Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
jen mě to prostě zaskočilo, byla jsem si celkem jistá, že jsem se na to před půlrokem dívala a že to mělo vyjít...
Odpovědět
Ahojky, tak my jsme dneska byli objednat prstýnky. Měli bychom je dostat na konci února, tak se těším. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur: Já jsem se na ně také moc těšila a už je máme doma... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem tu zas zpět za vama. Já dnes konečně zavolala kadeřnici a domluvila se na zkoušku, ale jdu až 20. března, prý to stačí a aby prý nezapomněla, co mi pak má v den D učesat :-D Jinak se u nás nic neděje, ale plánujem teď někdy zajít domluvit menu do restauračky.
Odpovědět
já bych zařizovala, ale není co... všechno máme, jen je potřeba zajít na matriku a na faru a chodit na přípravy, ale protože jsem nemocná a muž na neschopence, tak až příští týden, to stejné poslední 4 pozvánky na hostinu - tedy osobní předání - až budeme zdraví... Ale dneska jsme s drahým vybrali dva dorty, které se nám líbí, takže už je skoro jisté, jak bude ten náš vypadat :-) no a pak jenom kadeřnice a kosmetička a domluvit úpravu šatů - taky asi příští týden... menu máme... tak už jen drobnosti... jo vybrat kytku u květinářky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aahoj holky já ted 2 hodiny skládala oznámka první máme předané, zamluvena je taky fotografka...prstýnky máme doma už od před vánoc
Odpovědět
marky: my taky... ;-) :-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo zapomněla bych ženich má oblek za božských 3500, dokonce mě překvapil a přivezl si i nádhernou kravatu i s kapesníčkem
Odpovědět
marky: tak kapesníček jsem koupila minulej týden, k tý kravatě, co si koupil ten můj neměli a ještě mu ho pomaluju, je hedvábnej, tak mu ho zhezčím na památku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde jste je kupovali a na kolik vás přišli
Odpovědět
mar: ty kapesníčky? ty s kraječkou se mi fakt nelíbili a slušnej jsem nesehnala, tak jsem koupila z čistého hedvábí za celých 25 Kč ve výtvarných potřebách. A koupila jsem dva, tak nám na ně napíšu jména a datum a schováme si je na památku. Možná ho ještě udělám taky proužkový smetanovo-bílý, ale to nejprve vyzkouším, jak by to vypadalo. :-) Barvy na hedvábí se fixují zažehlením, takže dokud to nezažehlím, normálně to můžu smýt vodou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koupili jsme to teda přítel si koupil celý komplet klasicky v prodejně obleků
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
stálo to asi necelých 500
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak dneska jsme byli na zkoušce prtýnků, tak seděly, na předání jsme se domluvili až na 2. března, což úplně stačí, než aby jsme je ztratili :-D Jo a jen jsme učinili trošku změny a upřesnění, necháváme si vyrýt jména a datum svatby a původně jsem chtěla jen obyč zirkon, ale jen jsme se tak zeptala na cenu diamantíku, tak je to do 800,- tak jsem si ho nakonec doobjednala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky kde vsichni jste?? poledne skoro na krku a tady nikdo... ;-( ;-(
Odpovědět
No, já sjíždím ebay a nakupuju materiál na vývazky a výzdobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo... vy vsichni asi uzivate venku slunicka, ze?? ;-) ;-) omca: jak to pokracuje?? vybrala jsi neco??
Odpovědět
Profilova fotka
tea: ahoj my jsme jeli koukat po botech a nakonec jsme koupili hodně dobře v OP Prostěj oblek za neuvěřitených 900kč, máme z toho strašnou radost a je moc peknej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: tak to je MAZEC!!! ...nespletli se o nulu??? :-D :-D :-D ... tak to gratuluju k uzasnemu nakupu!! ja mam v OP prostejov vyhlednutou kosili. ale jeste se chci podivat jinde. tahle mi pripada moc svetlounka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my dnes vybrali a objednali prstýnky, hodím je do našeho albíčka, jsou nááádherné, jsem nadšená. Objednali jsme v bílém zlatě, já s kamínkama, pro něj bez kamínků - kombinaci mat, lesk, já kamínky a mat.
Odpovědět
Profilova fotka
já pojedu zkontrolovat prstýnky ve středu, táta ale chce ten můj předělat (nepochopila jsem přesně kvůli čemu), tak uvidíme, co na tom chce měnit:-) než se do toho bude rýt, tak ať je to eňo ňuňo - celkem věřím jeho úsudku, takže když jemu se tam něco nezdá, bude to asi pravda - no nafotím a pak posoudíte:-) aspoň že ten ženichův je jednoduchý, takže na něm se nedá nic zkazit
Odpovědět
Profilova fotka
lea: tak to je super, ze se muzes spolehnout :-) . dej vedet, az budes vedet vic. ja mam z tech nasich hroznou radost...prisly ve ctvrtek a uz jsem na ne koukala asi 20x :-D :-D evita:jj,hod je do alba...moc rada se podivam. ja sem taky hodim ty nase. a hodim i oznameni co prisly...jen musim najit kabel od fotaku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak my si dnes opravdu užívali sluníčka, byli jsme s naším pejskem na procházce a hlavně si užívám volna, protože příští víkend budu celý v práci ]-( No ale co nadělám, když lepší práci jsem zatím nesehnala. Jinak co se týká svatby, tak teď maličko stávkujem.
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky mám v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: prstynky jsou nadherne!!! a pochopila jsem dobre,ze ty budes mit s kaminkama a matne a on bez kaminku a leskle??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, kde jste dneska vzali to sluníčko??? na plzeňsku bylo celý den zataženo a odpo se přihnala menší inverze s mlhou :-p tak já mám u sebe jednu novinku, včera jsem byla na nehtíkách a docela dobrý, akorát si pomalu zvykám na hodně dlouhý drápy :-D evita: prstýnky krásný. hrozně se mi líbí to, co máš v albu na auto za srdíčko, to si necháte taky dělat??
Odpovědět
Profilova fotka
tea: ja s kaminkama + matne a on misto kaminku leskle, a ten druhy pruh matny. Takze budou podobne, akorat ja mam kaminky a on misto toho lesk.
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: ano, chtela bych to na auto, jestli to nebude stat moc penez, tak to necham udelat 2x :-) na kazde autko. Jeste jsem se nesesla s kamoskou kvetinarkou, tak zatim nevim. Ale je to jen břečťan na dratě, tak snad to bude ok :-) Vypadá to strašně hezky, a jestli budu mít taky bílé auto (jakože SNAD JO) tak to bude super. Źenich pojede nejspíš stříbrnou Octavií, tak to by taky vypadalo snad hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
to u mě je to tak, že máme přislíbený nějaký lepší autíčko, ale ještě jsme ho neviděli, tak podle toho budu vybírat ozdoby... ale ten břečťan vypadá moc krásně, hlavně to srdíčko ;-) to bych mohla předhodit květinářce, určitě by to byl lepší nápad, než nějaký živý květy, když netuším, jaké bude počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: no právě, počasí se neví a plánuju to pak z auta sundat a vzít si to na tu oslavu, někdo to buď zavesit nebo polozit poblíz nás jako další dekoraci ;-) to jsem ale praktická co :-D :-D :-D No já mam slíbeno od star.bráchy BILEHO CADILACA, tak jsem velmi převelmi zvědavá, zda se mu ho podaří zajistit. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?