Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Evi:ptala jsem se mamky,říkala,že košile jednoznačně s dlouhým...tak asi tak...ale jestli je to pravda... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježkovy voči, tam mauí kravin na tom e-shopu :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Evi: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.love-affair.cz/zbozi/neuve...
Odpovědět
ježkovy voči taky :-D :-D :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
evita:to dát při hostině do polévky, to by byla sranda :-D :-D A maj tam fakt spoustu dobrejch věcí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééé to by bylo vzrůůůůůůůůůůůůůšo, ale asi by to nikdo nejedl - jen labužníci :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by jen zajímalo, jak by se tvářila přítelova babina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty manž.knoflíčky jsou s dobrýma hláškama: - I love my wife :-N - married man :-D :-N - Mr. Right - pak se srdíčkama - I love You - Sex God - Tall, Dark and Handsome :-D :-D :-D :-D :-D :-D Stojí 500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Možná to mojemu navrhnu, je to sranda, hezký detail. :-N
Odpovědět
Evi,Ruru: tak už na té adrese nakupuju...objednala jsem I love my wife :-D ,a jelikož přítel má přezdívku Rýma,tak až si mě příjde vykoupit,tak dostane ty kapesníčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.love-affair.cz/zbozi/ajtaci/ http://www.love-affair.cz/zbozi/toale... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak u nás vykupování nevěsty nebude. A přítelův svědeka abratr v jedné osobě se hrozně diví, že budem odjíždět z jednoho bytu i když každý sám, myslel si, že přítel si pro mě pojede od jeho rodičů, ale nám to takhle vyhovuje víc. I když nevím, jak se všichni hosté vlezou do 2+1, ještě s mýma šatama, ale tak se budem mačkat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: my jedeme taky z jednoho místa... přijde mi to normální když spolu žijeme.... a hlavně naši bydlí 50 km daleko a aby si pro mě jel a pak zase zpět... ;-( to ne ne ne
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás by to bylo ještě horší, moji rodiče bydlí asi 160km.... Ale on si myslel, že já budu v našem bytě a přítel přes noc u rodičů a že se pojede pro mě sem a pak rovnou na obřad, ale právě tu poslední noc za svobodna chci být s ním.... Jestli se další večer něco změní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: a napadlo tě že by si pro tebe nemusel ráno přijít....?? mě tohle občas napadne...
Odpovědět
Profilova fotka
No my budem posledni svobodnou noc: já u našich, můj u mamky - má hospodu :-D Tak to budu jak na trní, aby se neopil nebo něco z nervozity :-) Mozna to domluvime spis u jeho segry nez tam u mamy ]-( Hihi, pak rano prijde on s celou jejich stranou rodiny slavnostne k nam. TRADICE JE TRADICE :-D
Odpovědět
Evi:máme to stejně... Taky máte z té poslední noci takový strach jako já???Vím,že budu hrozně nervózní!
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: Ani na to radši nemyslim..... uz se mi stahuje zaludek ted.
Odpovědět
Já jsem zvědavá jaké to bude...když se vdávala ségra,tak byla taky u našich a já s ní a kecaly jsme asi do 3 do rána...no a v 6 vstávala a nebyla s ní řeč,jak byla nervózní!
Odpovědět
Profilova fotka
rur: tak mi to budeme mít odbobné, všichni hosté se budou scházet u nás v bytě (2+1), takže nevím, jestli spíš přítele nevyhostím k mamče domů na přespání a oblečení a já abych měla aspoň trochu místa dopoledne na přípravy sebe s kámoškama. myslela jsem, že se pojede od našich z domu, ale ty o tom nechtějí ani slyšet :-( takže se nedoprošuju a jako jediná varianta je náš byt ;-) to bude asi vzrůšo pro sousedy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy:Tak to mě nenapadlo a jestli budem v noci spolu, tak se to ani nestane. Ale myslím, že celou noc nebudu spát nervozitou.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste tu?
Odpovědět
Profilova fotka
já jo
Odpovědět
Profilova fotka
já chvílema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsme si dneska objednali prstýnky.... hurá .. :-) mám je v albu ty co vyhráli....
Odpovědět
Profilova fotka
to máte fajn.... My už je teda máme doma, tak v tomhle jsem v klidu, ale jinak mě dnes docela okusuje nervozita
Odpovědět
Profilova fotka
já byla po ranním chatu tady pěkně vynervovaná když jsem tady četla co už všichni máte ... čokoládičky, noviny, výzdobu.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám budou výzdobu dělat z jednoho salónu, protože jinak bych musela až po 24:00, tak že ráno před svatbou a to bych nedala. Jinak čokoládičky teprv začínám a noviny mám hotové, protože jsem teď byla doma bez práce, tak jsem na to měla spoustu času.
Odpovědět
eimmy: krásné prstýnky jste vybrali, po něčem takovém taky pokukujeme. A z holek si tady nic nedělej, některé jsou holt pečlivky a mají všechno už asi rok předem hotové 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?