Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já závoj nechci, ale nikdy neříkej nikdy a účes, to bych už taky měla pořešit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já se nějak v závoji sama sebe nedokážu představit..... zítra musím zavolat kadeřnici a domluvit si zkoušku... není to brzo?
Odpovědět
eimmy: mně bylo řečeno asi 14 dní až měsíc před svatbou, ale taky bych to chtěla vědět dřív...
Odpovědět
Profilova fotka
to já už to mám zasebou :-) . Jo dneska jsem si byla zkoušet šaty a tak zítra přidám foto, jdu si lehnout jsem dnes z toho nějak utahaná tak zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
JJ nat má pravdu, stejně tak do doporučuju ve všech příručkách, ale mě se to zdá docela pozdě, kdyby mi dělali nějaký předsvatební sestřih abych si na ty vlasy zvykla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: taky si říkám jestli to není brzo.... přeci jen se mi do té doby vlasy trochu změní sice né rapidně ale změni....
Odpovědět
pavka: no ona si to kadeřnice pak aktuálně pamatuje, takže proto, ale když já nemám moc představu co teda a potřebuju to vědět k vizážistce a tam jdu někdy za měsíc...
Odpovědět
Profilova fotka
marse: dobrou bez špatných snů hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: v tomhle mám výhodu moje kadeřnice mě bude i malovat.... což je výhoda jako blázen budu to mít najednou bez přejíždění. v kolik máte svatbu?
Odpovědět
eimmy: tak to je super, no ta vizážistka co mám, tak taky češe, ale zdá se mi trochu drahá... :-p svatba bude ve 13:00, chtěli jsme v 11, ale to už nám vyfoukli jiní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já byla u kadeřnice jako obvykle, jen jsem se ji zeptala a tak si udělala představu, řekla co si k tomu mám sehnat a česat na zkoušku mě bude až v březnu...taky by mě mohla ted ostíhat na ježka a pak chtít vlasy po prdel :-) , ne legrace když má člověk krátký vlasy je lepší se podle mě zmínit dřív
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam zkousku ucesu az 9.4. ale jdu se strihat ted v unoru, tak se asi domluvim na drivejsi datum,zda se mi to dost pozde, nevim. Mam dlouhe vlasy, ale dost neposlusne, takze planuju uhlazeny uces do drdolu, nejakeho zajimaveho a kytky zprava asi 3 nad sebou - bílé růže.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
natrix: no já chtěla namalovat vizážistkou od M.A.C.A. ale to je raketa co si řekla.... 3000,-- kč to je dost... to se nechámm namalovat od neznačkového salonu....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
já nemám vůbec pedstavu.... to je hrůza... nechci nic moc zdobeného... necítila bych se v tom...
Odpovědět
eimmy: tak teď jsem koukala a nečeše, jinak moje obvyklá kadeřnice mi na podzim upravovala střih (věděla jsem, že to na 100% bude z dlouhých vlasů), říkala, že není dobré to stříhat těsně před svatbou, aby to nebylo takové rovné, ale aby to vypadalo přirozeně, určitě k ní půjdu na melír, je šikovná, ale lidsky mi nesedí úplně a navíc se jí nelíbí závoje a já ho chci... a ona by mi rpostě dávala najevo, že se jí to nelíbí a proto k ní na svatební účes nechci jít...
Odpovědět
Profilova fotka
evi: ten je moc hezký.. ale na to nemam dost dlouhé vlasy....
Odpovědět
Profilova fotka
já snad jo, ale tmavé, zas to bude vypadat jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eimy: nejjednodušší je asi korunka nebo čelenka, ale taky dost záleží na tvém stylu jestli jsi spíš sportovní styl nebo tak ...spolužačka mi "ukradla" nápad s čelenkou ale má dost tuhé rysy a podle mě í to moc nesedělo http://www.spoluzaci.cz/photoScreen?c... ( za odkaz neručím)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic odkaz nefunguje, mělo mi dojít že když je to přes heslo...hm nic
Odpovědět
Profilova fotka
markysek2: uloz obrazek a nekam ho vloz na minutu (treba do alba) - my mrknem a pak to smazes :-D
Odpovědět
eimmy: tak to je pálka... měn docela děůá starosti, že jsem byla na operaci s očima asi před rokem a půl, do té doby jsem nosila brýle, takže jsem se malovala minimálně, ale poslední dobou mi všechno dráždí oči, mám je pak celé červené, podrážděné a suché, tak jsem zěvdavá, jak snesu kosmetiku paní vizážistky... ale má nějakou americkou a snad kvalitní...
Odpovědět
Profilova fotka
ok už na tom pracuju
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam ale odkud to stahuju už má dost malý formát fotky snad jen pro představu..hodně vzálenou
Odpovědět
Profilova fotka
marky: no není to moc vidět, ale má to na krátkých vlasech??? No zdálky to vypadá pěkně blbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už je pryč a já jdu spát dobrou ráno zase práce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
DOBROU NOC!
Odpovědět
Profilova fotka
marse: účes je moc hezký :-) to já bych do účesu možná dala kytičku nebo jen čelenku. se závojem zatím nevím. ale jestli jo, tak bych ho měla až někde dole pod vlasy ;-) přes obličej ho přítel nechce, to netuším proč :-D marky: jestli máš vlasy kratší, tak bych je doladila nějakou čelenkou nebo kytkou, ta by ti tam určitě šla někam přichytit. kadeřnice pro tebe určo něco vymyslí ;-) to já jsem myslela, že bych ještě zašla na sestříhání konečků, ale asi to už nechám, aby mi vlasy ještě dorostli, co to půjde. možná bych akorát šla na sestříhání ofiny... :-)
Odpovědět
Ahoj holky,byla jsem na zkoušče účesu v pondělí a v neděli jdu zase...ostříhá mi vlasy podle toho jak bude potřebovat aby ji dorostly...účes mi dělala asi 2 hodky a další 2 jsem z vlasů umývala lak,vosk,tužidlo,gel,třpytky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?