Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Omcamauta: Mě se nejvíc líbí Nevěsta 1 a moc ti sluší!
Odpovědět
omca: tak to samozřejmě ;-) :-)
Odpovědět
Holky, ještě dotaz, i když mi je jasný, že už to máte všechny pořešené.... co boty? Já nikde nemůžu sehnat bílé boty. Jediné, co jsem viděla a vypadaly jakžtakž stály asi tolik, co mě bude stát půjčení šatů :-S nějaký tip? Kupovala jste třeba některá boty z netu? Neposílejte mě do Humanicu nebo Deichmanna, fakt nic nemají...
Odpovědět
Profilova fotka
omca:taky řeším stejný problém, ty obchody, co si jmenovala jsem taky prolezla a nepochodila :-p spíš jsem viděla bílé botky v obyčejných obuvnictví, co jsou po městě než tyhle velký řetězce, tak mi asi nic jiného nezbyde než si koupit botky tam..
Odpovědět
mikanek: tak to taky neklapne, "obyčejná" obuvnictví nejsou dělaná pro nakupování pracujícím člověkem, otevírají později, než já chodím do práce a zavírají dřív, než já se z tama dostanu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca já mám boty z aukra za 200,- a od ťongů na přezutí taky takj nějak - oboje v albíku
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám botky z netu, ale docela drahé, stály 1 300. Ale zas si říkám, že svatba mi za to stojí. Jinak pak jsem ještě dostala k narozkám botky na případné přezutí a ty jsou od johna garfieldy za 500 a vypadají krásně a moc hezky se v nich tančí.
Odpovědět
omca: http://www.beremese.cz/album/view.php... tyhle jsem koupila v Deichmanu (jsou bílé), loni v dubnu tuším, už jsem je i prodala, protože jsem si koupila jiné v obchodě s taneční obuví... Možná to chce chvíli vydržet, než budou jarní kolekce. Jinak boty prodávané jako ,,svatební" bývají dost předražené... na to, co je to zač - design třeba pěkný, ale bota dost nekvalitní...
Odpovědět
natrix: právěže mám strach čekat až do dubna, až se objeví nové kolekce. Abych pak nešla na svatbu bosa :-N Obchod s taneční obuví mě taky napadl, ale bílé jsem tam nenašla (většinou jsou zlaté, stříbrné nebo tělové)...
Odpovědět
omca: myslím, že budou i dřív než v dubnu... někdy v březnu si tam kamarádka koupila jiné bílé, líbily se mi víc, ale neseděly mi a až pak asi za 14 dní až měsíc jsem objevila tyhle, a v ,,našem" obchodě s taneční obuví měli i bílé... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že za chvíli začnou nabízet jarní botky a tam si myslím, že ty bílé snad nějaké budou mít. přece jen, už jsou výprodeje zimní obuvy, tak určitě na konci února a začátkem března už bude větší výběr všude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky nemám botky!!!!!!!!!!!!!!!!! začínám z toho být pěkně nervní! Deichman nemá nic v mé velikosti 37! Já se chci jeste podívat v Brně, jak tam pojedu do školy, a pokud nic neseženu, poslední možnost je koupit si je ve svateb.salonu, maji tam takove strizlive docela normalni za 800,- Pres 1000,- nejdu ani za nic! :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
evita_ij: no, v praze ve svatebních salónech jsem boty pod 1000 neviděla. Ale beru to jako poslední možnost, protože přesně jak píše natrix - jsou to většinou předražené šunty, které bůhví jestli přežijou celodenní nošení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nojo taneční, si budu muset pořídit ještě světlé, protože černé nejdou moc dobře ke světlým šatům:-) a v klasických lodičkách si moc nezatancuju :-S
Odpovědět
Tak já taky pořád pátrám. Sice jsem teď ve Vańkovce našla asi dvoje bílé lodičky a to i s bílým podpadkem, ale zas byly tak špičaté, že bych s nima určitě někomu ublížila :-D navíc se mi ty dlouhé špičky nelíbí :-( Taneční botky - dívala jsem se zatím jen na netu na stránky obchodu kam jsem dřív chodila nakupovat - bílé lodičky ano, dokonce fakt pěkné, ale ta cena ]-( ]-( ]-( ]-( to už bych měla dvoje. Začínám propadat zoufalství, přeci jenom budu potřebovat botky trošku prošlápnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si právě objedna boty přes internet, vypadají moc pěkně a jsou kožené, tak snad mi budou dobře!!!
