Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: jak to? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ewulinka: já si je byla zkoušet zítra a teď se jdu jestě poradit s kamarádkou a pak zamluvit... :-)
Odpovědět
já mám pocit,že se z toho,ale taky brzo zblázním:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já pořád váhala mezi 2 šatama, každý byly úplně jiný, ale oboje něčím krásný. Jejich kombinace by byla úžasná, ale takové nejsou no a tak jsem to doma pořád probírala a ptala se na jeho názor, až jsme se tak dohádali, že..... Asi to se mnou v tý době neměl lehký :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: šaty se s ženichem přeci neřeší ;-) Můj bude překvapený :-D
Odpovědět
Tak to Radek je zase hrozně zvědavý jaké budu mít šaty...pořád se mě ptá....tak jsem mu řekla,že budou bílé a dlouhé :-D a už se neptá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já mu je ukázala jen na fotkách ze salónu, na těch modelkách, který by se mu líbili víc...... Jinak rty hotové taky neviděl, jen spodničku jsem mu ukázala a prý že chce vidět, jak v tom budu celý den, mám totiž tu velkou 3-kruhovou. No já se chci taky vidět :-D
Odpovědět
Teď mi drahý psal,že začíná být nějak nervózní,že nic nemáme..prý dneska dodělá oznámko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já doma dělám vývazky, vyfotím Vám je odpoledne, libí se mi moc. Zvažuju svatebí víno, čokoládky, noviny....... uf....končím i zkouškové, začnu na něčem makat. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já když si myslím že vše mám tak se vždy objeví něco co mě přesvědčí o tom že vlastně němám nic
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj taky nic nemá, jen klobouk na auto :-D A trenky co jsem mu koupila na vánoce, jinak to zatím vypadá, že bude nahý :-D Došli nám tajný fondy a momentálně nechce nikdo přispět a mám strach čekat do března, až budem mít zase 2 výplaty. Myslím, že to už bude skoro pozdě na nějaký zařizování. Ještě nám chybí kytky, dort objednat - vybraný už máme, a domluvit v restauraci menu a rezervovat pokoje v hotelu. O víkendu chcem rozvést oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás noviny budou, už je mám skoro hotové, ale došla mi barva v tiskárně ]-( A čokoládky asi taky vytvořím, možná budou místo jmenovek.
Odpovědět
Článek se načítá
No nic,jak to tady tak čtu,tak dneska začínám makat na detailech... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čokoládky a noviny????????????
Odpovědět
Profilova fotka
ewu: tak to jsme na tom stejně....
Odpovědět
Noviny ne ne...to už bych asi nedala,přeci nám jen zabere hodně času secvičit ten první tanec...čokoládky budu objednávat,máme je místo jmenovek...
Odpovědět
Kdybych se přestala ozývat,tak jsem se z toho zbláznila:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hi hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
My uz mame pro zenicha aspon ten oblek. Ted kupuju vesticku od jedne holciny odsud. A chybi mu boty
Odpovědět
http://www.svatebnidekorace.cz/47-sva... ,tam budu objednávat čoko
Odpovědět
Profilova fotka
My taky původně chtěli nějaký netradiční první tanec, ale když tak vidím toho mýho, ten bude rád, když se mu nezamotaj nohy už jen u valčíku nebo polky, až bude muset jít tančit s maminkama, babičkou a tetičkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tato je zlatá: http://www.svatebnidekorace.cz/372-sv...
Odpovědět
Profilova fotka
Já úplně zapomněla, boty už vlastně ten můj má. Ale to nejdůležitější chybí - oblek, košile a kravata, k vestičce jsem ho nepřiměla. Já budu obala na čokolády dělat sama, musíme už na něčem ušetřit.
Odpovědět
Profilova fotka
a to musí být ta čokoládka to je nějaký zvyk-tradice...? co to má za význam...?
Odpovědět
Profilova fotka
a košile - má mít dlouhý nebo krátký rukáv? řešíte manžetové knofliky?
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: to je takový dárek pro svatebčany, ale podle mě být nemusí.
Odpovědět
Profilova fotka
evita: Já myslím, že rukáv je jedno, ale v dubnu bych byla teda spíš pro dlouhý. O manžetovýcg knoflíkách jsem přemýšlela, ale ten můj je nechce, tak asi nebudou.
Odpovědět
Eimmy:my dáváme čokoládku jako dáreček svatebčanům a hlavně nám to nahradí jmenovky,takže 2v1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já o tom slyším poprvé..... a zjištuju že jsem tedy hodně pozadu....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mrknete na co jsem narazila: :-D :-D :-D :-D :-D http://www.love-affair.cz/testoviny-v...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?