Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
a co jsou to ty noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: já se občas nestačím divit když čtu některé přípravy.. já teprv začala a ostatní už to mají do detailu vymyšlené.... za prstýnky děkuju... dneska jsme je objednali ...
Odpovědět
Profilova fotka
noviny... No tam se píšou vtipy a něco o vás a prostě co tě napadne na zabavení hostů třeba při focení. My je kvůli tomu máme, půjdem se fotit až po obědě, tak aby se tam hosté nenudili, tak se jim rozdají ty noviny.
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: jo aha.... tak to já nezvládám udělat.......
Odpovědět
Profilova fotka
holky co vám bude hrát při obřadu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já už na sebe mám po dnešku vše :-) uf ale byla to fuška. Nám asi nějaká klasika. Jo dala jsem do alba zase nějaé nové foto tak koukněte.. =-)
Odpovědět
ahoj holky,pomooooc já se z těch příprav zblázním:-) kde jste si nechávaly dělat oznámka???
Odpovědět
Profilova fotka
Nám je kreslí přítele kamarád...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si to myslela také a v poho celkem to jde a na sebe už mám vše...už nám zbývá dort, cukroví a vyřešit od kud pojedem, protože pokud budem v tomto bytě tak od jeho rodičů a pokud dostanem jinej byt tak z nového bytu. Babičku mám 160km daleko tak by to neklaplo...
Odpovědět
Profilova fotka
marse: ty jo nádherný šaty ....
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: přtel je dělá sám.. dělá v oboru- reklama tak ho vytváří-.... bude modro bílé - žádná klasika...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: opravdu krásné šatičky, a přesně styl sukně, který mě se líbí :-) Co se týká oznámení, tak my máme klasiku, foto v albu a jsou ze svatebni-oznameni.net
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Budu je mít jen půjčené...moc děkuji :-)
Odpovědět
dievčatá ako ste na tom s fotením, pred alebo po sobáši?? ja idem so šatami do béžova, celé krajkové, úzke, kytica červené ruže, výzdoba tiež do červena, darčeky pre hostí si budem robiť, ja pečiem marcipánové tortičky, tak budú mať marcipánové srdiečka a možno z nich spravím aj menovky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme oznámka z gajastudio.cz a spokojenost veliká, všichni nám je moc chválí, je originální, nepřeplácané, krásné, decentní, akorát ho tu ještě nemám vložené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita: tak šup šup vlož ho sem
Odpovědět
Profilova fotka
jsme zvědavé tak hop
Odpovědět
Profilova fotka
zítra,ju? mam ho v .jpg v práci na PC :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec někde jsem se tam dočetla, že někdo řešíí převislou nebo jednoduchou kytku...ve svatebním salonu mi radila, že čím jednodušší sukně na šetech a čím buclatější nevěsta tím by ta kytka měla být převyslejší, a naopak....něco na tom bude když si představím buclatou nevěstu v nabíraných šatecj s jednoduchou kulatou kytkou tak je to děs..snad vám to pomůže v rozhodování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
páni, holky, vy kecáte:-D jsem to nemohla dočíst:-)) začíná mě taky chytat nerv - šaty nikde, snubáky nikde, ženich stále nepohnul s hudbou, raut nevymyšlen, nedoladěn.... už se mi taky zdají noční můry - nejspíš mi začne hrabat :-N asi půjdu příští týden obejdnat kytku ať mám pocit, že se aspon něco zas pohnulo...
Odpovědět
Profilova fotka
markysek pomohlo, utvrdila jsi mě, že jsem dobře vybrala - malou kulatou:-D neb jsem hubeníra a budou užší šaty
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, no teda vy tady jedete dlouho do noci, kdo to má pak dočítat :-D marrsee: ty tvoje vybrané šatky jsou supr ;-) já se vám musím holky pochlubit, včera jsem si koupila botky, jupííí, už je mam dneska v práci na sobě, abych si je pěkně vyšlápla ;-) jo a na účesu a líčení včera taky dobrý, nakonec to ale vypadá, že budu mít závoj.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobréééé jitrooooo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na oznámko :-) Ve skutečnosti je na zlatavém papíře, je tmavší než foto, a obálky jsou taky zlaté.
Odpovědět
Profilova fotka
evita: už jsem koukala, je moc krásné ;-)
Odpovědět
Dobré ránko!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: oznámko máte opravdu krásné ;-) markysek2: asi mi to taky pomohlo, mám šlehačkovou sukni.... ;-)
Odpovědět
Evita: oznámko je super!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem... ;-) evita_ij. to ozn ámko je moc pěkné, já furt nevím jestli ho budeme mít, ten svědek zatím prý nic nenamaloval... včera když jsem si šla zamluvit ty šaty tak mi tam nabízela podvazek, ale ten už mám tak mi dala vybrat polštářek pod prstýnky, měla jsem z toho strašnou radost že jsem něco dostala :-D Jinak dneska si jdu vyzvednout botky už se mocinky těším hi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?