Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
evita:ještě jak si se ptala na to helium:koukala jsi se na aukro? zadej do vyhledávání na aukru : helium :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: já vím, jen jsem nechtěla nikomu brát iluze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: vidím to tam, 820,- a 790,- peněz jak za koně 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: aha tak ted jsem o maličko chytřejší :-D
Odpovědět
marrsee: přesně! Nikdo nemůže říct, že na brms jen sedíme a plkáme a plkáme. My se vzděláváme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já se jen tak koukala a těch 790 bylo nejmíň co jsem já osobně viděla :-. Sem chtěla jen pomoc :-| Nejdřív jsme je taky chtěli ale pak se to nějak zamítlo
Odpovědět
evita_ij: s tím heliem, pokud jsi narazila na něco kolem 800, tak to je ještě levné. Teď jsem koukla a "běžné" ceny jsou kolem 1400 na 30 balonku...
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: já vííííímmmm a moc děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) Jsem náročná, vše bych chtěla tak za 100,- 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: :-) jo tak to by se mi taky líbilo. Spoustu věcí je dost drahých jen kvůli tomu že jsou něčím vyjímečné. Nebo tím, že je před tou věcí napsáno "svatební". Což se mi zdá dost nefér
Odpovědět
Profilova fotka
je to pořádný byznys :-D 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
byznys to teda je... :-D evita_ij: koukni mi do alba bala jsem tam i ukázku certifikátu pravosti jak to vypadá omcamauta: kdybych si to také lépe přečetla tak ze sebe nedělám blbce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: super díky, jsem opět chytřejší! Svatební album mám taky, je krásné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
evita_ij: jj kouknu, ale až později zase sedím u stroje a sousedce skracuju kalhoty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: myslím to album fyzické, co máš v albíčku "SVATEBNI ALBUM" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: máte moc pěkné onámení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: počkej, ale já tam žádné oznámení ještě nemám... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa-sakraš tobě jsem chtěla teď napsat, že máš pěkné album s tím oznámením to mělo být pro evit ;-) No jo-dělám moc věcí naráz a takto to dopadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: to neva já u toho krátím kalhoty tak doufám že nebude jena nohavice o kus kratší :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj já popůlnoční šaty taky neřeším. Dostala jsem v salonu poukaz že si je můžu půjčit zdarma ke svatebním šatům. Ale mám nádherný svatební šaty tak si je chci užít co nejdýl.
Odpovědět
Profilova fotka
verunka8: máme to stejný-moje řeč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: tak to pozor :-) Asi by ti sousedka moc nepoděkovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: to poděkuje i tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verunka8: budeš mít ty šaty, co máš v albíčku? S-E-X-Y !!!!!
Odpovědět
tak popůlnočky neplánuju, ale mám bílé letní šatky s barevnými květy, tak je budu mít v záloze prstýnky od pana Kouřila máme a jsme moc psokojeni, taky máme brilianty, oba dva :-) a briliant je vlastně diamant s briliantovým brusem ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já popůlnoční šatky řeším částečně, když nějaké seženu tak budou a když ne, tak prostě nebudou :-D Jo a teď si nevzpomínám s kým jsem tady řešila nějaké hubnutí, tak jen se chci pochlubit, mám 6kg dole ;-) tak pokračuju dále, sice už moc času není, ale :-D
Odpovědět
Pavka - k těm kilům gratuluju - já se snažím jen o tři, ale nehla jsem se ani o gram. Ale aspoň jsem se začala víc hlídat a dokonce cvičím, takže na mě úspěch obrovský. Dneska jsem se pustila do svatebních novin. Už mám šest stránek a plánuje ještě tak dvě - myslím, že to bude stačit. Vzhledem k tomu, že se půjdeme fotit až po obědě, tak je chci jako takou výplň pro chvíle nudy.
Odpovědět
zuhur: no tak já to v plánu neměla, ale díky střevní chřipce jsem měla za den o 2,5kg míň... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdare holky co si myslíte o svatbě souzorenců v jednom roce???
Odpovědět
Nás to možná čeká :-) Myslím, že je to v pohodě, pokud to není opravdu hned po sobě. My máme svatbu v dubnu a sestra budoucího manžela pravděpodobně na podzim.
Odpovědět
Profilova fotka
to markysek2: když to nebude v jednom dni, to se mi moc nelíbí, když se budu vdávat tak aspoň v ten den chci být ta jediná nej, a sourozenci ať si dělají svatbu třeba týden po nás :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?