Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
natri: jj tak to jsme na tom stejne, mam v halve neco co a jak, ale nic jjeste napsano ani podklady.... hajenko: ale musi se uznat, ze jsou hezke:)me se moc libi ty zelene a tycerne, ale nejsou to tyx stejne jenom vzdy s jinym vrskem latky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, trošičku vás občas sleduju a musím říct, že jste fakt šikulky!!! 8-) Já se před rokem připravovala na státnice a na svatbu moc času neměla, i když už jsme měli i termín ;-) Tak vám přeju ať se vše vydaří! A upřímně vám závidím to krásné období příprav a těšení se...! :-N
Odpovědět
ivulla: my dekujeme za povzbuzeni:) jinak ja osobne zase na oplatkumohu rici, ze jsem poctive sledovala tebe a tve pripravy, protoze to bylo v mem milovanem kostele v Brne...moc gratuluji a preji moc stesticka....
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda :-N to mě těší! děkuji!
Odpovědět
obnovuji diskuzi, tak cxo jak pokracujeme v planovani? my dohodli fotografa a konecne i finalne svedky:)
Odpovědět
ahojky, jsem Tě tu neviděla ani nepamatuju, naše přípravy pokračují tak, že jsme našli úžasné prstýnky.. mám je v albu, jako favority :-) Fotografa? není brzo?
Odpovědět
natri: to jsou ty, zatim vedou? kombinace bileho a zluteho? nebude to delat zlo (mysleno, jako jestli oba maji stejne vlastnosti....)jinak myslim, ze ani ne, ono se to nezda, ale me uz metrik ukazuje 10 mesicu a cosi....
Odpovědět
cir: jo, to jsou ony, myslím, že by to problém dělat nemělo, ale ještě se na to zeptám. Tak to mě taky teda metřík bude ukazovat 10 měsíců a cosi...
Odpovědět
natri: no vidis, ono se to nezda, ale uz to zase tak daleko neni....tedka jsou prazky, pak vanoce, velikonoce asup a je to tady...ja myslim, ze uz se naostro zarizovat muze:)
Odpovědět
Ahoj holky, nevite jak to vychazi s velikonocema na pristi rok? Ja jsem v zahranici a nemam tady ani kalendar. A mam strach, jestli nam povoli na datum 25.4. svatbu v kostele? Jinak my uz mame taky zamluveneho fotografa a kameramana, ale jinak nemame vubec nic. Pripadne mi jeste hromada casu a hlavne se mi do toho zamlouvani moc nechce. Zatim to ani nikdo od nas z rodiny nevi. :-D Oznamime to, az priletime ze zahranici na dovolenou. A muzu se zeptat, podle ceho vybirat barvu, do ktere bude ladena kytka, stoly atd.? Mi se libi snad vsechny! :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak to vypadá, že patřím mezi vás. Původně jsme chtěli květen (a já bych ho furt moc chtěla), ale přítel na základě letošního května prohlásil, že je moc vedro, tak jsme se přesunuli na duben a budeme doufat, že vyjde počasí aspoň trochu :-)
Odpovědět
lumi: no my už jsme se byli zeptat za farářem a říkal, že už by mělo být po Velikonocích, taky máme 25.4. beth: a kde to chcete mít, už víš?
Odpovědět
Článek se načítá
beth: takze nakonec jsme stejne skoncili na stejnem datu:)) lumi: ,)my to mame 25.4. a to je 14 dni po Bile sobote, takze v klidku....jinak my vse budeme mit v kombinaci bila cerna vinove cervena.... dneska uz jsem domluvila i druzicky, budu mit dve, mozna tri jeste nevim....ale uz pomalu ale jiste resime...
Odpovědět
nat: asi Nová radnice, původně jsem chtěla něco lepšího, jako zámek nebo tak, ale po zjištění cen nám to za tuěch 30 minut nestojí. Raděj to dáme na dovolenou ;-) Kde to chcete vy? cir: no jo, holt asi osud ;-) ale datum je to pěkný, jen se bojím toho počasí :-N
Odpovědět
beth: nova radnice je kde? pocasi snad ne, rikam si, ze teplo uz bývá, ale ne horko....a jestli bude prset, tak by to mohl byt jen majovy desticek, preci jen do kvetna uz je to kousek....jinak jak dopadly saticky po uprave pani svadleny,ja uz nejak z osobnich duvodu na 2009 nechodim (nestiham vse docitat a ty nove lidi uz ani neznam), tak vubec nevim...
Odpovědět
cir: Nová radnice to je hned v centru Brna, vedle Špalíčku Šaty jsem si nechala upravit a byly dobrý, ale nějak jsem začala mít pocit, že ta sukně mi tak úplně nesedí, tak jsem je prodala a mám jiný :-N :-D
Odpovědět
beth: kostel v Tuřanech, koukám na něj z okna... Uvažovali jsme o klášteře v Rajhradě (dá se vůbec v klášteře dělat svatba?) nebo o zámku v Židlochovicích, ale ,,náš" kostel vyhrál. Chtěla bych vidět Tvoje šatky, šlo by to? Poslala bych Ti do IP mail, a na oplátku fotku těch mých. ;-) :-)
Odpovědět
nat: jasně, pošlu ;-) a těším se na tvoje
Odpovědět
beth: v IP máš mail :-)
Odpovědět
beth: hod mi je taky, to me zajima za co si je vymenila...Ip adresa....
Odpovědět
beth. jinak to je ta s tim krokodylem v pruceli,. ze? natri: jasne, ze se da svatba delat v klastere, ale musi se to povolit, musi byt k tomu vhodne verejne prostory a popravde myslim, ze to je jen ze znamosti, ze ti to asi neudela hned tak kazdy opat....ale Turany jsou stejne moc fajn....spokojenost.-...
Odpovědět
cir: mě to spíš zajímalo, ze Židlochovic je totiž moje drahá polovička a přes Rajhrad jezdíme a klášter je fakt nádherný... ale ten Tuřanský kostel je mu aspoň trošku podobný, taky je žlutý a má dvě věžičky... :-D
Odpovědět
máte to tam holky
Odpovědět
cir: to je Stará radnice, nová je kousek jinde, vedle Špalíčku je kostel a vedle něj je parkoviště a za tím parkovištěm je ta Nová radnice
Odpovědět
beth: jsou nádherný, poslala jsem Ti moje. Máš je z e-bay? A za kolik, jestli se můžu zeptat? Ten závoj je dole vyšívaný?
Odpovědět
cir: pokročili jste nějak s přípravami?
Odpovědět
nat: jo, ebay je prostě super vynález x-) Stály 5000 a mají v sobě všitou i tylovou spodničku. Moc děkuju za zhodnocení x-) Ten závoj má dole všité kamínky
Odpovědět
Tvoje šaty jsou fakt super, takový krásně decentní, jednoduchý a ty kytičky x-)
Odpovědět
Tak to je super. Takže spodnička je součástí šatů? Mě teda stály se spodničkou 6 600Kč. ;-) :-) Zhodnocení jsem si nemohla odpustit, jsou krásné a sluší Ti. A myslím, že jsou lepší než ty původní, jestli si je teda pamatuju správně. ;-)
Odpovědět
určitě jsou lepší, mnohem mnohem mnohen ;-) Jen barevně si nejsem jistá, ale zatím všem přišly pěkný i barevně, jen já furt trochu váhám :-| Měly být bílé, ale jsou krémové a já mám furt pocit, že by byla bílá lepší, ale to je spíš problém toho, že jsem chtěla bílé šaty, ne že by nebyly pěkný tak jak jsou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?