Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
beth: to ocko co je ze spodu na satech vypada divne, vsimla jsem si ho uz rano, kdyz jsem hleala prave jestli tam je neco na zvednuti,to asi ne, jedine predelat. Alespise bych sla do toho honzika, podle toho jak si to popsala to muze byt rychke a jednoduche. Byla bych rada, kdyby to nebylo mocvidet,tak snad asi tohle.
Odpovědět
jo, je to fakt jednoduchý, jen je lepší, aby jsi ty šaty měla na sobě a někdo ti pomohl určit kde tu vlečku zvednout, aby to vypadalo dobře
Odpovědět
cir: hluboce se stydím, že si to nepamatuju, ale které šatičky nakonec vyhrály? My už máme doma nový oblek na míru pro Miláčka, včera měl generálku v divadle. :-) A taky jsem si koupila korzet do šatiček, protože už vím, že půjdou upravit, aby seděly naprosto dokonale. :-) Nevím čím to je, ale ač vel. 36 a našněrované nadoraz, pořád v nich mám trošku místa... :-|
Odpovědět
natri: koupila jsem je od jedne kocky tady na BRMS, ma je od ASAPaz eBaye...byla jsem docela mile prekvapena kvalitou a matrosem, tak doufam, ze nezklamou...ty jo a kde je fotka obleku? POsli:))Koukala jsem, ze mas v albu plovouci svicky, mas s nimi zkusenosti? Ja si vybrala jeden druh svicek a maji k nim i plovouci ve stejne barve, ale mam strach jak dlouho to vydrzi. Nechci, aby to dohorelo po hodine a zbyl na stole tac s vodou bez svicek... beth:aha, tak to zaukolujeme hlavni druzicku:) holky, jak stihate? Ja vubec nic. Mam ted hafo skoly, v praci uz jedu na 120% a porad je to malo auz zacinam byt protivna a nastvana na vsechny okolo:(
Odpovědět
cir: foto obleku přidáno do alba :-) zkušenost s plovoucíma svíčkama nemám, ale mohla bych zkusit, jak dlouho to hoří. Ane nevím, jestli je budu zapalovat. Možná je nechám nezapálené. Klasické svíčky na dekoraci nebudu zapalovat určitě. Bála bych se, že něco chytne, když tam bude kolem látka atd., ... A mám další ubrousky, ale přišla jsem k nim nevinně... naši měli oslavu a nechali si dělat obložený mísy a tak u cateringové firmy a oni k tomu dali ty ubrousky co se mi tak líbily, tak jsem je znárodnila :-) ty oranžovo zlaté, mám je ve verzi smetanovozlaté :-) Taky se teď věnuju škole a práci, není moc čas...
Odpovědět
natri:wow, oblek sepovedl, pochlubis se s cenou, vcera jsme dosli k nazoru, že taky bude novy, teda asi jen sako, protoze radim si bere na sebe na svatbu dziny, ale i tak:) ja prave uvazuji o zapaleni aspon tech plovoucich, je mi lito je tam nechat jen tak...:(
Odpovědět
cir: stál 4 900 Kč, je ušitý na míru, ta cena je včetně vesty. :-) Týjo, nastávající se bude ženit v džínách? :-D ještě mě napadlo, záleží jak je chceš (ty svíčky) dát, já mám třeba koupený skleněný misky, dám tam tři ty svíčky, tak možná zapálím jednu a když dohoří tak další... já vyzkouším, jak dlouho budou hořet a dám vědět :-)
Odpovědět
holky, myslíte, že je problém mít svatbu během týdne? Nějak jsem si usmysleli, že by to bylo ideální ve středu :-N, tak jestli nevíte, zda to může být problém. Chceme jen jednoduchý obřad na radnici, takže si říkám, že by ve všední den měli normálně oddávat, proč ne... =-)
Odpovědět
beth: co se týče oddávajících, tak myslím, že by to problém být neměl, spíš pro svatebčany, spíč kvůli nim se dělávají svatby v sobotu, kdy je volno, ale Ty jsi chtěla mít malou svatbu, tak myslím, že v pohodě... ;-) :-)
