Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
holky, kolik zhruba stojí metr organzy na netu v obchodech? Šířky kolem 140 cm? Nevíte některá? nechce se mi to hledat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nat netuším já mám 40 nebo 50cm šíře, 9m za 168,-
Odpovědět
lea: tak už jsem koukala, je to tak nějak... našla jsem 1,50m šířku, metr za 99, tak jsem chtěla vědět, jestli je to výhodné...
Odpovědět
Profilova fotka
nat tak to výhodné máš:-) taky chci organzu na uto, ale ještě si ji přizdobím + myšky (těm ještě musím přidělat přísavky)
Odpovědět
lea: už nějakou doma mám, no ale metr za 99, když ty máš 9 m za 168? To není moc výhodné, i když vezmu v potaz šířku... Taky musím vymyslet, jak nám budou držet medvídci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám doma taky jen tu co lea a cena byla stejná. Kolik stojí ta na metry fakt netuším. Nat: Vy budete mít medvídky? Já je taky moc chtěla, ale měla jsem strach z deště, že by pak byly takový nacucaní... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
natrix když každému méďovi přiděláš na nohu po jedné přísavce a ještě třetí na zadeček, tak musejí držet jako přišití, tak to hodlám udělat s myšunama, když se k tomu jednou dostanu, zrovna si spíchnu ty organzy až přeměřím auto a dozadu chci dát velkou mašli - přivízat na střešní lyžiny, taková je představa, jen nevím, zda to bude v reálu použitelné:-D ale mám slušnou představivost, tak by to nemuselo dopadnout zle, protože představa se mi líbí :-N stejně tak výzdoba věže, vše je jen v hlavě, jsem zvědavána reál, zda to půjde tak, jak jsem vymyslela, tam asi strávím celý den před svatbou ruru - se vyždímou a uschnou:-) to bys nemohla mít na autě nic, když budeš pořád přemýšlet jestli to nezmokne
Odpovědět
Profilova fotka
kraječky - hlasujte:-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ruru: budeme mít medvídky, pořídili jsme si je krátce po začátku našeho vztahu - medvědici v kostkovaných šatečkám a medvěda v kostkovaných lacláčích, na pouti :-) Pojedou se ženichem :-) lea: jdu mrknout na kraječky :-)
Odpovědět
le: tak se mi líbí 1. a 4., ale až budeš mít aspoň polotovar šatů, bude to lepší ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix zatím se všichni včetně mě śhodují na těch stejných:-) tyhle dvě jsem totiž pořídila ted jako poslední a zcela náhodou sjem na ně narazila, když jsme si vybírala ubrus na vyšívání, byly vedle, paní mi je asi chtěla zatloct :-D , protože to hlavní měli u výlohy a o těhle jsem nevěděla; tak uvidíme, co pásne
Odpovědět
lea: třeba ještě větší náhodou narazíš ještě na jinou... :-) a ta bude nejlepší :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lea: tak mně se taky líbí 1 a 4, ale s šatama to bude jednodužší rohodování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix i to je možný, času je ještě dost:-) galanterky obléám stále, tak třeba se ještě dostanu jinam, slíbily mi i holky z Brna něco vyfotit a tak. jinak holky, asi přeci jen nebudeme hrát z CD, přítel chce cikánský cimbál:-D včera jsme byli pozvaní na jednu akci právě do restauračky, kde to máme mít a mohli bychom je tam narvat k baru:-D tak nevím, to nechám na něm, já tohle shánět neumím
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
smazali mi fotky, tak snad tu nechají aspon tenhle odkaz - všem přeju hezký advent http://www.cinenkawildova.wbs.cz/Uvod...
