Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Dobré ránko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: jak je v práci?
Odpovědět
Nooo,kdybych byla doma bylo by líp:-)...a ty pracuješ nebo? :-D
Odpovědět
Dobré ráno tak po včerejšku máme objednané prstýnky. Dneska zkusím nechat vytisknout oznámení, abych věděla jak vypadají v reálu... Zítra doobjednám cukroví a dorty... A snad to bude všechno a pak budu moc odjet do lázní.... (přítel odjíždí za 3 týdny)
Odpovědět
Profilova fotka
já pracuju z 90% z domova ... dneska si jdeme vybrat pstýnky.. nebo spíš je máme vybrané ale jdeme se naposledy podívat a objednat je... a v pátek jedeme na ochutnávku svatebního dortu... za 11 týdnu se vdávám.. to je mazec.. pořád tomu nějak nevěřím...
Odpovědět
Ahoj,kde jste objednávali prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
www.snubniprsteny-lr.cz
Odpovědět
Já bych taky chtěla pracovat z domova :-) ...to by bylo bájo... Tak my máme prstýnky vybrané,ale musíme je zajet objednat..máme to trošku z ruky,musíme pro ně do Brna:-).Včera jsme zkoušeli udělat oznámko...nooo,tak jsme se u toho nasmáli,ale oznámko nemáme...kolik lidí budete mít na svatbě?Zkoušeli jsme včera udělat zasedací pořádek a je to mazec...usadit nějak 60 lidí aby se tak někdo s někým neporval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mít cca 28 -30 lidí. Oznámení dělá skoro-manžel je ředitel reklamní agentury tak se toho ujal... tak jsem na to zvědavá hi hi hi viděla jsem návh a vypadá to dobře... zasedací pořádek... hm... tak to mě vůbec nenapadlo.... musím to taky pořešit....
Odpovědět
30 lidí to je super!15 na jednu stranu 15 na druhou :-D ...ale povím ti,je to maras...snažili jsme se to tak nějak dát dohromady,ale musíme to ještě promyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
dneska chci zavolat kadeřnici a domluvit si s ní zkoušku.... vůbec nemám představu co chci.... nejraději mám culík hi hi hi
Odpovědět
tak se stejným problémem jsem šla ke kadeřnici já...ale poradila mi výborně!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nemáš fotku co ti udělala?
Odpovědět
Bohužel nemám...ale přidala mi vlasy aby to bylo bohatší,natočila mi to a svázala do drdolu,vrchní vlasy mi natupírovala...hodně podobný účes nosí Dara Rolins...tak snad jsem to alespoň trošku popsala.
Odpovědět
Profilova fotka
jj už mám představu.... a jak máš dlouhé vlasy..? já mám na ramena
Odpovědět
Asi taky tak...právě proto mi přidala vlasy,jsou to ty na tom skřipečku,měla to nasazené za 5 min a bylo to super!
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíme co mi vymyslí... co budeš mít za kytku?
Odpovědět
asi růže nebo kaly...neumím se rozhodnout...a ty? Jakou barvu svatbičky máte?
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít bílé tulipány a okolo nich bude slaboučký drátek a na něm bélé a černé kamínky... mám černé kamínky na šatech (mám je v albu - sice na ramínku jsou nic moc ale ve skutečnosti -na těle vypadají super) a jak budeme ladit zbytek svatby nevim ... a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky
Odpovědět
Profilova fotka
evi: ahojky
Odpovědět
Jeee,tulipánky musí vypadat nádherně!Svatbu budeme mít do červena...šaty úplně bílé bez barevného zdobení,kyti červená,ženich bude mít červenou kravatu...stoly budou taky do červena...tak snad to všechno výjde.A ty už máš kytku objednanou?Jdu si narychlo zakouřit,za chvíli jsem zpátky...jooo,na šaty jsem koukala,a jsou moc pěkné!
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: jaktoze nemas jeste album? ;-) eimy: pridej vice foteček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: ahoj to byla jen zkouška abych měla představu jak to bude vypadat, kytičky se tam dají až to bude na ostro. Jinak já řekla kamarádce která je kadeřnice a mají tam i kosmetičku tak mě tam také hned nalíčí a nemusím přejíždět. My jí máme v 11.30h ewulin Ahoj tak to já to měla rychlejší, byla jsem tam asi hodinu max. 1.5h :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám představu o kytce ale budu jí - respektive Michal objednávat až tak v březnu... ( kdybych sii to ještě rozmyslela hi hi) http://www.svatba4u.cz/page11/page51/... je tam vyfocená ale nechci tam to zelené a zbytek svatby nevim jak ladit... musím se poradit s floristkou co mi doporučí,...
Odpovědět
Profilova fotka
evi: jjj dneska tam něco doházím
Odpovědět
Profilova fotka
eimy ale ktera? je jich tam vice - jo vlastne ty bile tulipanky
Odpovědět
Profilova fotka
evi: jj
Odpovědět
Profilova fotka
tato kytka je krasna, uvazuji o ní: akorat misto tech zelenych bílé růze? a bez toho zeleneho dole kolem http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
evi: ta je super... já taky moc nejsem na to zelené ... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?