Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
neboj zas tak moc to nepřeháním,chodím tak taky tak trošku ze zdrav.důvodů holky víte jak sse přidělává kytka ženichovi
Odpovědět
ahoj holky :-) tak dneska byl domů přivezen zkušební dort z cukrárny, kde si možná necháme dělat svatební, pokud nám tenhle narozeninový bude chutnat, foto dodám snad ještě dnes :-) A máme oznamka! Před chvilkou mi volala maminka, že je má v krabici v autě! :-) Konečně, po tom martyriu :-)
Odpovědět
Ahoj natrix: tak to je super, že dort i oznamka jsou (skoro) doma :-) Jsem zvědavá jak vypadají v reálu a snad budete spokojení. My teď právě oznamko řešíme a nemůžeme najít text co by se nám líbil :-|
Odpovědět
kalipso: naštěstí na textech jsme se shodli docela rychle, já udělala předvýběr a muž z toho pak vybíral a ten text oznamujeme... ten jsme si dali dohromady vlastní, z několika oznamek dohromady a s vlastní invencí, protože nás žádný neuspokojoval... jen jeden, ale ten zase mají všichni, takže nic pro nás... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix gratulace k oznámku,u nás bylo vybrané,ale teď najednou se přítelovi zas nelíbí,tak asi budem hledat dál :-(
Odpovědět
vvv: lepší, že to zjistil dřív, než jste ho měli doma... ;-) :-)
Odpovědět
nat: no právě, žádný text není úplně to pravý, tak budeme muset něco vymyslet sami, ale to zase bude jen na mě, přítel se k ničemu nemá :-(
Odpovědět
kal: ten můj taky vibíral a schvaloval, text jsem dala dohromady hlavně sama, dobře poradila maminka a použili jsme vybrané části těch, co se nám líbily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my oznamka i prstýnky budem řešit až po Novém roce :-N prostě nesíhačka, mezi svátkama jdem zajišťovat restauračku na hostinu, tak snad to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix krásný dortíky:-) oznamka jsem prostě udělala dle svýho - ženich nic nenamítal, dostal vybrat, prý to nechá na mě, takže hotovo, jen je zaobálkovat a poslat - stále nemám seznam jeho hostů s adresama 8-(
Odpovědět
Ahoj, mám dotaz: jak dlouho dopředu tak zasíláte svatební oznámení? U nás to celé okolí ví, takže to plánuju tak 3 týdny před... Jak je to u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
My budem chodit zvát osobně, a přitom dáme 90% všech svatebčanů oznamka do ruky. Taky se tak aspon hned dozvime, ze s ucasti pocitaji..... Vzdalenejsim to budem zasilat postou, prip. to nejdrive oznamime telefonem, jeste uvidime. U nas to cele okoli jeste nevi, tak zvat se chodi asi 1 mesic predem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
někde doporučují 2 měsíce dopředu, viděla jsem i 4 měsíce:-)
Odpovědět
ele: no my to začneme rozdávat teď (tj. asi 4 měsíce před) na konci ledna chci mít vše rozdané a rozeslané, ale udávás e tak 2 měsíce předem... 3 týdny se mi zdá málo... a pokud to všichni ví, tak není na co čekat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte jak se přidělává kytka ženichovi
Odpovědět
vvv: špendlíkem?
Odpovědět
vvv: my to budeme mít na magnetce, jsem si vzpoměla, jedna bude přidělaná ke kytce, druhá se dá zevnitř saka, aby to drželo
Odpovědět
Ahojas... koukám, že jste s přípravama všechny pěkně pohly ;-) My byli dneska na matrice a teda jako opravdu nás to "oslnilo" - pokud bude oddávající také v tak výborné náladě jako ta paní dneska, tak asi půjdu v dubnu domů neprovdána. A taky nám dala CDčko s výběrem hudby... celý den to tu poslouchám a uvažuju, jestli náhodou nesáhla do opačného šuplíku a nedala nám pohřební. Všechny písničky jsou v té instrumentální podobně takové, no, smutné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nenech si takovou slepicí zkazit radost z přípravy svatby omco
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se rozhodli rodině a příbuzným rozšířit dárečky pod stromečkem - dostali oznamko už teď, abychom to neposílali poštou (tuto instituci hodlám podporovat zcela ojediněle) - když už jsme je všechny objížděli a zbytek rozešleme až v únoru jinak doufám, že jste svátky přežily ve zdraví:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, všechny zdravím a přeju hezkého Silvestra a do nového roku, HLAVNĚ AŤ NÁM TO VŠEM VYJDE V DUBNU!!!!! Už se nám to krátí, necelé 4 měsíce uf ! :-D Tak hodně štěstí a lásky do 2009!!!! BUde to rok přelomový!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek :-) dneska jsem v tomhle roce naposled v práci, už počítám poslední hodinky.... :-D také přeju hodně pohody, zdravíčka a lásky do nového roku. a jak mi napsal jeden známý, ať je rok 2009 pro nás všechny dvojnásob šťastný ;-) už se nám to pomalu blíží... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, rok 2009 je NÁŠ:-D tak ať je pro všechny ten nej...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Taky se přidávám s přáním hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a všeho krásného do roku 2009 a ještě nám všem tady přeji ten nejkrásnější duben v životě :-) Jinak dnes mi přišly moje šatičky od asapa a jsem naprosto spokojená, fotečky dodám časem. A k Vánocům jsem si nadělila šatky na převlečení, foto také mdodám. Tak se mějte krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se i já přidávám s přáníčkem hezký a šťastný NOVÝ ROK
Odpovědět
Profilova fotka
holky co říkáte na takovýto dortíček,ak se mi dost líbí http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ahoj spolu-nevěsty! Také všem do nového roku to nej, nej...hlavně krásný počasí na duben :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna pěkný:-) jen by musel být v zelené variantě:-D taky mi dnes došly šatičky - zatím záložní, kdyby se moje šité nějak nepovedly, jinak budou plesové, když se ty druhé povedou:-) fotečku taky dodám, jen co mi je přinesou od našich a já je zkusím, snad mi budou;-)
Odpovědět
Profilova fotka
modelová fotečka dodána
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se do nich navlíkla, mažu modelovou fotku, dávám realitu, nahoře mi sedí skvěle, ale jsou trochu kratší, než jsem očekávala - nevypadá to blbě? nemám tam radši hodit pod to nějakou organzovou delší vrstvu? asi by pak ani nebyly tak průhledné
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?