Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
ahooooj....tak v první řadě už mám depku z toho,že to nemůžu stihnout :-( ...nějak jsme si s drahým pořád říkali je čas,je čas a teď nevím co dřív :-S ....byla jsem už 2x zkoušet šaty,ale nějak se pořád nemůžu rozhodnout-koncem února bude nová kolekce,tak snad už si definitivně vyberu:-)..máme objednanou fotografku,tak to je jediné z čeho jsem naprosto klidná!Včera jste se tady bavily o tanci-máme nachystané překvapení pro hosty-koukni na youtube.com a zadej si do vyhledávače first wedding dance..tak v tomhle stylu to budeme mít i my :-D už poctivě trénujeme,ale je to makačka a každopádně hrozná sranda. zrovna přemýšlím nad svatebním oznámením-chtěli jsme si vyrobit sami,ale nějak si s tím nevíme rady :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak stím tancem my dáme asi klasiku ploužák :-) . Jinak jde to celkem rychle zařizovat, minulej týden jsem také nic neměla jen objednané prstýnky a teď už mám botky, spodní prádlo, podvazek, punčoch a na šaty se chystám asi dne pokud kamarádka sežene hlídání... :-)
Odpovědět
ewulin: je tu diskuze na samovýrobu svatebních oznámení, kdyžtak tam jukni (holky mají spousty návrhů v albu - a já koneckonců taky) - http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě zařízenou hostinu :-)
Odpovědět
Jeee,děkuji,děkuji:-)...už jste taky tak nervózní nebo to prožívám tak zvláštně jenom já??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne také na sobě pozoruji nervozitu někdy až moc :-p :-D
Odpovědět
Ufff,to jsem si oddychla...zítra jdeme na matriku pro osvědčení do kostela-já ty úřady moc nemusím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. ewulin, vítám tě mezi náma. U mě ta nervozita stoupá snad den ode dne a ještě nám i dochází peníze na to zařizování. A peníze, které máme slíbené od rodičů se zatím nekonají. Tak teď nevím, co dělat :-(
Odpovědět
tak to nezávidím-my máme naštěstí super rodiče(teda myslím ty moje :-) ),penízky dodávají a mamča ještě pomáhá,ale tchýně teda skoro tchýně,ta nemá nejmenší zájem nám nějak pomoc nebo se jen postarat...to je perspektiva :-( ...taky to máte tak domluvené,že se to platí půl na půl???
Odpovědět
ewulin: jo, půl na půl. Půl platím ze svých úspor já, půl můj nastávající. Rodiče se nám postarají o cukroví, koláče a dorty.
Odpovědět
Tak to já bych se nemohla vdávat :-D ,ještě,že ty rodiče mám...snažím se moc nevymýšlet..ale když ono je tolik hezkých věcí a všechno to stojí tolik peněz...prstýnky si,ale budeme platit sami-sice nám je chtěli zaplatit rodiče,ale rozhodnutí bylo jasné,alespoň něco sami:-)
Odpovědět
ewulin: nevím, kolik ti je let, ale třeba v našem věku to nějak vyplynulo, že si to budeme platit sami.. přece jenom už s rodičema docela dlouho nebydlíme, vyděláváme si sami, tak by to bylo divné. anketááá: nejstarší a nejmladší dubnová nevěsta?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tady se nám to teda rozrůstá :-) tak já budu asi střed 24 (aspoň teda doufám, že ne nejmladší) :-D :-N
Odpovědět
Mikanek: tak to jsme na tom stejně,je mi taky 24 ;-) Od 18 nebydlím u rodičů,ale je to u nás tak nějak zvykem-mám 2 starší ségry a taky se jim to tak platilo...samozřejmě jsem moc ráda,že se naši tak angažujou :-D
Odpovědět
asi bych se taky mohla zapojit, když už jsem to vyhlásila :-D 28
Odpovědět
mě je čerstvě 23 (něco málo přes měsíc) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... tak taky prásknu svůj věk.. bude mi 26
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na tom stejně s nat, od prosince mi je 23. Jinak co se týká peněz tak nám každý rodiče něco slíbily a něco jsme platily sami, jenže ty peníze naše a neco od taťky už pomalu dochází, platily se z toho všechny zálohy, moje šaty, prstýnky a nějaká ta výzdoba.... No celkem to hodilo uz přes 30 tis. Jinak tchýně se celkem zajímá, pomohla zajistit cukroví, dorty a koláčky a taky to prý zaplatí, jen hlavní dort si chcem udělat sami. Ale moje máti nám nedala ještě nic ani nám s ničím nepomohla, i když slíbila, že mi aspoň zaplatí šaty. A to má ještě ode mě půjčené peníze, které by nám teď dost pomohly. Ale nechci si tu stěžovat. Ještě že už půjdu do práce a od března budem mít zase 2 výplaty.
Odpovědět
ahojte som tu prvý raz, vek nevesty 31, je ešte niekto v mojom veku alebo to len ja si pripadám na to už také "stará"?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: koukám nejlepší věk na vdávání, viď?? a ještě k tomu duben :-D
Odpovědět
Rurunka: skoro manža to má teď v práci tak super,že jim skoro neplatí,ale od června asi půjde jinam...taky se těšíme na 2 normální výplaty...takže to co si teď koupíme na svatbu(sami),tak si boban musí půjčit :-(
Odpovědět
asi jo, :-) nejako sa nám do toho veľmi nechcelo, užívali sme si
Odpovědět
mikanek: jo jo jo :-D ....duben je nejlepší!!!jen aby nám všem vyšlo počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: my jsem si udělali kalkulaci a bude nás to stát okolo 60 se vším všudy.. šaty, hostiny, kytky... bude nás cca 28... a k placení se hlásí oboje rodiče... jediné co si budeme platit budou prstýnky a kytky.. u nás je takový zvyk že hostinu platí nevěsta a zbytek ženich resp. rodiče
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: taky se modlím aby vyšlo počasí ale pokud ano tak to bude super... myslím že duben a červen jsou nejlepší měsíce ke svatbě
Odpovědět
ahoj, mně je 26 ale vdávat se budu jako 27-letá. Svatbu naši se celkem angažují ohledně cukroví a výslužek (každopádně mamka objednala koláčky). Nechci po nich, by mi přidávali (mám našetříno), přítel dostal od tchýně oblek.... Nevím kdo se jak finančně zapojí...
Odpovědět
Eimmy: plně s tebou souhlasím!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme třeba vůbec koláčky nechtěli... ale moje mamka si to prosadila...
Odpovědět
zuzka: na tom není nic špatnýho ;-) :-) ono taky někdy dýl trvá, najít toho pravýho ;-)
Odpovědět
eimmy: taky jsem nechtěla koláče,ale můj nastávající se spolčil s mojí mamkou a máme objednáno 1000 kousků =-) najít toho pravýho je někdy z celých těch příprav to nejtěžší:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?