Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a s tím čtením nazpět mám také broblém když tu dýl nejsem...
Odpovědět
Ahojky,myslíte,že mi v salónu půjči závoj na zkoušku účesu?
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: To nevím, ale myslím pokud je to dobrá pani tak by mohla a nebo jí tam necháš zálohu a pučí uvidíš.
Odpovědět
Jdu se dneska zeptat,v neděli mám zkoušku,tak snad jo...kadeřnice říkala,že bez závoje je to na prd,že to pak nemusí držet...tak snad jo.
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: no uvidíš já když jsem tam byla včera si zamluvit ty šaty tak mi půjčila kytičky do vlasů abych se domluvila s kadeřnicí jaké si mám koupit byla opravdu ochotná
Odpovědět
Tak snad to bude taky tak v pohodě... Dneska jsem měla šílený sen:byla jsem kamarádce na svatbě a když jsme seděli na hostině,tak přiběhla moje ségra,že už jsem měla být v kostele,že mám svatbu. Já do svatby zešedivím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mě se zdá už i o dítěti, pravidelně rodím, kojím, jsem těhotná nebo vše dokupy :-D Nebo se mi zdálo, že jsem se nestihla na svatbu nechat učesat. Nebo jsem neměla kytku. Je to mazec......jak jsou ty naše mozky poblázněné :-D :-N
Odpovědět
Proč to takhle neprožívají i chlapi... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
protože to JSOU chlapi nic neřeší, všechno bude, nic není problém............................ a pak když přijde na věc, tak se strašně diví 8-)
Odpovědět
jaj, sny... mě se zdají děsný sny.... A proč to chlapi neprožívají? Přesně tak jsou to chlapi..... Včera jsme jeli na matriku (teda měli jet na matriku)... Ten můj mě dovezl na zámeček a tam se divil, jakto, že tam nikdo není :-D Pak jsem teda začala tušit a tahat z něj s kým si to domluvil, prej volal jsem na číslo který jsi mi dala (dala jsem mu číslo na matriku)... Tak jsem ho nenápadně dovedla k názoru, že to je asi na matrice městské části.... :-D Byl ale neskutečně sladkej jak se divil.... Nakonec se všechno povedlo
Odpovědět
Profilova fotka
no přesně - chlapi to neřeší - ale vůbec - nevím, jak ho dokopat k tomu, aby začal zařizovat aspoň tu hudbu:-( na matriku jsem ho taky dotlačila, zajistit restauračku taktéž, s hudbou to bude horší, kontakty má jen on, jinak nemusí vůbec nic jiného zařizovat, všechno dělám já; trochu nám to komplikuje barák, to je pravda, že to lítá on, ale stačilpo by jen zvednout telefon a bylo by hotovo, asi ho budu muset utlouct:-D a zajistit pouze ty svá Cdéčka, která mám jako rezervu na koláčky už máma sehnala partu, která bude péct víkend před tím, tak aspoň o to se nemusím starat, protože budu muset být v práci
Odpovědět
Článek se načítá
no koláčky mi taky zajistila máma, restauraci jsem objednala. Tchýně měla za úkolu jedné paní objednat DVA dorty. Ne, že bych byla nevděčnice, ale to, že odjela a nebylo nic zařízeno mě trošku překvapilo (ale co má dost starostí s přítelovým bráchou a jeho rodinou). Když nám tchán o den později volal, že to paní bere včetně výslužek (v životě od ní nikdo nic neviděl kromě dortů natož ochutnal), tak jsem se zmohla jen na otázku co všechno vlastně peče a kolik toho stihne... Jsem hrozná, ale bych radši chtěla něco ověřenýho a ráda bych s tchýní komunikovala ohledně toho co chce zařizovat......
Odpovědět
Profilova fotka
tak dorta zařídí teta, peče výborně a ještě líp to vypadá, takže to klidně risknu i neochutnat - tipla bych si, že něco dotlačí ted na moje narozky o víkendu, jako loni:-D ten byl krásný (mám ho v labíku o dortech) a výborně chutnal - ostatně jako všechno od ní
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už máme oblek pro ženicha, hurá!!!!!!!! Už si konečně vybral, má i s vestičkou, i když ji původně nechtěl a stál 5 tis. Tak zas o starost míň.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli také dneska ve městě, zkoušel si dva obleky a pak řekla že radši počkáme do března stím oblekem....
Odpovědět
Profilova fotka
ruru gratulace:-) my oblek moc řešit nemusíme, on jich musí mít více, má jeden "oddávací" tak v něm půjde na svou svtabu, a u Blažka jsme pořídili další 2, všechny mu krásně sedí
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: tak to máš opravdu v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee já to v pohodě nemám:-D šaty ještě v nedohlednu, tedy v sobotu premiérová zkouška, ale hotového furt nic:-) ženich je těžce v pohodě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož jsem mu pořídila i 3 hodící se kravaty, favorizovanou jsem mu zabavila, aby mi v ní nechodil "mezi lidi", dokud ji nepokřtí na svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
na kravaty jsme také koukali, prý má jinou představu, budu mít rudé růže tak jsme koukali po rudé kravatě a má asi pořád čas no chlap no
Odpovědět
ahoj holky, tak se nám to tu pěkně rozjíždí :-) myslela jsem si, že semestr skončí před svatbou a týden po svatbě už bude zápočtový, ale omyl, zápočtový bude až ten další, takže skloubit to se školou bude fakt super... když do ní navíc denně dojíždím 60 km... :-p tak mě ta informace dneska moc nepotěšila... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak už jsem se objednala na zkoušku účesu a malování... prý to stačí týden před svatbou.... ted je to prý zbytečné vlasy se mi do té doby stejně změní... (délka, hustota...)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem si dneska donesla i botičky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaké ?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám je v albu
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou super!!!!!§
Odpovědět
Profilova fotka
jj také se mi moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: odkud máš botičky? Ty jsou tady na brms velmi populární :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No prodávala je tu jedna holčina, on je má ještě někdo? Vím pouze o jedné a ta je ze Slovenska
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?