Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Omca: ukaž ukaž!!!! :-N
Odpovědět
evita_ij: vyfoceno, uploadnuto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: hihi, to je rychlost :-) botky jsou super!!!!KDes je koupila??? ve kterem salonu a za kolik? libi se mi prave s touto kulatou špičkou :-)
Odpovědět
Stály pětistovku :-D
Odpovědět
marrsee: buď někomu řekni, ať ho koupí, nebo si ho kup jako něco modrého a darované bude něco jiného, já si taky vybírám jen tradice, které se mi líbí, nebo mají podle mého názoru nějaký význam, žádné slepé papouškování ;-) :-) omca: gratulace k botám, hned kouknu a taky mě zajímá, kdepak jsi je koupila? :-)
Odpovědět
omca: aha, tak ty jsem někde viděla a líbily se mi, akorát stály tuším 350 Kč a bylo to tuším Studio Květuše
Odpovědět
Ahojky, teda vy jste se zas rozjely :-D :-D Já jsem polštářek pod prstýnky taky chtěla, ale kupovat nebudu, maximálně si ho ušiju. Horší to je u mě s tradicí "něco nového, něco starého, něco modrého a něco půjčeného" Nové - bižuterie, prádlo Půjčené - šaty Modré - no snad mi ten podvazek někdo koupí :-N V nejhorším naznačím na správných místech :-D :-D :-D Staré - a s tímhle je problém - fakt nevím Omca: gratuluju k botičkám Natrix: ještě opožděně k té obuvi. O tom, že by byla taneční nevím. Nad vchodem mají jen OBUV a i podle toho co měli vevnitř si myslím, že o taneční obuv fakt nešlo.
Odpovědět
natrix: jj, na e-shopu květuše jsem je taky viděla. Ale mají jen čísla 40 a 41, stojí 395 + nějakých 120 poštovné. ;-)
Odpovědět
omca: tak to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem opět tady. Jak je to s tou tradicí? něco nového, modrého,půjčeného???
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: a nepřemýšlela jsi třaba o koupi něčeho z bazárku? Já taky nevěděla co mít starého, tak jsem si koupila v bazárku závoj a mám vyřešeno.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám také botky krásné, ale ještě nemám album. Musím si ho teprve vytvořit. Tenhle týden bych měla mít na to klid tak snad. Tu tradici jsem už také slyšela, ale musím si jí zapamatovat. natrix: Děkuji za rady.
Odpovědět
Článek se načítá
marrsee: no jako album by sis rozhodně měla co nejdřív udělat. My jsme baby zvědavé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já už ho mám vytvořené ale mám tam jen jednu fotku... tak se stydim když vidim ty vaše .. :-) jak budete mít velkou svatbu holky? my tak cca 27-28 lidí.
Odpovědět
eimmy: asi 60lidí. Ale pokud přijdou i kolegové z práce (jak vyhrožují), tak nás bude asi 100 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šmankote tak to je mazec.... tak to bude finanční ždímačka co hi hi
Odpovědět
Ahojky, my máme naplánovano cca 50 lidí na oběd a na večerní raut dalších cca 50 lidí + jejich děti.. No bude to kotel lidí, ale bohužel to jinak udělat nešlo.. Také proto jsme si zamluvili ne restauraci, ale kulturní sál, abysme se tam všichni pěkně vlezli :) Jinak teď jsme ve fázi výběru prstýnků, na oznámka zatím nebyl čas, ale chtěla bych je co nejdřív, ať se to může pomalu začít rozesílat.. Ode dneška je to přesně za 3 měsíce ;-) :-)
Odpovědět
eimmy: my zveme 72, kolik dorazí... ale vypadá to tak na 68...
Odpovědět
eimmy: já to beru tak, že si to děláme celé podle sebe a pro sebe. Někde se ušetří (třeba já mám šaty za třetinu ceny, než jsem plánovala), něco holt bude stát víc. Furte si ale říkám, že kdybysme chtěli šetřit, tak se vezmem na radnici se 2 svědkama odpoledne po práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme chtěli jen ty nejbližší a vyšplhalo se nám to na cca 28 lidí, budeme to mít v Praze v hotelu Čertousy a obřad na zámku v Brandýse n.L. obřad máme od 14:00 takže "oběd" bude spíš obědo-večeře... šaty už máme oba, kytku budu mít tulipány bílé a budou ozdobeny černými a bílými perličkamy. Prstýnky ... nooo tak u těch jsme ve fázi konečného výběru. A oznámení, pozvánky ke stolu apod. dělá můj miláček ... dělá reklamy tak snad tohle zvládne hi hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jj to máš pravdu.. my taky pozvai jen ty co chceme .. kolik si platila za šaty? a jaké budeš mít?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: tak to bude také velká svatba...
Odpovědět
eimmy: šaty mě se spodnicí, závojem a pelerínou vyjdou na půjčení středa-pondělí na 3800 :-p Ale už je neukážu, až na svatebních fotkách 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: tak to je super cena to koukám..... já dám jen za šaty bez ničeho 6000,..
Odpovědět
eimmy: u ná v rodině normální :-) a teď jsme se scházeli hlavně na pohřbech, tak jsme chtěli mít všechny pohromadě při nějaké veselejší příležitosti :-) to dáš za půjčení? A my máme obřad v 13:00 tak to máme skoro stejně :-)
Odpovědět
eimmy: hlavně jsou to megapohodlné a krásné šatičky. ;-)
Odpovědět
holky, musím se jít učit ještě, ale zítra tu budu učitě chvíli... nějak se nám to začíná blížit, co? To abych zašla na matriku pro ten papír... :-N :-D
Odpovědět
Holky, já už druhý den uvažuju, jestli jsme se neukvapili s výběrem restaurace na hostinu :-( Začínám řešit, že tam není zrovna repre okolí, na focení budem muset někam odjet (nebo se fotit hned po obřadu) a nebude tam ani kam jít na procházku (takový zvyk naší rodiny, po obědě a kafíčku se jít vyvětrat ven - nevím, jestli to budou praktikovat i na svatbě).
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: tak to ti přeju že máš tak velkou rodinu.... :-) jj těch 6000,-- se za půjčení středa-pondělí too máme ale my to máme už v pátek a ty až v sobotu... to já budu na tebe myslet ... já už budu mladá paní a ty to budeš mít před sebou... jsi nervozní...? já trošku ano...
Odpovědět
omca: a není tam třeba nějaká zahrádka na posezení na ,,vyvětrání?"
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?