Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
a zitra v 10:00 mame domluvenou schuzku s fotografkou. tak tam jedeme na osobni poznani a pokec ;-) . tak drzte pesti,at vse dobre dopadne
Odpovědět
tea a verunka - se stejným datem jsme tu tři ;-) Jinak mě právě přišel mail, že svědkyně nebude mít peníze na letenku - trochu mě to mrzí, protože ona o svatbě věděla rok dopředu a kdyby dala každý měsíc trochu korunek bokem nebylo by to tak strašné a přiletěla by. No hrozně mě to mrzí. Vím, že si nevymýšlí, ale stejně :-( :-( :-( Jinak miláček si oblek vybral černý s bílým proužkem - docela jsem zírala, protože nesnáší nakupování. Ale paní prodavačku jsem o této skutečnosti informovala včas a z obchodu jsme odcházeli asi za 15 minut :-D Navíc nás oblek stál necelé 3000 tedy přesně 3100, když připočtu i košili - lepší než jsem čekala.
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: ty tak to koukam...fakt supeer!! :-o :-o . nas stal oblek 4900...a to byl z tech nejlevnejsich. ale zase je to kvalita...jsem spokojena.
Odpovědět
Tea - já si osobně myslím, že oblek pro přítele je kvalitní, jen prostě není ze středu města. Mám od tam kostýmek i pro sebe (do divadla apod. a je super). Navíc majitelé - manželský pár jsou super, velice ochotní a obleků mají slušný výběr. Samozřejmě určitě jsou lepší a kvalitnější, ale vzhledem k tomu, že přítel oblek bude oblékat tak maximálně na svatby, tak určitě pár let vydrží. (na ples a do divadla bych ho totiž nedostala :-D ;-( )
Odpovědět
marrsee: no to jsou dorty do práce a peče je teta, která peče báječně, tak jsme to moc neřešili... jen to bude kniha a podkova, aby se z toho nakrájelo dost porcí (Alešek má asi 35 kolegů...) :-N :-D a hlavní dort teprve vybereme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo , ale i tak, tak to já jich mám asi kolem 100 :-D , zuhur s tím oblekem to asi máme tak nastejno ;-) holky já jdu dneska dělat taxi, přítel pomáhá mladším žákyním na volejbalovym zápase a teď tam maj posezení a pak budu dělat odvoz. Dnes se tu už asi neukážu tak zatím papa a zítra...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny. Dodatečně vítám nově příchouí.... Koukám, že už se nám to bláznění rozjíždí na 100% že? My dnes byly rozvíst oznámení a pozvánky na večer po přítelově rodině a celkem to dopadlo dobře, až na babičku a jednu tetinu, ale to jsme očekávali. K naší rodině to máme z ruky, tak těm jsme to posílali poštou. Avětšina nám hned řekla, že nám dají raději peníze než dary, tak jsme rádi, že si o to nemusíme říkat sami.
Odpovědět
marrsee: 100 kolegů? Tak to všem nebudeš dávat, ne? To je ani neznáš pořádně? Alešek má na směně asi těch 35 lidí a kolikrát jsou spolu v ohrožení zdraví a někdy i života, takže ty vztahy jsou o něčem trochu jiném... ;-) :-) ruru: tak to je super, jste šikulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. za chvilku jedeme na "pokec" za fotografkou. tak na me myslete,at to dobre dopadne :-) . tesim se tam. zuhur: my to mame s tim oblekem uplne stejne. v podstate bude mit na sobe oblek poradne poprve :-D :-D . bylo mi jasny,ze se daji obleky sehnat levneji,ale my jsme z vysociny a tady je strasne draho. navic do velkych mest z ruky,takze tady kazdej prirazi....jestli je tu nekdo z vysociny-tak vi o cem mluvim. :-( :-( . taky jsem se chtela jet podivat do brna nebo do prahy,ale my za jednu navstevu vetsinou nic nevyresime...a pak uz by se to tost prodrazilo a hlavne na to neni cas. mezi praci a skolou toho moc nestiham a jeste kdyz se to ma skloubit s kamilovou praci(kterej dela uplne jinak nez ja), tak to moc nejde. ...no a pak se jeste vejdete do nejake otviraci doby :-D :-D :-D :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tea: Já jsem taky původem z vysočiny, z Havlíčkobrodského okresu :-) Ale teď teda už rok bydlím v Olomouci.
