Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
přidala jsem do alba nějaké kytky, mrkněte
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tu kytku pořád nemůžu rozhodnout......................... Původně jsem chtěla tmavě růžové kaly. ALE chci zase živé bílé květina (nejspíš růže) do účesu, takže ty musí být i v kytici....... Miluju tmavě růžovou barvu. Nevím jestli je namíchat s bílýma, nebo bych mohla mít tmavě růžové růže v ruce a v hlavě bílé růže..... co myslite? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak sny se mi zatím vyhýbají a to mám termín mezi váme skoro nejdřív 11.dubna.... tak mě neděste, na mě to příjde tak měsíc před :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavka: Já mám taky 11. Jsem si myslela, že jsem tu jediná velikonoční a neee. To je fajn. A s těma snama, mě se zdálo jen jednou, že jsem měla zelené šaty, jinak mě nic ve snu neděsilo.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky ve Velikonočním týdnu 17.4. pátek
Odpovědět
Profilova fotka
evi: a co namýchat bílé a růžové kaly.... to vypadá super
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít bílé tulipány a okolo nich bude slaboučký drátek a na něm bélé a černé kamínky... budu mít totiž černé kamínky na šatech včera jsem si koupila boty jsou super. mají takovou bílo stříbrnou barvu jsou páskové a mají okolo kotníku pásek a ten má větší přesku a ta z kamínků... super a cena úžasná 400,-- Kč
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, mam velkou prosbičku, zítra jdu na zkoušku účesu, ale nezeptala jsem se, jestli si předem umýt hlavu nebo to tam vemou jedním vrzem i s mytím a sušením??? nevíte náhodou, jak jste to měli vy??
Odpovědět
mikanek: ono záleží taky, jaký chceš účes... drdoly třeba lépe drží na vlasech, které nejsou čerstvě umyté...
Odpovědět
evita: volila bych stejný typ květin (růže) do kytice i účesu a klidně jiné barvy - růžová kytice, bílé ve vlasech, ale pokud bys chtěla ty růžové kaly, a bílé růže do vlasů, tak bych je přidala do té kytice kal... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: tak to je otázka, co budu mít za účes, ale spíš něco polorozpuštěné :-D dneska jsem měla schůzku s květinářkou a kyti už mam domluvenou. to byla fuška :-p ale budou to růžičky lososové, do toho bílé tulipány a ještě něco bílého (název mi vypad) a okolo toho bílé perličky, doufám, že to bude vypadat přesně podle mých představ ;-) jak budete řešit kytku pro mamči a svědkyni?? jednu dozdobenou kytku (např. růži) z té vaší nebo menší verzi nevěstiny kytky??
Odpovědět
mik: tak to neporadím, protože něco takového chci taky, a nevím, v jakém stavu by vlasy měly být... :-N tak kytička zní suprově :-) až si vyberu kytičku já, tak nechám maminku, aby si vybrala, ona má vkus dobrý, ale náročný, nebude to ale miniatura, ani jedna dozdobená, spíš kombinace - aby měla psolečné prvky s mojí, ale byla jednodušší ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavka tak já ho mám o den dříve 10.4
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vrtá mi hlavou jedna věc - když budu chtít mít dlouhý závoj (tak 2-3m) tak jak na hlavu přidělat? pod drdolem to asi držet nebude co? to bude velká váha, a nad drdolem - to zas zakryje účes...
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek no já když jsem tam šla tak jsem si jí nemyla a bylo to lepší dám do alba foto a koukni... :-)
Odpovědět
lea: stejně závoj budeš mít jen na obřad, ne? Takže by to tolik nevadilo, ani kdyby zakryl účes, ale i pod drdolem si myslím, že šikovná kadeřnice ho přidělá tak, aby držel ;-) :-) Pár sponeček a je to ;-) :-) (aspoň tak se mi to jeví jako laikovi - na zkoušce účesu se to musí vyzkoušet) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky mám svatbu ve velikonočním týdnu 17.4. A když už tady řešíte ty účesy, nemáte někdo nějaký nápad, jak oživit, krátké vlasy??
Odpovědět
Profilova fotka
marse: ten účes je super...
Odpovědět
Profilova fotka
linsre: jeeee ty máš svatbu ve stejný den jako já.. :-)
Odpovědět
marse: taky se mi líbí :-) lin: i pro krátké vlasy je spousta krásných účesů :-) akorát to není můj případ... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jak krátké máš vlasy?
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec já ted byla u kadeřnice řekla jsem ji co chystá ..teda svatbu :-) :-) prve jsem ji musela křísit ale pak jsem sní naplánovala nádherný účes s kratkých vlasů, je pravda že mě ted nestříhala tak to budu mít asi kousek nad ramena, budu mít jen čelenku, žádný závoj nic jen čelenka s kamíknky k tomu šperk a naušnice
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? Ty máš také 10.4
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám takové krátké sestříhané mikádo, pošlu tam ještě fotku jak mi to sundavala ju... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee. účes vypadá super akorát na podobný mám vlasy ještě furt krátké a neposlušné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já budu mít účes - asi drdol s kytkama po stranách a přes to závoj. A po obřadu závoj sundám a budu oslňovat účesem s kytkama. Myslím, že kytky budou dobře vidět i přes závoj..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
markysek2: Moc děkuji. Neboj kadeřnice určo něco vymyslí... ;-) a jak je máš krátké?
Odpovědět
Profilova fotka
ne já už svým způsobem vybraný a vyzkoušený účes mám ale furt mi to příjde moc jednoduché a na druhou stranu to chci prostě nevím....vlasy mám tak do 1/2 krku sestříhané sestupně kolem oblčeje, nevím jak jinak to popsat foto njet
Odpovědět
evita: taky chci do účesu kytky :-) akorát pořád nevím, jaký ten účes... a závoj chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já asi budu bez závoje... nějak se pořád nemůžu rozhodnout.. nevím vůbec co s vlasy musím se objednat na zkoušku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?