Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Ahojky, všechno nej do nového roku :-) Vracím se sem po delší době, protože jsme teď v rodině řešili poměrně dost problémů a v jednu chvíli jsme dokonce svatbu zrušili. Pak jsme se naštěstí dohodli, že na okolí nám nezáleží a svatba bude ať sí říká kdo chce co chce x-) Tenhle týden jsem si vybrala šatky na převlečení, abych mohla večer beze strachu tancovat a dokonce máme konečně vybraná svatební oznámení - huráááááááá :-D :-D :-D A abych nezapomněla - vvvecna moc gratuluju k miminku
Odpovědět
zuhur: no tak uka šaty a oznamko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Dnes jsme se s pritelem usnesli, ze by nebylo spatne se vzit driv, nez jsme meli puvodne v umyslu:-) Vypada to na 25.4, pokud ovsem bude volno apod. Tak jse se chtela zeptat, co si o tom myslite, je mozne naplanovat svatbicku tak narychlo?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Necháváte si něco glavírovat na prstýnky?? uvažujeme o jménech, a možná o datu svatby?? A na kolik vás prstýnky vyšly?? Investovali jste hodně??
Odpovědět
aerin: záleží, jakou máte představu a co všechno chcete, ale myslím si, že to možné je :-) pavka: my máme prsteny gravírované - máme tam jména a datum svatby, měli jsme na ně vymezeno 20 tisíc, ale nakonec jsme dokonalé a přesně podle našich představ (tedy po mírné úpravě po domluvě se zlatníkem) pořídili za méně a to i diamantama v obou prstenech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavla budou nám asi rýt - jména a datum svatby do vnitřku - na kolik přijdou se rddaši ptát nebudud, doufám, že je dostaneme jako svatební dar:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak už máme prstýnky doma, pak hodím foto. Jsou naprosto úžasné a máme tam datum svatby i jména a cena byla podle mě příznivá (8500). Ale jsou teda jen se zirkony, stejně diamanty pozná málokdo.
Odpovědět
Profilova fotka
ruru přesně, taky nečekám, že tam budu mít diamanty:-D na zásnubáku taky nemám, to by se miláček nedoplatil, kdyby byl v té velikosti pravý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se na mě usmálo štěstíčko, při nákupech miláčkových riflí, jsme zabloudili do Deichmana, protože jsem se pomalu chtěla mrkat po bílých botkách k šatům a můj drahý jedny našel, úžasné, moje velikost, tak jsem si jednu nazula a on šel ještě omrknout zbytek obchodu, tak na mě volá, že něco našel, tak jsme za nim dokulhala v jednom podpatku a co našel se mi nelíbilo, a mezi tím mi nějaká slečna okukovala druhou botku, co jsem nestihla obout, docela jsem se bála, že si je vezme, ale nakonec to dopadlo dobře a botky za 279,- mám doma, od středy je začínám rozšlapávat v práci :-D
Odpovědět
natrix - šatičky na převlečení bohužel vyfocené nemám - zapomněla jsem si doma foťák :-( oznámka by měla přijít příští týden, tak potom nafotím a určitě sem přidám Pavka - gratuluju, že se ti podařilo najít botky, protože já zatím takové štěstí nemám - chtěla bych uzavřené a pokud už jsem nějaké našla měly černý nebo hnědý podpatek ]-( to by mě fakt zajímalo kdo tohleto vymyslel. Přes internet mám strach kupovat boty, takže jsem zvědavá jak to dopadne.
Odpovědět
ruru: mně je jedno, jestli to někdo pozná, nebo ne ;-) :-) my je chtěli a zas tak dramatický rozdíl v ceně to neudělalo :-) v zásnubácích máme taky zirkony zuhur: už se těším na foto :-) pavka: máš foto?
Odpovědět
Profilova fotka
skore za dnešek dortík zajednaný, asi 3 patra (všechna chuťově stejná, aby se svatebčani nehádali), potahovaný bílým marcipánem a na to zelené aplikace (dle "autorky"), protože to bude svatební dar, nechám se překvapit - ale jsem si jistá, že bude krásný - je ve správných rukách:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak my taky pohli o víkendu: - objednali jsme na 100% profi DJ - objednala jsem oznámení, budou tento týden :-D - na boty jsme taky jeli do Deichmanna, ale v me velikosti 37 nemeli nic, jen jedny, ale ty měly horzne nizounky podpateček - asi 2cm :-/ tak škoda
Odpovědět
Vlastně jsem se zapomněla pochlubit, ježíšek mi přinesl bílé punčochy a podvazek s modrou mašlí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a jake budete mit puncochy? normalni cele nebo jakesi ty samodržící?vůbec to neznám :-D
Odpovědět
evita: já samodržky, normální punčochy, nebo cokoli, co je na gumu nebo na stažení v pase nesnesu, takže když potřebuju k sukni, nebo tak, jak jedině punčochy, obvykle samodržky (ještě jsou ty do podvazkového pásu, jenže ty bez něj nedrží, ale ten zase nenosím) ale na svatbu mám korzet. který má pásky na připnutí podvazkových punčoch, ale odepínací, takže si můžu vzít, jaké chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty samodržící - opravdu drží? mám silnější stehna - bude mi to určitě sjíždět...... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
evita: vůbec se neboj. Já mám taky silnější stehna a budu mít samodržky, měla jsem je i na maturiťák a na některé plesy a vždycky drželi v poho, jsou zakončený krajkou a na tý jsou silikonový proužky, který se ti přilepí na nohu a drží. A hlavně to bude praktičtější, když půjdem na WC, myslím, že dost práce bude už jen se šatama. A co se týká barvy, tak budu mít tělové, byla jsem se ptát v jednom obchodě a paní říkala, že prý to má být podle toho jaké máte ruce, tak že bílé punčochy doporučuje pouze k šatům s rukávkama, jinak prý ke korzetovým jsou lepší tělové.
