Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
nat - tak pokud jsou tak hezké i ve zkutečnosti, tak fajn;-)
Odpovědět
lea: jsou mnohem hezčí x-) x-) fakt, jsou jemnější a na opačné straně, než je kamínek máme trošku upravený vzor, původní měl drobný nedostatek... :-) x-)
Odpovědět
prstýnky: http://www.beremese.cz/album/view.php... a: http://www.beremese.cz/album/view.php... na ruce jsou hezčí, ale to bude foto až po svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat moc pěkné:-) koukám, že i ženich má kamínek; jsem už zvědavá na ty naše, táta nás napíná:-D
Odpovědět
lea: má, chtěli jsme stejné... jediné, čím se liší je velikost a jméno vyryté uvnitř... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás bude mít ženich bez kamínku i bez rytby navrchu (v původním návrhu tam baly divná rytá čára, vypadalo to jak poškrábaný), rytí mělo být jen u mne a nebude, táta nechal udělat jakýsi trojúhelníkový díl, který se tam vsadí se třemi kamínky, no popisuje se to blbě, zatím si to nedokážu ani představit - ženich to má jednoduchý - 2 spojené kroužky z bílého a žlutého zlata, já to mám složitější:-D; rýt dovnitř budeme jméno a datum
Odpovědět
lea: tak to jsem zvědavá :-) datum tam máme taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak tu máme dnes nějak mrtvo ne.... Mě dnes dorazila korunka z e-bay a je prostě bomba. Tak krásnou jsem jí ani nečekala, úplně mi vyrazila dech.
Odpovědět
Profilova fotka
ruru to je ta, co ji máš v albíku, že se Ti líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to je ona....
Odpovědět
Profilova fotka
ruru ta je moc pěkná;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak mi dneska přišel závoj a pompadůrka,fakt nádhera,nějak sem dám fotečky dneska jo a taky jsem k tomu dostala podvazek takže už mám dva a jeden dostanu od svědkyně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky. Já už mám také 2 podvazky, jeden jsem dostala jako dárek k té panence....
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem se zeptat bude zdobil stoly organzou?Kolik jí asi tak budete kupovat,vůbec nemám představu
Odpovědět
ahoj holky, tak už je to jistý, že fakt patřím mezi vás, před chvílí jsem zamluvila termín :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvv: My organzu mít budem. Počítáme na oběd asi se 30 lidma a tak prý budou stačit 3 role a pak jde o to, jestli budete chtít mašle z ní na židle, to jsme se byly ptát a to je pak na jednu židli 2m, tak že pro nás by to znamenalo asi ještě dalších 6 rolí na ty židle. Jo a holky už mi dorazilo to spodní pradlo, co mám v albu. jsem hrozně spokojená, hlavně v té podprdě vypadám, že fakt mám nějaký prsa a skoušela jsem v ní skákat :-D , jestli bez ramínek nespadne a drží jak přišitá.
Odpovědět
Profilova fotka
jedna role má tak 9 metrů co? takže já budu potřebovat asi 4 ježiš to zas bude peněz ještě jsem se chtěla zeptat na auto nechci žádnou stuhu,ale chtěla bych něco silněšího nevíš co se dává
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to fakt nevím, já koupila tady v bazaru mašli a pak panenku a co ženichovi, to ještě nevím.... Ale různý mašle a šerpy se dají i půjčit v půjčovnách.
Odpovědět
Ahoj holky, můžu sse k vám přidat? Svatbu plánujeme také na duben, jsem si myslela, ještě kolik mám času a vidím, že jste tu už v plné polní..... :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evicka: jasně, vítej mezi námi. Tak on ještě čas určitě je, zaleží na každém, kdy do té plné polní nasadí.... A už máte datum?
Odpovědět
Ahoj holky :-) vvv: organzu na stoly dávat nebudeme, mám papírovou šerpu, která vypadá jako textilní, a mám 2 role po 24 metrech... jedna by stačila, jenže jsem se blbě podívala a myslela, že je kratší... :-p a na auto mám koupenou ,,organzu" je to podobnej materiál, tady u nás to mají v JYSKu, šířka 140 nebo 150 cm a délka 5 metrů a stálo to 200 Kč, tak z toho udělám ty voály na auta :-) evicka: a ze které části brna jsi? A už víš, kde bude svatba? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítej další do party:-) v plné polní ještě nejsme:-D ale holky, volala jsem do LBC do toho krámu, kde chci pořídit satén (měli mi volat a nic), tak prý něco přišlo, mám se přijet podívat, zda je to ono, tak držte palce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji :-D lea držím pěsti aby to nylo ono evicko vítej mezi námi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko ;-) Tak co je na svatební scéně nového?
Odpovědět
Profilova fotka
tak satén je doma 8-) a asi 5 druhů krajek na živůtek, tak uvidíme, co vyberme:-) nemůžu se dovolat švadlně, ale snad se jí to bude hodit příští sobotu, mohla bych tam totiž jet, aniž by miláček tušil:-D bude na služebce
Odpovědět
Profilova fotka
lea:Tak to ti moc přeju, že to tak dopadlo a že máš ještě takový výběr ;-) To jsem moooc zvědavá, jak potom budou vypadat šatičky.
Odpovědět
leawil: jaký typ budou ty šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
ruru to já taky:-) kalipso, dávala jsem tu někde odkaz - http://www.aukro.cz/item455996997_nov... jen tu kraječku budu musset zvolit nějak jinak - tohle se samože sehnat nedá, tak mám právě 5 různých variant, večer nafotím, třeba pomůžete s výběrem, ale ono to bude stejně nejlepší vytzkoušet to až na mně a šatech, co bude více sedět
Odpovědět
lea: tak ty jsou moc pěkný x-) A myslím, že máš pravdu, nejlepší asi fakt bude vyzkoušet co bude k tomu nejlíp sedět až budou šaty v podstatě hotový.
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso však jsem se do nich zaláskovala a nešly z hlavy, tak jsem začala jednat, když jsem zjistila, že se nikde sehnat nedají; ikdyž šaty mám, ale takové "obyč" z výprodeje - asi je použijeme na spodnice, ty bych asi už neprodala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?