Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
beth, teď jsem koukla do mailu, nevím jestli jsou od Maggie Sottero, koupila jsem je ve svatebním salonu V Břeclavi, nové, dorazily den předtím, měly jet na nějakou výstavu a paní říkala, že je dovezli ze zahraničí. Ale ve středu jedeme mužovi pro oblek, tak se na to chci zeptat.
Odpovědět
No mě to připomíná ty kytičkový šaty od Maggie Sottero, nemají nějakou všitou cedulku?
Odpovědět
beth: mě právě taky(mám je v albu), a na e-bay mají hodně podobný(pošlu mailem), cedulku jsem nenašla...
Odpovědět
nat: ty fotky šatů co jsi mi posílala, je to focený se spodničkou nebo bez?
Odpovědět
beth: se
Odpovědět
ty kytičky máš vyšité přímo na té pevné látce nebo tam máš taky tu průhlednou?:
Odpovědět
teď na to koukám, že tam ta průhledná musí být, jsem slepá :-D
Odpovědět
aha, tak to asi potřebují ještě trochu zkrátit, nebo budeš mít tak vysoký podpadky?
Odpovědět
budu mít 6 cm podpatky ;-) :-D Ten den jsem netušila, že budu zkoušet šaty (vlastně jsem netušila, že bude svatba ,,už" příští rok), měla jsem na sobě ty tlustý termo trekingový ponožky a trekingový boty, sranda... :-D No a paní neměla boty na podpatku v mým čísle.
Odpovědět
tak to jo, to se vyrovná, já bych dala teda širší spodničku, ale to jsi si asi všimla, že jsem na hodně širokánský sukně :-N ;-)
Odpovědět
beth: já zase vůbec, nechtěla jsem původně klasický svatební šaty, nechtěla jsem kruhy ani vlečku... mám obojí, když jsem ty šaty zkusila, bylo to prostě ono, ale byla jsem rozpačitá asi jako Ty s tou barvou... Malovala jsem si, jak obejdu několik salonů, vyzkouším mraky šatů, než se rozhodnu, které jsou ty nej... Ne, že si koupím první svatební šaty, co budu mít na sobě... takže i když se mi moc líbily a byla jsem nadšená, pořád trošku hlodal (a občas ještě hlodne) červík, jestli jsou to opravdu ty nejkrásnější... Širokánský sukně se mi líbí u šatů, kde sukně připomíná baletní sukni.
Odpovědět
já si právě říkám, že takový šaty s takovou sukní si nikdy nikam neobleču, tak si je prostě užiju a hotovo. Ale moje původní představa byla úplně jiná, hodně jednoduchý a úzký šaty, nic zdobeného... ale jak to dopadlo jsi viděla. Jak jsem si pár šatů vyzkoušela, tak prostě bylo jasný, že budou hodně princeznovský. Baletní sukni - myslíš takovou tu čistě tylovou, nadýchanou?
Odpovědět
Článek se načítá
beth: tak takovou původní představu jsem měla taky... :-D zkusím najít obrázek, vím, že v druhým pc mám takový stopro, ale tady nevím...
Odpovědět
poslala jsem Ti mailem obrázek, ale ještě jdu k druhýmu pc
Odpovědět
tak jsem tu, beth tohle jsou jedny z nejhezcich satu co jsem kdy videla...mas je z eBaye? jato asi balim a necham si je tam taky usit....vypadas v nich naprosto uzasne, beze srandy jsem asi deset minut uvazovala, zeti napisu jestli si je muzu taky nechat usit, uplne ty same....a ja bych je prave bralav te kremove,cistebilou moc nechci...fakt uzasne.... natri: ty turany jsou uvnitr dost velke, ze? holky,co je to to EOLN za kazdym prispevkem? chyba BRMS?
Odpovědět
cir: jé děkuju x-) Jojo, jsou z ebay a jsem z nich opravdu nadšená, jen jsem dneska zjistila, že mají na kraji sukně, úplně na spodu 2 žluté skvrny, tak je teď čistím, ale vypadá to že pustí. Tak to snad bude dobrý, ale už jsem myslela, že je číňanovi omlátím o hlavu :-N
Odpovědět
to EOLN, ale Bob něco dělal, ale kúž to nevidím, tak asi dobrý ;-)
Odpovědět
beth:mno kdyby si zase zvažovala prodej, hlasim se jako prvni zakaznik:))
Odpovědět
beru tě za slovo :-D
Odpovědět
hele ale ne ze mi to reknes tyden pred svatbou :-D je pravda, ze jsem ted byla nucenahodne napadu co se tyce svatby zmenit nebo upravit, aletakove hura akce tesne pred svatbou fakt neplanuji....
Odpovědět
pokusím se :-D co jsi musela změnit?
Odpovědět
beth: IP
Odpovědět
cir: nezapoměň, že budete mít svatbu stejnej den... Nebo jsi to myslela tak, že kdyby je beth chtěla prodat ještě před svatbou, jo? :-)
Odpovědět
natri jjkdyby se zase pul roku pred svatbou rozmyslela, ze chce jine:)
Odpovědět
tak jo, tak zitra rano budu posilat penize za saty, takze snad do dvou tydnu budou doma. Doufam, ze mi sednou...
Odpovědět
kde jste? koukate na fotbal? ]-( :-D
Odpovědět
tak mi dneska dosly ty saty....presne padnou a jsou uplne uaszne:)
Odpovědět
cir: tak to je super! Co s nima budeš dělat? Nějak dozdobovat, nebo je necháš tak jak jsou?
Odpovědět
beth: musim tam neco nasit na konec satu, jsou s vleckou, takze kdyz se bude tancit, at se da ta vlecka nejak zvednout...nevis jak a kam se to nasiva? uz jsem to kdysi videla, ale uz nepamatuji:(jinak snad ani nebudu presivat, uplne jsem byla prekvapena kvalitou, i latka a tak. Jenom se sezene fakt ta spodnicka jak si rikala, bude potreba.....ale jak se znam, tak cim dele doma budou, tim vice me bude napadat co s nima 8-) :-D
Odpovědět
cir: s tou velčkou záleží co s ní chceš provést, já vím o 4 způsobech co s ní udělat. Jednak stačí použít to očko co je ze spodu na vlečce, navléct na ruku. Pak se dá připnout do tzv. honzíka na zadek (na zadek dáš malý knoflík nebo háček a na střed vlečky uděláš očko a tím to potom zvedneš ze země). Nebo tam těch háčků a oček dáš víc, aby se rozložila váha. A nebo tu vlečku jako by vtáhneš dovnitř, to neumím moc popsat, ale tak to mám udělaný na mých šatech, není pak vidět ani háček ani očko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?