Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
tea: my jsme tomu také nevěřili, ale opravdu jsme platili je 900kč. Tak to já ještě nevím co na auto, pořád mi nic pořádně nepadlo do oka
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak my jsme tu měli taky dneska nádherně už jak najaře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám docela bych řekla zásadní problém nevím jak určit pořadí při vcházení na obřad jestli A: 1. hosti 2. ženich 3. nevěsta nebo B: 1. ženich zaním svědci 2. hosti 3. nevěsta mě osobně se líbí obě varianty a taky jsem obě viděla, přesto ta druhá mi příjde sice taková americká, ale lepší (brách říká že chudák ženich pak čeká a neví kam s rukama a nohama...měl tu první možnost)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás bude nástup jednoduchý, jak nalezou a vejdou se do věže, tak tam budou.-D ale první by asi měla jít rodina na ochoz, pak oddávající svědci s ženichem na mezipatro, pak zbytek hostů a já se budu pasírovat po schodišti poslední, to bude dost zajímavé:-) tudíž nevidím moc reálně, aby mě vedl táta - dva se prostě nevejdem vedle sebe
Odpovědět
Profilova fotka
markysek:tak u nás bude ta druhá varianta, první půjde ženich s maminkou, pak svědci, rodiče a ostatní hosté a já půjdu s taťkou poslední.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja to budu mit taky jako rurunka-tu druhou variantu. prijde mi to tak hezci :-) . A na auticku budu mit nejspis organzu a nejaky zivy kvety, ale ne moc,jen pro doplneni. zase mi prijde zbytecny davat moc penez do dekorace auta,kdyz je to jen na chvili-to radsi o to vic investuju do dekorace stolu a tak :-)
Odpovědět
Já uvidím, jak se domluvíme s přítelovo maminkou. Naši jsou totiž rozvedení, tak moc nechci, aby mě vedl otec (vztahy docela skřípaly jednu dobu), tak buď mě povede někdo jiný, nebo půjdeme najednou spolu. To by pak nástup byl: svědci, hosté, snoubenci....
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka,tea: my to budeme mít stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera nádherně a dneska tak ošklivě, není náhodou už duben? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju taky asi zvolím tu druhou možnost, teda jestli se mě někdo bude vůbec ptát, aby nás paní na obřadě neseřadila a hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě se tu stavoval přítelův svědek..jak že si to vlastně představuje se ženit (přítel mu to řekl až ted a ještě s tím že jde za svědka), tak jsem se dozvěděla že bude unos ženicha a ne nevěsty protože mě by nikdo nehledal, tak jsem ho poslala domů :-D (ne mi takle špičkujem normálně)
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: tak určitě by se měla zeptat, nás se na to ptala už i naše fotografka a prý že nám pak poradí před obřadem a seřadí i hosty a řekne co a jak, je to strašně milá paní, tak jsme byli rádi, že se toho tak ujme.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
AHOJKY, tak my dnes byli na první přípravě na faře, bylo to moooooooooc fajn a srandovní, moc příjemné povídání s jáhnem, prostě pohoda, vypsal s námi žádost o církevní uzavření manželství, popovidali jsme si o tom, jak si mame odpoustet, i kdyz se nazlobime, bylo fakt strasne fajn. Odchazeli jsme oba s usmevy od ucha k uchu :-D :-D A pak jsme byli u tety a stryce uz zvat na svatbu, tak mame fajn den. I kdyz to počasí je mazec, zataženo, mlha, prší....... ]-(
Odpovědět
Holky, tak my vyrazili dneska do Blažka (mají 70% slevy), že mrknem na košili nebo džíny... odešli jsme s krásným oblekem za 2990 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: Koloukala jsem na tu květuši a už je nemaj a mít ani nebudou :-(
Odpovědět
marrsee: no tak nevím... leda se zeptat v tom salonu, kde jsem je kupovala já, jestli by ti je neprodali a neposlali.. ale nejsem si jistá, říkala jsi, že máš dost uzounkou nohu, neodhadnu, jestli ti budou (já mám nohu spíš širší a je fajn, že mi sedí)... baby, já jsem asi závislá na očumování na ebay, furt sjíždím dekorační věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to já mám tutéž závislost na Aukru:-D
Odpovědět
leawil: no jo, ale na aukru toho není ani desetina toho, co na ebay :-D stužečky, kamínky, látky, kravaty... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: no tak to já také na aukru v ebay se nevaznám, to neva kouknu ještě v Budějicích nebo pak pojedu do Prahy jestli něco neseženu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca to asi jo, ale jelikož si z ebay neobjednám, tak tam radši nelezu jinak holky - inspirace na svatbení dorty - dva jsme vyhráli v tombole v pátek na plese - oba super http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
leawil: dorty jsou skvělé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: tak to máš tetu opravdu šikulku, jinak i ty ostatní jsou krásné... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca a jak byly výborné, ještě jsou, podělili jsme celou rodinu, a ještě budeme mít zítra k snídani a aspoň dvě večeře:-D docela mě nadchl ten slaný, vůbec to není špatný nápad, protože třeba budou tchán vůbec nejí (nesnáší) sladké a takových bude asi víc - že by varianta svatebního pro ně?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee však jsem si jistá, že náš svatbení je ve správných rukách:-) ikdyž nevím, jak bude vypadat a jak chutnat - jsem si 100% jistá, že bude skvělý ve všech ohledech
Odpovědět
leawil: jo, slaný dort je určo dobrý nápad, já jsem pro ;-)
Odpovědět
No, tak to moje ebay šílenství můžete posoudit v albu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: dobrý úlovky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D ta "kravata set" je super!!!!!!! :-N
Odpovědět
evita: dík.. doufám, že se mi podaří vyhrát i ty ostatní kravaty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu revidovat prstýnky právě teď, papá ve středu nemůže omca hezky řádíš, pak koukej taky nafotit výsledek;-) jsem moc zvědavá:-)
Odpovědět
leawil: myslím, že se budou hodně podobat těm tvým :-D materiál jsi brala taky na ebay nebo v nějaké šikovné galanterii/internet obchody?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?