Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
25.4.2009 je taky hezké ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita: jasně, 25.4. je taky fajn ;-) ale já jsem docela ráda, že máme ten začátek dubna, přeci jen máme větší šanci si něco domluvit, než když bych se předháněla s více nevěstama v pozdějším termínu :-D já když každému řeknu, že svatbu budeme mít 4.dubna, tak mi skoro každej řekl, proč to nemáme v létě. no jo, každý roční období má svý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám teda nikdo neřekl, proč to máme v dubnu, až na tchýňu, které se nelíbí v datumu 4 (numerologie či co) takže 4.4. by nerozchodila vůbec:-) (uvažovali jsme o tom), ale nakonec čarodějnice zvítězily;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme puvodne chteli svatbu v zari. ale pak jsem se definitivne rozhodla, ze chci, aby mi svedcila moje milovana sestricka a ta bude mit 18 letos v breznu. a protoze jsme uz nechteli cekat zase do dalsiho zari, tak je to nejblizssi termin po sestrinejch narozeninach (ona ma nar.v nedeli-a hned dalsi sobotu je svatba ;-) ;-) ). A navic-4 je moje oblibene cislo. a navic-melo to byt v zari-to ma narozeniny muj Kamil...tak je to v dubnu-to mam narozeniny ja :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: já mám v G.Jeníkově bratránka a jeden čas jsem tam jezdila docela dlouho :-) tea: no já zrovna zápasím s angínou, když tu nejsem tak ležím... :-( dracinek: my jsme se spolu seznámili obdobně 10.4 :-) mikanek: to slýchám také pořád....rodiče zas proč zrovna teď když je ten velkej pátek a jsou velikonoce, ale to jsme to ani netušili my a měnit už to také nebudem je to náš DEN. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: já bych taky chtěla svatbu v září, jenže minulý rok jsem měla státnice a pak už bych nic nestihla domluvit a další září jsme čekat nechtěli. takže je to v dubnu tenhle rok ;-) ale když si vezmu, jaké bylo minulý rok ošklivé září, tak doufám, že tenhle duben bude celý svítit sluníčko x-) marsee: u nás měl dobrou připomínku táta, že si bude muset koupit kabát, že bude 4. dubna ještě zima. copak mam pak řikat já jako nevěsta, která bude mít na sobě maximálně slaboučký bolerko :-N
Odpovědět
mik: loni byl hezký duben, tak snad letos bude taky :-) jo a ty bolerka se dělají i podšitý, třeba fleecem ;-) :-) to budu mít já, protože jsem zmrzloun ušatý ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nat: kamarádka měla loni svatbu 26.dubna, bylo krásně, tak doufám, že začátek dubna by nemusel být taky tak špatný ;-) uvidíme.... :-)
Odpovědět
mik: to my byli zamlouvat termín v kostele ten den (nevěděli jsme, jestli nebude potřeba křest, tak jsme šli včas) a bylo nádherně, svítilo sluníčko, bylo teplo (jako v dubnu, ale bylo) venku to bylo na tenký svetřík, v kostele teda na normální svetr ;-) :-D Takové kdyby bylo počasí, byla bych šťastná...
Odpovědět
Profilova fotka
No na to počasí jsem také zvědavá. Také budu mít jen lehounké bolerko a nevím jestli neumrznu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem konečně z práce doma. Teď se tam zaučuju, tak jsme tam 2, tak za vama nemůžu, ale od příštího týdne snad občas nakouknu. marsee:tak to je možný, že třeba tvýho bratránka znám, teda jde o to, jestli je v našem věku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo je třeba Ti něco řekne přijmení Zajpt
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: tak to teda bohužel :-( , to mi vůbec nic neříká
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: to neva o nic si nepřišla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme původně měli mít svatbu srpen, září už loni, ale moje mamka mě ukecala, protože loni v červnu se ženil můj bratr a mamka nečchtěla dvě svatby, tak jsem chtěla letos v létě ale pro změnu přítelova sestra se chce taky vdávat, ale tam nikomu 2 svatby nevadí a já nic nenadělám, tak jsemmusela vybrat datum v dubnu ( květen měl bratr zakázaný tak jsem mu to nemohla uděla t a jsem pověrčivá)...aspon budem letos první a budu moc poukazovat na to v čem se opičí :-D :-D :-D
Odpovědět
marky: my taky chtěli loni na podzim, ale měla jsem státnice, tak jsme to odložili na letošní jaro, bylo by to hodně náročný... ;-) :-)
Odpovědět
Tak my jsme taky chtěli loni v září, ale bylo to hodně narychlo, takže vyhrál letošní duben. A proč 4.4.? No mě chtěli původně 25.4., ale to neoddávají v Židenicích, takže jsem měli na vybranou mezi 4. a 18. - no a to už jsme se museli přizpůsobit restauraci.