Odpovědět
hamma: hoď mi prosím odkaz do IP, bude se mi hodit. Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: neříkej mi, že ani v Brně neseženu!!!!! :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
po včerejší zkoušce šatů mi jako jedna varianta připadá, že bych si mohla vzít svoje bílý lodičky, který jsou na menšim podpatečku. ale když už bych na nějaký pěkný narazila v krámu, tak bych brala s trochu většim podpadkem... (ale aspoň mam jednu jistotu doma) ;-) protože co jsem tak letmo koukala, 1500,- se mi dávat za botky moc nechce, který už moc často na nohu nevemu :-N holky, v albu mam taky svoje vybrané šaty a vlastoručně vyrobený oznamko. mrkněte se, co vy na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: oznámení moc hezká!!!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE "ME TO YOU"!!!!!! :-N :-N :-N Ale my je nikde na svatebním nepoužili, neprošlo to ;-) Šaty krásné, malá mořská víla ;-) Já jsem si chtěla taky něco takového vyzkoušet, ale tady je nikde neměli :-/ tak škoda, ale já stejně nejsem kanýrkový typ, ale zkusit jsem je chtěla!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi: no vidíš, to já jsem na meďulky náhodou narazila na netu a bylo to. kdyby to šlo, dala bych si je i na auta, ale to už by asi u přítele neprošlo :-D o šatech jsem hodně přemýšlela, nechtěla jsem moc zdobené a hlavně ne vlečku, ale všechno je jinak :-p hlavně, aby celý duben nepršelo a svítilo jenom sluníčko ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: to oznámení je fakt nádherné. My máme me to you na novinách a na pozvánkách ne večer, ale pak už jsem musela končit, přítel by to taky asi neskousl všude. A šatečky taky pěkné. Já taky nechtěla moc dlouhou vlečku, ale nakonec mám úplně mega... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, od února nastupuju do práce, tak obavy můžu konečně hodit za hlavu. Jinak dnes nebo zítra by nám měli dorazit oznámení, tak pak hodím do alba. Moc se na ně těším, jen mě u toho trápí chřipka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to jsem ráda, že se oznamka líbí. já jsem z toho měla docela strach, když jsem se do toho vložila sama :-) rur: tak to ti gratuluju k nové práci. tak teď se budou lépe šetřit korunky na svatbu ;-) a hlavně dopuj do sebe vitamínky z ovoce, ať se tě chřipka pustí :-)
Odpovědět
Ahoj, tak se hlasím do kroužku "dubnovek". Původně jsme se těšili na termín 1.5., paní na matrice nám to nejdřív vesele odkývala, ale když jsme si konečně vyřídili všechny papíry (viz svatba s cizincem), zjistilo se, že to 1.5. na státní svátek nejde. Takže 30.4. - taky hezký. Nervozita stoupá ... jak u vás? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kopa vítej tu a ode mě zvlášť mezi "čarodějný nevěsty":-D 30.4. je super datum;-) o nervozitě mi nemluv, právě si vezu do práce vývazky, abych je "ošpendlila", na šaty jedu až za 10 dní a mám z toho vítr, protože zatím absolutně nevím, jaký výsledek můžu očekávat
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, tak to koukám, že bych asi s vývazky měla taky pohnout. ještě jsem se do nich nepustila :-N
Odpovědět
Snažím se řídit heslem "konec dobrý - všechno dobré", jako že když se nakonec vezmem (což se asi podaří), tak to prostě dobře dopadne. Já už šaty mám (koupila jsem si jen letní civilní model - bude to neobvyklá svatba), a v sobotu jdeme na zkoušku snubních prstýnků. Držím palce, ať šaty dopadnou dobře. Zkoušela jsi je na sobě, nebo je zařizuješ (kupuješ?) jen podle obrázku?
Odpovědět
mikanek: oznamka supr a šatičky ti moc sluší! rurunka: gratuluju k nové práci!
Odpovědět
ruru: gratulace, to je super! :-) mik: oznamko hezké :-) a šatky taky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?