Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych chěla jen zadek dolů :-(
Odpovědět
jo já bych chtěla hubnout od pasu dolů, ale nějak to nejde :-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pavka411: v jeden den to není, až v červenci, ale stejně mám furt pocit, že i když tu svatbu budeme mít dřív tak stejně nebudem hvězdy (jedná se o přítelovu sestru)
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: neboj teď si ta hvězda Ty a přítel a pak budou oni... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím prostě mám z toho depku a tak nějak mi to kazí chut na svatbu, protože oni jsou a vždycky byli ti důležití no nic
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: neboj určitě to dobře dopadne... Já si také tak připadám u mojí ségry i když ta už vdaná je...
Odpovědět
Profilova fotka
holky za jak dlouho si můžu zvyknout na boty a na potpatky když v nich vůbec nechodím?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme totiž loni ustupovli mému bratrovi( ačkoli jsem staršěí) prý to nosí smůlu...asi nosí, ale na smůlu mě mě smůlu přináší ta osoba a to už vím ted, maximálně ji ze své svatby vyhodím, to mi svatbu nezkazí ona jo, a na její nebudu muset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: já co jsem četla tak by se akorád sestry neměly vdávat v jeden den to prý nosí smůlu pošlu Ti to jo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: tady je odkaz a přečti si vše co Tě bude zajímat.. http://www.nevesta-zenich.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
páni, dneska je to tu samé vzudělání:-) na snubáky se otám zítra otěcka, jde na ples jako my; už by asi nebyly od věci, pořád netuším, jak nakonec dopadnou
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: no jo nikdy není dost něco vědět, každá rada dobrá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrsee to máš sakra pravdu, právě nám přišla poradit do diskuze k našemu městu ohledně místa hostiny a kadeřnice jedna holčina a já dle jejích svatebních fotek zjištuju, že je to nějaká sice neznámá ale sousedka přes ulici:-D svět je malej
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: jo tak to máš zase pravdu Ty, je hodně malej a to jsem se až divila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!! Mam par novinek :-) . zitra budeme mit hotove oznameni. tak ho vyfotim a hned vam ho sem hodim (to nove-jak jsem psala ze tamto uz zrusili a nechteji nam ho udelat ). A hlavne! Dnes jsem byla na zkousce ucesu a super :-) ...mam z toho dobry pocit ...a aby toho nebylo malo, tak mi dnes shodou okolnosti volali,ze mame hotove prstynky. tak jsem tam hned sla-uz je mame doma a jsou UUZASNY ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea téda, tolik úspěchů najednou - tak to gratulace, u nás celkem nic:-) jen sjem vecpala ženichovi oznámka nadepsaná, aby si je aspoň rozdal
Odpovědět
Tak já jsem včera doupravila svatební oznámení a dneska to asi budu odesílat do tiskárny. Papír jsme nakonec vybrali, ale neshodli jsme se, které oznámení je hezčí (je to formát DL, jedno na výšku, druhé na šířku), tak to nakonec vypadá, že budeme tisknout 50+50 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já má blbou. Musím prodat ty krásné botky, protože mi jsou větší a vyzouvaly by se mi... ;-(
Odpovědět
marrsee: tak to je teda pech.. ale neboj, seženeš jiné (nebo tyhle v menším).. si myslím, že na bazárku ti tady za ně ruce utrhají 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No už jsem tam dala inzerát tak uvidím, koupím si nové. Dokonce jsem koukala několikrát na takové jako máš Ty :-). Jsou pohodlné?
Odpovědět
marrsee: jsou na širším podpatku, takže se na nich neviklám. Navíc jsem nechtěla lodičky, protože mám strach, že by se mi pořád vyzouvaly - takže jsem šla po botech s páskem přes nárt... zatím je rozcházím doma a podle mě v nich celý den vydržím. Výška podpatku je 6cm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamkouauta: tak to je dobrý tyhle mají 9 cm a když jsem je včera zkoušela tak mě bolely nohy...
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jo a nechci boty do špičky ty se mi nelíbí...Přez ten nárt je to výhoda já mám uzonkou nohu a nízkej nárt tak mi málo které botky sednou...
Odpovědět
Uááááá :-. :-. :-. Tak vysněné autko na odvoz na svatbě nebude :-(
Odpovědět
omca: jakpak to? :-(
Odpovědět
natrix: plánovala jsem, že využiju letecké míle z OKplus programu aerolinek (mám nalítáno hodně). A až teď jsem zjistila, že se dají uplatnit jen na "nižší" třídy aut. Maximum co nám půjčí bude Citroen C5 nebo Passat. A my chtěli Volvo S60 ;-(
Odpovědět
omca: to je škoda... a nešlo by třeba připlatit?
Odpovědět
natrix: to nevím... ale stejně - kouzlo mělo být v tom, že nás to vyjde "za benzín"...
Odpovědět
omca: to je jasné, ale zase kdyby to bylo vysněné auto, tak bych nad tím asi uvažovala... ;-)
Odpovědět
natrix: jsou jiné, prioritnější věci, které jsou "must have". U auta se uvidí, jestli zbyde energie na dohadování se s půjčovnou a penízky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?