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme se rozhodovali dlouho kdy, říkali jsme že v létě by mohlo být moc horko a pak by byl každej otrávenej v září že už by mohlo být dlouho kdybych byla těhotná, v květny se oddávat nemá tak to vyhrál duben a jak 10.4? no koukali jsme jak to vychází na pátek a když jsme šli na matriku tak nám dali vybrat a jak jsme tam tak stáli tak přítel řek tak toho 10.4 a dali nám i hodinu chtěli jsme 10.00h a ona nám povídá abyste se vyspali tak si nechte 11.30 a my jsme souhlasili že je to dobrej nápad, jen se bojím že asi spát nebudu vůbec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee:tak my to máme jen o den později, ale ve stejný čas a myslím, že já už nebudu spát ani ve čtvrtek večer natož v pátek večer :-D . Když jsme jeli poprvé s přítelem na dovču, tak jsem usnula až ve 2:00 ráno a v 5:00 jsme stávali a tohle bude myslím ještě horší v tomhle směru. jsem nervák :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no o tom mi chvilku povídej já se budím už teď a začnu třeba přemýšlet jakou byrvu kytky aby to nejlépe ladilo s košilí a kravatou, já mám bílé šaty tak u mě je to celkem jedno...
Odpovědět
Profilova fotka
ruru no tak to já už nebudu spát týden do předu, už ted mám problémy:-) jsem na tom velmi podobně právě mě máma objednala ke kosmetičce 27.4. na obočí, masku atd. tak snad to bude do 30. stačit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: no aby si se po té kultuře neosypala :-D já už jdu radši 2.3 :-D
Odpovědět
Ahoj holky,tak konečně máme domluvenou fotografku a v sobotu jedeme do Brna kouknout na prstýnky:-)...jinak se mi dneska zdálo,že 25.4. sněžilo a já řešila,že mám boty s otevřenou špičkou:-) a přitom ještě žádné boty nemám...
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: tak to je hezkej sen takovej podobnej jako jsem měla já, já měla den před svatbou a neměla jsem ještě boty, nepřišly :-D
Odpovědět
marsee:myslím,že bychom potřebovaly dovolenou:-)..ale je to v poho,mému se v neděli zdálo,že stál v kostele a já jsem tam přišla říct mu,že jsem si to rozmyslela:-D,takže chlapi jsou taky nervózní!
Odpovědět
lea: to je ideální, já byla na kosmetice včera a ptala jsem se, jak dlouho před svatbou je to ideální a ona říkala, že tak 3 dny, to vím že nemůžu, takže půjdu 4 dny před svatbou. Akorát jsem si vždycky nechávala barvit řasy a nikdy jsem s tím neměla problém a poslední dobou mám ze všeho podrážděné oči, takže včera to pekelně štípalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee já nejsem hned tak na něco alergická, jediný, co si nesmím nechat je trhat kníra:-D to vypadám jako kretýno ještě 14 dní nat taky to navrhla kosmetička - že je to ideální, že maska akorát zabere, obočí se zahojí - no jsem zvědavá, na kosmetice jsem byla naposled před rokema půl:-D to teď nějak flákám jinak sny - mně se dnes zdálo o podlahách v bytě, to teď totiž aktuálně řešíme a o tom, že nemám bižuterku na svatbu, přitom je to to první, co jsem pořídila :-D - no hrabe nám všem
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo a myslím že to bude mnohem horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky plánujete po svatbě nějak rodinu? :-)
Odpovědět
Marsee:jo jo,poslední HA bude v červnu a pak na to vlítnem:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?