Odpovědět
Profilova fotka
já asi budu mít půjčené síťované i s podvazkovým pásem (abych měla něco půjčeného), plné bílé nechci a když by nevyšly tyhle, tak tělové
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky - slavím úspěch, včera jsem využila příležitosti:-D byla jsem na véče s kámoškou, která se vdávala v září, tak jsme pokecaly a když jsem došla dom, dotaz od drahé půlka byl, co sjem se dozvěděla, tak sjme mu pravila, že všichni chlapi jsou stejní, že ani ona nemohla toho svého donutit k seznamu hostů a tak... no koukaly byste, jak najednou začal diktovat:-D takže seznam hostů na hostinu snad mám komplet, a komu si bude ještě chtít poslat oznamka, už je jeho věc - dám mu zalepené obálky, ať si je nadepíše a pošle
Odpovědět
Profilova fotka
lea: Tak aspoň k něčemu, že jsi ho dohnala.My byly zas o víkendu u jeho staršího bráchy, on teda jěště ženatý není, ale jde mu za svědka a tak ta jeho holka se do toho vložila, že jako svědek toho bude mít hodně na starosti, tak mi tam toho mýho nastávajícího tak proprali, že se hned udělal přibližný zasedací pořádek, rozepsalo se kdo s kým pojede v autě, i kyž z větší části stejně moji zásluhou, ale aspoň nám tam oboum pořádně došlo, že už je to fakt za dveřmi.
Odpovědět
Upřesním - jsou to bílé samodržky. Já sama nevím, jak to na mě bude vypadat - stehna mám nikoliv silnější, nýbrž megavelká... Snad z toho nebudou nadkolenky s krajkou :-D Vzhledem k tomu, že stejně budu mít sunkni až po zem, tak moc neřeším, jestli tělové nebo bílé. Stejně budou 99% procent času nohy schované... Jinak teda jsem marod, tak jsem včera sjížděla weby s oznámkama a prstýnkama.. nebude vůbec jednoduché něco vybrat, chjo. My jsme totiž děsně nerozhodný páreček 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to máš pravdu, že stejně punčochy moc vidět nebudou a možná lepší :-D My jsme taky byly nerozhodný, ale pak když jsme viděli to oznámko, které budem mít, tak nám bylo jasné, že to a žádné jiné. S prstýnkama to bylo jiné, měli jsme asi 3 favority a pak jsme ve zlatnictví vybraly úplně jiné, ve skutečnosti byly tyhle pro nás nejkrásnější, už je mám v albu.
Odpovědět
rurunka: hezké prstýnky jste vybrali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, díky za rady ohledně punčocháčů :-) Nám dnes přišly oznámka!!!!! :-) Jsou super, možná trošku tmavší než jsme čekali, ale moc hezké :-D Uz se tesim az je budem rozdavat na reakce..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak hlásím,že máme zamluvenou restauraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a co budete mít k obědu,jako přípitek,předkrm atd. ?máte to už vymyšlené
Odpovědět
Profilova fotka
vvv my ještě nevíme, v rest.nám říkali, že stačí přijít měsíc před, tak tam někdy v březnu zajdem a domluvíme to. Předkrm ale na 99% dávat nebudeme, bude polévka - tradiční nudlová s játr.knedlíčky, a jako druhé nejspíš nějaké 3 druhy masa bud s bramborem nebo hranolkama. Ještě nejsme rozhodnutí. Večeři budeme řešit rautem, od nějakých 18-19.00 hod. začnou chystat raut a ten se bude průběžně doplňovat až do cca 22.00 hod. Ke kávě se rozkrájí dorty, asi budeme mít 2-3. Ještě musíme zajet za cukrářkou. Chci takové ty s marcipánovým hladkým povrchem, nějaký světlounký, jemný..... Nelíbí se mi ty "tradiční" krémové, přepatlané a kýčovité..... :-N snad tím nikoho neurazím, to bych nerada.
Odpovědět
Profilova fotka
vvv: Dej odkázek na www restaurace, jestli máš. My máme zamluvenou tuto: www.restaurace-saman.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
odkaz na restauraku http://www.signalpardubice.cz/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?