Odpovědět
beth: ja myslim, ze na tom jeste vydelas, cokoliv budes shanet, bude volne a budessi moci vybirat, jelikoz v tydnu moc lidi(skoro vubec) nema. Takze to je pozitivum. a pokud to svatebcanum nevadi (pokud to vedi dost dopredu, tak proc taky), super napad:) natri: vidis to me nenapadlo,to by slo.... jjzeni se v cernych dzinach, ma to skoro jako oblekovky. Zitra jdeme na svatbu jeho brachovi, tak pak mozna dodam jeho fotky, jestli to na nem poznate nebo ne. Ale kdo vi, jestli nejake vubec budou, protoze jim to pritel foti (je fotograf amater, ale foti mochezky)
Odpovědět
díky holky, já doufám, že to bude OK, chceme tam jen rodiče a sourozence, tak snad to pro ně nebude problém, rodiče mají volno ze zákona a sourozenci snad budou moct jeden den utéct z práce dřív (chceme obřad odpoledne). Doufám, že to vyjde, jsem nějaká natěšená x-) :-D
Odpovědět
beth: v tom případě myslím, že je to bez porblémů... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nat: moc pěkný oblek! :-)
Odpovědět
beth: díky :-) a moc mu sluší, už měl i generálku v divadle... :-)
Odpovědět
aj ja sa pridavam do parte...nas to caka 4.4.2009 :-)
Odpovědět
ahoj dano, už něco chystáte a plánujete, nebo se zatím jenom rozhlížíš?
Odpovědět
natrix...mame uz salu, matriku, saty aj oblek a o vyzdobe zatial uvazujeme...asi to bude kombinacia zelena - biela :-)
Odpovědět
dana: máš fotky šatů, nebo nějaký obrázek? IP
Odpovědět
šatky jsou krásné, budeš je mít vlastní nebo půjčené?
Odpovědět
holky budete si někdo vyrábět přáníčka na stůl sami?
Odpovědět
skiasl: přáníčka? Jaký přáníčka?
Odpovědět
jak je tam napsáno nevěsta a ženich, ty nápisy ... přemýšlím že bych něco začla tvořit :-)
Odpovědět
a kolik se vůbec dělá dortů na svatbu, pro rodiče obojí a pak jeden hlavní? jen nevím kde seženu všechno v té růžové barvě ]-(
Odpovědět
ahojik holky, ¨ vidim, ze uz mamenove prichozi, toje moc fajn, vsechny vas zdravim:) skiasl: s temi dorty je to slozite, je to zvyk od zvyku, byla jsem na svatbe kde davaji dorty svatebcani, takze se dava jen jeden hlavni, ale treba ted jsem o vikendu byla na svtbe a tam nic nedostali. Meli jeden hlavni dort, ale mel dva metry na delku - bylo to takove velke U....takze tam stacil jeden....
Odpovědět
skiasl: myslíš jmenovky? s dortama záleží na Tobě - my to s něma asi nebudeme přehánět, aby se to snědlo...
Odpovědět
natri: co skola, hotovo?:)
Odpovědět
cir: dneska dělám poslední úpravy na bakalářce, zrovna to po mně čte maminka, pro oči už tam některý věci nevidím... zítra to pošlu vedoucí a budu doufat, že do týdne se k tomu vyjádří, jinak to do 18. 7. musím odevzdat... a pak se začít šprtat na státnice... co Ty? Co nového?
Odpovědět
natri: tak v predterminu jsem dodelala nejake zkousky, co jsem chtela, ted zacinam s bakuli, ale asi budu o rok odsouvat, tak to nemusim hrotit. Nejtezsi zkousky me ale cekaji v zari a na zacatku rijna, kdy nam dalkarum terpeve zacina zkouskove, tak pomalicku ale jiste na to taky zacnu koukat:)drzim palce,at bakule vyjde
Odpovědět
cir: víc se bojím, že to nevydrží moje nervy... :-(
Odpovědět
natri: jak to, nezvladas to? :-( to bude oki, urcite, to se jen ted tak zda, ze to je tezke.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?