Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hoďte si nějaký fotečky do alba, ať máme co prohlížet ;-) hmm, jak tak koukám, tak bych cukroví a hlavně dortík měla už objednat, abych mohla být v klidu. vybráno už je, tak jen tam zajéct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ruru
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: ahoj...jaké byly sny? No já už mám kytku také vybranou, ale nějak jí na netu teď nemůžu najít abych jí dala do alba aspoň podobnou hledám...
Odpovědět
už jsem zpátky...ahoj všem:-)..ty kytky jsou super!
Odpovědět
Profilova fotka
tady je aspoň odkaz, protože mi nejde stáhnout do pc ;-( , ale takovouhle podobnou bych měla mít... http://www.svatebnikytice.cz/svatba/s...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: na sny se ani neptej, když jsem včera řešila ty kytky, tak se mi o nich hned zdálo. dneska jdu na líčení a zkoušku účesu, takže se dneska v noci asi zase moc nevyspim :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee:o svatbě žádný, zdálo se mi, že jsem šla na casting na pobřežní hlídku, ale nevím, co jsem tam jako se svou postavou dělala :-D :-D :-D A co se týká kytek, tak se pořád nemůžu rozhodnout jestli kulatou nebo převislou, ale určitě budou růžové růže a k tomu něco bílého, jako mám fotečky v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem na dnešek strašně blbě spala, byla jsem ze včera docela utahaná a nakonec jsem nespala :-p
Odpovědět
my jdeme dneska na matriku,asi to vezmeme jedním vrzem i s objednáním kytky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dala jsem si do alba prstýnky který se vám nejvíc líbí nemůžu se rozhodnout....
Odpovědět
Eimmy: ty první jsou supeeeeeer!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ewulin: jj děkuju ale ted nevím které..-.... co by jsi si zvolila ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: jj ty první.-.. přehlédla jsem to
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: Tak mě se líbí 2 a 3.
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: taky tak, první jsou nejhezší ;-) ewulin: v pondělí jsem úspěšně dokopala přítele, že zajdem společně na matriku odevzdat ty vyplněné papíry, když jsem to tam slavnostně předala, tak na mě hned úřednice, tak ještě rodný listy. hmmm, ty jsem samozřejmě nechala doma. no nic, tak někdy jindy bude další pokus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NEEEE já potřebuju poradit.....
Odpovědět
eimmy:fakt ty první jsou špica:-) http://www.snubni-prsteny-lk.cz/snubn... č.31 jsou ty naše:-)
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: mne se libi 1 a 3 :-) krásné
Odpovědět
Profilova fotka
my na prsteny pujdem: tady u nas je primo RETOFY nevim ale jestli tam koupim za cca 10 tis. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted nevím... dneska si je jdeme vybrat-objednat a musím se do 12 rozhodnout..... bože bože...... Evi: myslím že se do 10. tis vejdete....
Odpovědět
Eimmy:neváhala bych u těch prvních ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ewu: taky to jsou moji favorité...
Odpovědět
Mikanek:my máme všechno nachystané,tak snad jsme na nic nezapomněli a papíry už budou hotové:-D
Odpovědět
Eimmy:tak už nehledej dál,vždycky je nejhezčí to,co ti padne jako první do oka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem tam dala tu kytku tak takovou podobnou budu mít...
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: mě se líbí ty třetí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak to tu tak pročítám, tak mě začíná přepadat panika, že už fakt finišujem a za chvilu se vdáváme.... Jinak mi to moc nedochází, i když šaty už mám doma přes měsíc....
Odpovědět
Ruru:já nemám ještě ani šaty =-) ...pomooooc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych teď asi už bláznila nemít šatky, ale zas o to rychleji budeš vybírat. Já že na to měla moc času, tak jsem se rozhodovala asi 2 měsíce a mýmu nystávajícímu jsem mála přivodila infarkt :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?