravit ty, od kterých budu něco potřebovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
mikanek: já si od začátku říkám, že pokud nedeleguju povinnosti na jiné, tak si to vůbec neužiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: přesně tak, v den D se nevěsta s ženichem už NESMI o nic starat a stresovat, MUSI se jen a jen bavit a užívat si to!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-N Právě mi přšily botky :-) z květuše, jsou úúúúúúúúúžasnéééééééééééé a padnou mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to je jasný, taky vim, že co jsem všechno řešila před svatbou, tak v den svatby už řešit nechci. budu muset případný problémy a další přípravy přenechat někomu jinýmu. no kamarádky to jistí ;-) evita: botičky jsou krásný :-)
Odpovědět
evita: hezké botky!
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem se vrátila z víkendu u rodičů, byla jsem dát oznámení babičce a strejdovi, slivovice mě trochu skolila, a pak jsme snad furt mluvivli o koláčích a výslužkách až se mi o tom i zdálo, doufám že to mamka bere jako finále...ale koloik měl brácha metrů stužek na auta a pro hosty to jsem se nedozvěděla, a ještě jsme se rafli vůli kytce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my jsme konečně včera objednali cukroví tak další věc odpadla, jen nemůžu sehnat nějaké ty botky aby byli pohodlné a právě když na nějaké narazím tak mají třeba černej podpatek, ale co jsem se dozvěděla včera od kamarádky tak to neva pod šatama to není vidět a ona mi ukazovala i video a opravdu to tam vidět nebylo :-) skiasl: určitě když budeš mít dlouhé šaty až na zem tak to neva fakt to není vidět tak budu koukat po botech i já třeba s čerrným podpatkem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a v sobotu jsem byla na první zkoušce líční, sice je to vyfocené až večer, ale dřív to nešlo a už jsem tam i tak nějak unavená...pak mám ještě jednu fotku, ale tam se nějak šklebím... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
marr: to vypadá hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: děkuji to mě malovala kámoška, je viučená kosmetička akorád je problém v to že je 60km daleko, jinak opravdu maluje krásně... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já udělala pár vývazků a zjistila jsem, že mi došla mašle :-) K těm mašlím na auta: paní v galanterce mi říkala, že na 1 auto 5 metrů stužky. Prodávají se po 10 m, tzn. 1 balíček na 2 auta. Už jsem 8 balíčků koupila, a zatím počkám, budem mít několik aut a asi ten autobus = ten se bude muset taky nazdobit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak šatičky se pomalinku rýsují - v sobotu proběhla další zkouška - zatím jen vrchní část saténu, bez podšívky a všité spodnice, kytičky budou, za 14 dní vymyslíme jak přesně http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my ještě ani nemáme prstýnky, ve čtvrtek jdem vybírat. Už se moc těším. Chtěla bych z chirurgické oceli, tak uvidím jak to bude vypadat. Ještě musíme vybrat hudbu k obřadu. Nevím si rady s tím pochodem. Máme tam na výběr tři, R.Wagner- svatební pochod, F. Mendelssohn-Bartholdy, sen noci svatojánské nebo G.Verdi pochod z opery Aida. Co je klasika?
Odpovědět
holky, my dneska akorát vyplnili papíry na matrice, to je u nás vše :-) lea: šaty vypadají krásně :-) evita: botky taky super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, včera mi volala paní ze zlatnictví, že už máme hotové prstýnky, trochu se bojím, jestli budou podle představ. dneska tam asi vyrazím je okouknout ;-) na matriku se chystám zítra, tak snad už to vyřídím na 100 %.... marsee: líčení je hezké, ale škoda, že to nemáš za světla, mě bylo u kosmetičky řečeno, že na denním světle hodně líčení zaniká, tak byla pořád pro, aby mi stíny víc zvýraznila, což je pro mě docela nezvyk... :-N evita: jak budete zdobit auta stužkama? jen do oken s myrtou nebo je protáhnete od okna až na kapotu???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! mikanek: no my většinou natahujem bílou stužku přes kapotu k předním dveřím a tam se to nějak zapíchne špendlíkem do gumy. Do oken nedáváme nic. A hlavně: to bude práce nejspíš mých dvou bráchů, tak to nechám na nich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, to já už mám od květinářky domluvený buksus do oken. ale hrozně se mi u tebe v albu líbí to srdíčko z břečťanu, to by bylo na auto krásný, jenže nakonec nám z jednoho auta pro mě sešlo, tak nevím, jaké budeme nakonec mít, tak zatim nemůžu nic řešit.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky zatím nevím, jaké auto budu mít, brácha slibuje, že sežene bílého cadilaca :-) ale na to nemůžu 100% spoléhat, každopádně snad nějaké bílé případně seženem :-D Ještě to nemám objednané, teprv se sejdu s květinářkou, ale myslim, že to nebude drahé a efekt to má velký.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?