Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
My se chceme jít na prstýnky podívat na svatební veletrh. A asi je chceme z chirurgické oceli - přítel je na většinu kovů alergickej.
Odpovědět
Profilova fotka
na veletr já jít nemůžu protože bych pak měla v hlavě zmatek zda to co už mám vybrané je to nejlepší co jsem si mohla vybrat..... hi hi hi
Odpovědět
Ahoj, tak se taky hlásím na duben - 24. Jímá mě děs a hrůza co tu všechno je psané připadám si, že ještě nic nemám hotový... Jak vyřešíte výzdobu aut? A jak dopředu je dobé objednat kytku? Předem dík za odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
teda nebude duben nejžádanější měsíc?:-D vítejte další;-) tuta výzdoba se ještě musí doladit, myšky jsou hotové zítra přidělám přísavky, ale ještě stuhu do V a dozadu mašli - a u nás bude jen jedno - to moje, ostatní auta zůstanou zaparkovaná, jelikož to máme kousek, to všichni dojdou pěšky, co s kupou aut 300m od baráku - nikdo tak nebude muset řešit parkování, popojíždění a tak, to naše odvezu zpět já, protože nepiju
Odpovědět
Vítám všechny nové dubnové nevěsty :-)
Odpovědět
my dnes předali další oznámení s pozvánkou :-) už to bude skoro všechno, ty, co zveme na hostinu :-) jinak někdo se ptal na vývazky - dala bych je jen před obřadem, večer už bych to neřešila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: To jsem byla já s těma vývazkama - ono je to složitější, protože kamarádi sice přijdou na obřad, ale pak nepůjdou na oběd, ale zas přijdou večer na oslavu...tak já jich asi udělám spoustu a rozdají se všem a bude to. Někde jsem četla, že se dá koupit celý keřik buksusu a tak si je udělám sama z něj. Oznámení ještě vůbec nemáme, snad něco vymyslíme teď o víkendu, chceme si je dělat sami. Ale skoro všichni už to vědí, tak je pošleme asi až tak měsíc předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak my už je máme, budeme je mít z bílého zlata a já tam budu mít jeden briliantík :-) , jinak oznámení by nám měl namalovat kamarád a zárověň svědek přítele.
Odpovědět
hamma: my to máme s těma kamáradama podobně - přijdou na obřad, ale na hostinu až večer. U nás se to řeší tak, že vývazky dostanou jen ti, co jsou ráno v domě nevěsty nebo ženicha a hotovo. Jinakk prstýnkům: my jsme prošli už asi desatero zlatnictví a nikde se nám nic moc nelíbilo...Pak se ještě rozhodujem, jestli si je nechat vyrobit přímo od zlatníka nebo nechat vyrobit třeba v Benetu nebo tak..Nevítě někdo o tom něco víc..např. rozdíly v kvalitě atd..Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím my jsme si je objednávaly u známé ve zlatnictví. Vpo jdeme domlouvat hostinu a také se rozhodujeme jak to udělat jestli pouze oběd a pak pozvat kamarády a jestli to udělat na zahradě, ale říkali jsme že 10 může být ještě zima a tak budem mít v záloze tu restauračku.