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: FAKT?? a odkud presne?? ja jsem byla v olomouci na vysoky-takze tam je mi to taky blizke ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar děvčata, tak první zkouša šatů dopadla lépe naž jsem očekávala:-D zatím jsou jen vzorové z bavlny, aby je pak švadlena ze saténu střihla přesně, přeci jen špedlení na saténu je dost vidět, nakonec asi nepoužijeme ni jednu krajku, co mám v albíku, ale kytičky ze starých svatebních:-D až stáhnu fotky, dám aspon živůtek pro představu, jak kytí vypadají, ještě nevím, kolik jich bdue, to nechám na ní, ale podoba se rýsuje zkusila jsem závoje, tak nakonec bude jen do pasu, vypadá to líp než dlouhý, který jsem zamýšlela jako druhou variantu, ale když jsem to viděla - nejde to ke mně - ještě že jsem ted krátký neprodala:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a teta, co bude péct dort, přinesla super rohové koláčky - budeme dle ní i péct koláče:-D jsou výborné, máma sháněla recept - jeden dodala švadlena a drhá právě teta - péct se budou ty vyzkoušené:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lea:tak to je fajn, že jsi se šatkama spokojená tea: Já jsem bydlela v Golčově Jeníkově a teď moji rodiče bydlí ve Ždírci na Doubravou, teda jen mamka, taťka bydlí u Chotěboře. A na školu jsme chodila do Světlé nad Sázavou. A odkud jsi ty?
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: ja jsem primo z brodu. ale okoli znam docela dobre. ve svetle jsme rok bydleli-u pritelove babicky. takze tam mi to taky prirostlo k srdicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... na hubený se prý šije daleko hůře:-D kytí na živůtky - asi si ještě vyhrajeme http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
tak co holky...je tu nektera z vas?? ...nebo vsichni pracujete??
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek děvčata :-) pracujem pracujem, ale čas se občas nějaký najde sem zaskočit:-D tea: vítám tě, koukám, že se nám 4.4. trošku rozrůstá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: ahojky...ty taky 4.4?? super...uz se to blizi co?? ted jsem koukala do tveho alba...mam uplne stejny podvazek :-D ...a ty jeste vahas nad barvou?? ....nebo ted uz ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, 4.4., to už je jistý ;-) blíží se to hrozně, za chvíli to bude už za 2 měsíce, přehoupne se únor a pak březen....jéje..... ale už se moc těším :-) barvičky už jsou jistý, bude lososová (meruňková) a bílá. nějak postupně už mám asi všechno kromě zamluveného dortíku a cukroví. o víkendu jsme konečně koupili pro ženicha kravatu, tak snad to bude ta pravá ;-) tak aspoň zase další věc z krku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) Taky se k vám přidávám 4.4. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: juuu...taky??? super ;-) ...a mas moc pekne fotky v albu. mikanek: takze takova klasika v tech barvach. ja jsem chtela neco...proste trosku jineho...rozhodovali jsme se mezi zelenou a modrou. vyhrala modra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dracinek :-) koukala jsem k tobě do albíčka a máš moc krásné šatičky. u těch, co máš i závojík a kyti máš už zamluvené??
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-tu už jsou zamluvené ( s tou vínovou vlečkou) :-) Mám z nich velkou radost. Takže u nás zvítězila vínovo - bílá svatba :-) Už máme zařízeno úplně všechno-jen nakoupit krabičky na víslužky a zamluvit kytičku :-) No a to nejdůležitější- objednat pěkné počasí-kéž by to šlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: vid...ja bych si tak moc prala,aby bylo uz aspon trosicku teplo!! bojim se,aby nebyli vsichni otraveni,protoze bude zima...ale doufam,ze bude ASPON 10 stupnu...coz si myslim,ze je realne...ale 15-20 by bylo lepsi. kamaradka se vdavala pred 6 lety 29.3....cely tyden prselo a bylo sychravo. obrela to a litovala,ze si nedali termin az na konec dubna. a tu sobotu-29.3. bylo nadherne,od rana svitilo slunicko a vsichni jsme cely den chodili v tilkach. bylo asi 22 stupnu...super. ...ale pri mem stesti... :-(
Odpovědět
tea1909: s tím počasím si fakt nevybereš. Kamarádi se brali 16. srpna loni... člověk by řekl, v létě, to budou mít krásně... A houby... asi 15stupňů a pršelo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Musíme doufat... a věřit... Hlavní je aby byla dobrá nálada :-) A pročpak jste si zvolili termínek 4.4.?
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: šatky jsou krásné. taky jsem přemýšlela s vínovýma doplňkama, ale nakonec mam bílou klasiku ;-) taky si říkám, jaké bude počasí, hlavně, ať nám neprší a je min.10 stupňů a bude fajn. se sluníčkem by bylo ještě lepší... proč 4.4.? no my jsme se poznali 13.dubna, ale to zrovna nevychází na sobotu, tak pak se nám zalíbil 4.duben :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: Tak to my jsme se tímto řídit nemohli... Seznámili jsme se už hoodně dávno a chodi jsme spolu začali 6.3. - a to bude ještě asi zimečka ... Takže když mě ten můj požádal 15.4.08 o ruku řekli jsme si do roka a do dne... no a tak jako nejpěknější se nám zdálo 4.4. :-D Určitě by se našel lepší termínek-ale všecho by to pak bylo moc na rychlo. A tak 4.4. zvítězilo. Jinak - aspoň těch 10 stupňu a budu vděčná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky je nás tu už dost 4.4.2009. :-) strašně to letí, už jen dva měsíce. My jsme chtěli původně 8.4. na moje narozeniny, ale je to středa, tak jsme to nechali toho 4.4.2009 je to moc pěkný datum.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?