Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Tak jsem do alba hodila pár návrhů na svatební oznamka, hraju si s tím skoro celý den. Tak se můžete kdyžtak kouknout, jaký jsem "anti"talent :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Asi máme všechny podobné problémy :-D. Ale dopadlo to ke spokojenosti obou, naštěstí se domluvíme. Jo a poslední nápad je cylindr. Ne na autě, ale na sobě :-D. Ještě mám trošku času nechat to vyšumět, snad se mi to povede :-p
Odpovědět
evita: není zač :-) evavor: tak to zcela chápu :-D to je jako jeho nápad?
Odpovědět
Představ si, že jo. Když jsem ho chtěla na autě, tak brebentil a teď mě fakt zaskočil. Cylindr a k obleku, to je teda nápad :-D
Odpovědět
evavor: :-D :-D :-D
Odpovědět
Co se týče svatby, tak jsem celkem v klidu a spíš to ani moc něřeším a neprožívám (třeba je to věkem :-D), ale tyhle nápady mě vždycky uzemní :-D :-D) Máme doma veselo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca jsou moc hezký:-) nevěděla bych, který vybrat;-) první, druhý a poslední bych dala do užšího výběru evavor tak mu vysvětli, že by musel mít žaket:-D taky jsem nenápadně navrhla jiné řešení schůdné pro oba a nakonec je nadšen - holt ten krk jsme my, no;-)
Odpovědět
leawil: díky za pochvalu. Asi jsem s tvůrčí smrští neskončila, tak jsem zvědavá, co nakonec vybereme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám, je tam další a taky moc hezké:-D
Odpovědět
Oznámka máš opravdu moc hezké, nevěděla bych, které si vybrat :-). Asi taky budeme tvořit něco vlastního.
Odpovědět
Profilova fotka
omca: vsechny jsou hezké, jen místo 13h napiš ve 13 hod. To první není žádná zkratka ;-)
Odpovědět
evita_ij: to je jako podle nějaké nové normy? Já jsem ještě stará škola, státnice jsem dělala v roce 1996....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj koukám že jste se pěkně volšářky pod prstýnky tak jeho reakce čera rozepsaly. Trošku jsem se bavila s přítelem a ukazovala mu třeba polštářek pod prstýnky a jeho reakce: to je zbytečný. Na auto chce jen panenku a nic jiného no uvidíme dneska bude doma tak hodíme řeč... :-)
Odpovědět
marrsee: já teda taky polštářky pod prstýnky považuju za zbytečnost ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já po nich netoužím že bych je musela mít, ale je to hezké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u mě jo to stejně... je to zbytečné.... akorát je to vyhození peněz
Odpovědět
Profilova fotka
To jo a když koukám co kde a kolik stojí tak někdy se až divím....
Odpovědět
eimmy: přesně marrsee: navíc na takovýchhle blbostech to hezky naskáče :-p ]-( jako nikomu to neberu, když to má, nebo chce mít a některé jsou fakt krásné (teda hlavně květinové), ale viděla jsem, že na úřadě měli třeba skleněnou broušenou misku ve tvaru srdíčka a prstýnky byly v tom a bylo to taky krásné, nebo v kostele na tom tácku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo já to znám také na tácku. Přeci jen nejsem milionář a musíme to udělat tak aby nám na to stačili hlavně korunky
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: koukni na tuhle podprsenku a řeni mi názor: http://www.moje-pradlo.cz/akce-a-slev...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec jsem vybrala tuhle: http://www.venive.cz/index.php?p=gall...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem původně polštářek taky nechtěla, ale nakonec jsem prostě neodolala a máme ho už doma a už jsme na něj zkoušeli dát i prstýnky a vypadalo to prostě krásně. No mám pro blbiny slabost.
Odpovědět
marrsee: pěkná :-) ruru: já budu mítž zase blbosti na dekoraci stolů... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, tý jo, tady se to teda rozjelo ;-) koukám, že jste řešily podvazek, ale někde jsem slyšela, že si ho nevěsta nemá kupovat sama. a kamarádka mi to taky říkala, že tohle je na kamarádkách. já to mám ale nakonec pořešené, že jsem ho dostala od ségry, která ho měla na svojí svatbičce ;-) podprsenku také řeším, jsem někde četla, že je nejlepší volit korzetové prádlo, aby to pod šaty nedělalo boule, ale já si myslím, že nakonec pořeším jen nějakou push-upku :-D
Odpovědět
mikanek: hodne záleží na šatech, to se musí podle toho ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem nevěděla stím povazkem, ale když ho nedostanu tak budu muset sama...
Odpovědět
Profilova fotka
Já si podvazek kupovala sama, to že by mi ho někdo koupil fakt nehrozil, ale pak jsem dostala jeden jako dárek k panence, nechávala jsem si ji totiž od jedné pani udělat na přání. Ale ten podvazek stejně asi nevyužiju.
Odpovědět
marrsee: nemužeš to všechno brát tak striktně a vážně ;-) :-) darované může být klidně něco jiného :-)
Odpovědět
Tak hlásím, že mám zamluvené šaty, závoj a pelerínku. Koupené perličky na krk a k tomu náušnice. A hlavně! Mám koupené BOTY 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře protože také u mě nehrozí že bych ho od někoho dostala...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?