Odpovědět
Profilova fotka
elenore spíš dej na doporučení, nám dělá táta (zlatník), můj zásnubák je taky jeho práce (v albíku), chce to se poptat známých, kdo si kde nechal co dlěat a jaká byla spokojenost - je to úplně stejné jako cokoliv jiného na výrobu což mi připomíná, že bych měla vznést dotaz, jak na tom jsou ty naše:-D no nechám to na příští týden, to k němu pojedu na narozky
Odpovědět
elenore, jak píše leawil chce to doporučení. Já po prstýnkách koukala 2 roky a taky jsem nic nenašla. Nechtěla jsem klasický rytý prsten, šlo mi o něco moderního, co by mě zaujalo na první pohled, jinak to není ono :-D. Taky jsem zvažovala, jestli lesklý, matný, pískovaný a porovnávala u známých, jak vypadají po letech. Nakonec jsme se rozhodli do prstýnků trošku zainvestovat a vybrala jsem si z kolekce Retofy. Téměř na první pohled, taky vylučovací metodou ;-). Ale jsem opravdu spokojená, v krabiččce jsou krásné :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukám že tu má každej svatbu déle a já asi nemám zatim asi nic připraveného. Nevím si sničím rady :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme včera byli u budoucích tchánovců, pořešili jsme hosty, auta.... Chjo proč je to takové složité :-(
Odpovědět
Nic si z toho nedělej, já se snažím veškeré přípravy minimalizovat, abych se z toho nezlbáznila ;-). Rodina dojede do místa hostiny, bez snídaně u nevěsty (s radostí vynechávám :-D), výslužky nebudou (strejda to komentoval: "Je moderní doba, prosím tě, neřeš to" :-D), zákusky budou v minimálním množství max. 2 ks na osobu (každý je přejezený, chci aby se snědl dort), dort bude ovocný, nechutná mi marcipán a taky jej budeme krájet po obědě ke kávě. Jinak nám vše zařizuje restaurace, a to: ubytování, výzdobu a DJ. Kytky si pořeším pár dní předem a jsem relativně v pohodě :-D :-D :-D. Vzhledem k tomu, že spolu žijeme v našem bytě několik let, tak si s radostí odpustíme tradice a dojedeme spolu na hotel, kde je sraz. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,my taky zveme kamarády až na pátou hodinu a nevím, jak to mám napsat na tu pozvánku.Poradíte mi? díky
Odpovědět
verunkahk, my zveme kamarády taky večer, neděláme rozlučku se svobodou a bude nás cca 70 :-D. Kartičky dělat nebudu, prostě to sdělíme ústně a hotovo. A ještě si to rozmyslím s oznámkama, asi je uděláme jen pro rodinu, cca 45 lidí. Je fakt, že my to pojali pravdu svérázně a jsme asi extrém, ale jediné, na čem mi opravdu záleží, je obřad, šaty/oblek/boty, prstýnky a pěkné fotky, které nám udělá kamarád, prof. fotograf. A zbytek nějak dopadne, hlavně, že se budou lidli bavit.
Odpovědět
verunkahk: My zveme kamarády na šestou hodinu a napíšem na kartičku: "srdečně Vás zveme ke svatebnímu rautu/večeři v 18 hodin v restauraci xy".. To si myslím, že stačí.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jestlis se nakonec rozhodnem pro ty kamarády po obědě tak je chcem pozvat tak na 15h
Odpovědět
Vedoucí naší restaurace nám poradil, že by mezi obědem a rautem by měly být cca 4 hodiny. Ještě řěšíme hodinu obřadu, ale večerní hosty budeme určitě zvát až na raut, nejdřív kolem 17 h, spíš později. Jakmile totiž dojde moc lidí, bude tam šrumec a už nemáte moc času si povykládat s rodinou. Ne, že bychom se často neviděli :-D, ale poprvé se sejdou všichni z obou stran, tak chceme mít trošku prostoru.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme obřad v 11:30H x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vývazky se dávájí většinou jen těm, co jsou od rána. Na pozdní večerní hosty se to už nedává ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co my? my budeme všichni pozdní:-D jelikož svatba je od 16 hodin:-) u nás je dostanou všichni, co pak půjdou na hostinu, resp. raut (klasická hostina to nebude)
Odpovědět
Profilova fotka
Poraď te mi prosím co vše se musí
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, co jsou to ty vývazky?
Odpovědět
Profilova fotka
marrsse: ráda poradím.. s čím bys ráda?
Odpovědět
Profilova fotka
pavka: ahojky tak jak bylo včera s tchánama hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: jak to myslis, co se musi? musiš se nás zeptat přímo :-) eimmy: to jsou mašličky, co se dávají hostům na klopy, většinou myrta s mašličkou, nebo jen samostatné mašličky
Odpovědět
Profilova fotka
evita: jj děkuju moc... jak jsi daleko s přípravami...? kolik budete mít lidí? my cca 30
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem zas tu. dodatečně vítám nově příchozí. My měli dnes na návštěvě skoro tchýni, tak jsme jí dávali oznámko a řešili ještě nějaké drobnosti a docela jsem se divila, ale byla úplná pohodička :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?