Odpovědět
lea: ta je krásná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso díky:-) je to hrozný drak, jsem zvědavá, ja to na svatbě zvládne, miluje lidi, všechny by vítala, se uvrtí k smrti :-D no naštěstí všechno (obřad, hostina) máme v okruhu 100-200m od baráku, tak může kdykoliv jít spinkat domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jak se daří? U nás zas o víkendu byla debata ne téma svatba a já málem propadla krizi :-( Tak jsem se dnes na uklidněnou pustila do pečení perníčků. lea: Tak to je fakt miláček, my máme doma yorkšíráčka a taky je to ďáblík.
Odpovědět
Ahoj holky. ruru: co se dělo? Snad to není nic vážného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso: Vážného ani ne.... Jen je teď krajně nebezpečný jezdit na návštěvu ke tchýni, protože ona by chtěla na svatbě milion lidí, ale peníze na to nejsou a cpe mi tam lidi, který já teda zrovna nemusím, tak jsem se s ní málem dohádala. A ještě jsem zjistila, že s jednou přítelovou babičkou je to po zdravotní stránce dost špatné, tak nás to taky trochu vzalo a ještě se o ní nikdo nestará, bydlí sama a do důchoďáku nebo pečovateláku ji dát nechtěj. A když jsem mluvila se svou sestrou po tel a říkala jí, že doufám, že dorazí na mou svtabu, tak mi ani neodpoověděla, o vánocích to budou 2 roky, co jsem jí neviděla. A tak se to nějak nasčítalo, když jsme se vrátili dom a já přemýšlela, co se ještě musí zařídit a zaplatit,kdo přijde a kdo ne,.... tak mě to nějak uplně sebralo.
Odpovědět
ruru: tak to chápu, někdy je toho prostě moc :-| ale to se všechno nějak vyřeší, s těma milionama lidma na svatbu které tam ani nechceš se bojím taky, proto to ještě nikdo neví :-N Oznámíme to až to bude nutné, aby se už nedalo nic měnit. Snad se babička uzdraví, je to těžký :-(
Odpovědět
Ahojky, dkuji za přivítání.... Jsem z Brna Kohoutovic, svatbu máme v plánu poslení výkend v dubnu, jen se pořád rozhoduji, jestli v pátek, nebo v sobotu.... Ve středu bych chtěla zajít na radnici si zamluvit termín. Minulí týden jsem navštívila svatební salon Pronuptia a zamluvila jsem si tam botičky, ve čtvrtek si je vyzvednu.Jsou moc krásné a pohodlné, jen nevím, jestli je vhodné mít k dlouhým šatům otevřenou špičku, teda to mi říkala tchýně ....šaty jsem si ale ještě nebyla schopná vybrat, je jich moc... Nevíte některá náhodou kde bych sehnala oblek na chlapečka, v tý době bude mít 18 měsíců, tedy asi číslo 92.???
Odpovědět
evicka: já budu mít boty s otevřenou špičkou a nijak to neřeším. Sice to prý není správné, ale co už, stejna nebudou pod šatama vidět. A kupovat další boty na těch pár hodin fakt nehodlám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky neděste mě, právě mi došlo, že tchýňáci zatím neřešili, koho by tam chtěli nebo nechtěli:-) ale oni jsou rozumní, o lidech si rozhodujeme taky sami
Odpovědět
lea: odkud máš to bolerko? Je super, taky by se mi takové líbilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso bolerko mám tady z bazaru od jedné holčiny, dla jsem si inzerát, že sháním, a paní se mi ozvala - vypadá moc dobře, a asi si ho i nechám, chodím dost na plesy, do divadla, takže ho i utahám, bílá je celkem neutrální barva ještě bych potřebovala podobný v černý:-D
Odpovědět
Evicka23: zkus kouknout tady do bazárku, je tam docela hodně věcí na dětičky, taky jsem tam koukala, ale zatím jsem nic nekoupila..
Odpovědět
dívala jsem se , mají tam jeden m oc krásnej, ale bohužel na menšího prcka :(
Odpovědět
mohy by jste mi poradit jak vložím fotky do alba? nechci svoje, ale z netu . Chtěla jsem si založit album z příprav a nějak nevím jak :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?