Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omca že by končeně někdo čerpal inspiraci?:-D však to je v pořádku;-) já objednávala ze zdejších webů - ted nevím zrovna z kterého jsou mašličky, prtože já objednávala asi ze 4:-) (ale myslím, že květ.studio Aneta) jinak snubáky nafoceny, fotečky hodím večer, až se vrátím z práce, můj se bude předělávat, protože tátovi se nelíbí malinké krapny, co drží kamínky, mohly by vypadnout a bude trochu silnější, protože mě píchá kamínek do prstu, ženichův už je hotov, na něm se nemá co pokazit
Odpovědět
To budete mít všechny snubáčky s kamínkama? Já jsem uvažovala, že bysme si nechali udělat oba úplně stejné - to se "nedělá"?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: já mám kamínky a můj bez, on kamínky za nic nechtěl, a já zase chtěla moc, tak jsme to tak udělali.
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jo dělají a s těma kamínkama to je asi dnešní móda... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca a proč by se to nedělalo:-) spíš je to asi trend poslední doby, ale většina mých známých má bez kamínku
Odpovědět
Profilova fotka
mně se taky kamínek moc líbí a jelikož prsteny nenosím, tak aspoň at ten snubák nějak vypadá, když ho budu tahat furt
Odpovědět
No já mám kamínek na zásnubním, ten po svatbě přesunu na pravou ruku... a právě jsem si říkala, že na snubáku už kamínky asi nechci - tak jsem se jen chtěla zeptat, jako moc jsem "divná" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: spousta lidí má bez kamínku, měj takový jaký Ty chceš!ne jaký má každý! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: my máme taky bez kamínku s kamínkama se nám nelíbily, a asnubáček mám taky s kamí¨nky a poputuje taky na pravačku
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: vůbec nejsi divná, já mám také hodně známejch co mají bez kamínků, my jsme chtěli původně také, ale tyhle se nám tam zalíbily a tak jsme si je vybrali
Odpovědět
omca: my máme oba stejný prstýnek :-) oba s kamínkem ;-) :-) a kamínek máme, protože se nám líbil, kdybych věděla, že to v poslední době má kdekdo, tak schválně proto bych si ho nedala... ]-( :-p :-N :-D
Odpovědět
natrix: tak to není můj případ :-D já si udělám, co se bude líbit mi.. jen jsem se chtěla zeptat, jestli tu jsem sama... a nejsem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
omca:, to já taky, ale taky nemám ráda, když mám to, co každý... :-(
Odpovědět
natrix: klíííídně.... budu mít šaty, které tady mají i další holky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...tak jsem za vami zase na chvilku zaskocila...s cim casem je to sileny :-( :-( . Ale "manzel" ted dela vecirku( ;-) ) a ja na pocitaci neco do skoly, tak se sem obcas kouknu :-) . Koukam, ze se resi prstynky :-). My mame stejne a ja tam mam jeden kaminek. mam v albu obrazek z netu...a az se mi dostane do ruky fotak a trocha casu, tak sem zase pretahnu nove fotecky...a jeste mam neco v telefonu, ale muj kabel ma segra a ta ho samozrejme nekomu pujcila, takze to bude na delsi lokte...snad to do te svatby vuec stihnu... :-D :-D ]-( ]-( ....takze omca: nejsi vuuubec divna!! naopak!! ruzne prstynky ma ted kazdy,je to trend jak rikaji holky. jeste nedavno meli vsechny pary stejny prstynek. nam dokonce nabizeli,at ja si ho necham udelat ze zlata a kamcovi z oceli (dela v baru a kdyby ho ztratil, tak obnova by byla dost nakladna-oproti ocelovymu)...ale to jsem hned zavrhla...to bych nechtela...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já teda zas budu mít šaty, co nikdo nemá:-D - aspoň ně - vlastně i snubák bude origoš, ač předlohu pro něj jsem viděla v každém 3. albu - nakonec bude vypadat trochu jinak
Odpovědět
leawil: no jo, ty budeš celá origoš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevím, že by až tak:-) a tady jsou prstýnky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
leawil: prstýnky jsou boží!!! Jen z fotky nepoznám - to je nakonec žluto-žluté zlato nebo bílo-bílé?
Odpovědět
Profilova fotka
omca jsou bílo-žluté, bleskem to zanikne
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: vyfoť to pres den bez blesku ;-) jsou moc krásné
Odpovědět
Profilova fotka
evita foceno přes den, jen když na to svítí, tak je to blbě vidět, když nesvítí sluníčko, tak to chce bles - no děs, udělala jsem asi 20 fotek:-D ted už se k nim nedostanmu, zůstaly u táty, takže už nevyfitím, můj půjde na předělání, budu jen doufat, že je přinese na obřad:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... leawil: jsou opravdu krásné. Neboj budou i prastýnky. Holky seženu špendlíky na vyvazky i normálně v obchodě? Rozhodli jsme se že si vývazky vyrobíme samy a teď nevík kde sehnat špendlíky...
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: určitě v galantérce ;-) Ja taky vyrabim sve vyvazky a jeste k nim pridam myrtu a nevim, jak to pak spojim, jestli to nejak pujde zaviracim spendlikem nebo normalnim......
Odpovědět
evita: a co udělat vývazky, eventuelně nachystat ozdobné špendlíky a myrtu připevnit špendlíkem s vývazkem až ve svatební den ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: jo to jsem mysleala také, že myrtu připevníme až ve svatební den, akorád také nevím jak evita_ij: děkuji za radu dnes se tam chystám už jen kvůli stužkám, chceme bílo-červené a ještě musím okoukat jak se dělají tady z netu
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: no jistě, vývazky předem a myrtu den před svatbou.... JO asi špendlíkem, tím zavíracím by to asi nešlo, musím to zkusit.
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: odpoledne vlozim do alba ty sve, at mas trebas inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita_ij: hele a nevíš jak dlouhé asi tak mají být?(myslím tím ty stuhy před vázáním)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee mám naházet parcovní postup do laba? fotila jsem to:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?