Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, a Ty to hrotiš? uz mas vsechno?? :-D
Odpovědět
evita: prave ze ja to nehrotim vubec :-) mam saty, boty, hospodu do ktere se asi nevlezeme :-x , kostel, oblek pro zenicha a to je tak vse, pokud vim...
Odpovědět
Profilova fotka
blizennec: Tak já bych byla pro 3. Jinak jsem konečně byla vyměnit pneu, tak zas můžu jezdit. A taky jsem zyvítala na vánoční trhy a hned jsem utrácela penízky, já už jiná nebudu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ruru no já kdybych měnila pneu až dnes, tak už jsem se nedostala minulý týden do práce:-D
Odpovědět
ahojte holky je tu někdo?já jsem byla včera zkoušet další šatičky a trefila jsem na Rahmany, tak te´d váhám ... ale to snad měli všechny holky ne? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem dej foto at ti je posoudíme
Odpovědět
ahoj, ski: nerada mám to, co má každý, ale v případě, že by mi to nejvíc slušelo, sedělo a líbilo se mi to, tak bych do toho asi šla... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak už mám doma svoji panenku na auto. Kdybych se o to nezajímal, tak o ní ani nevím. Na poště je od středy, ale nějak mi sem zapomněli dát lísteček, že tam ten balík je. Když jsem čekala minule boty, daly ho opožděně o den dýl, teď vůbec. To je s něma děs.
Odpovědět
Profilova fotka
rur to mi povídej, mi oznámení nedávají snad už schválně, dneska čekám balíček, takže když nebude oznamko, taky se jdu ptát zítra rovnou na Poštu, už se mi to stalo několikrát a ted čekám netrpělivě kabátek
Odpovědět
ruru, lea: nám pro změnu dávají poštu a lístečky pro lidi, co tady už 3 roky nebydlí, i když jsem jim já asi 3x na poště říkala, že tu nebydlí, i můj přítel tam byl aspoň 2x, ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
natrix já už si nechodím stěžovat, udělala jsem to 3x (např. se neobtěžují zazvonit, jestli je někdo doma, aby balík předali, 2x se stalo, že v době, kdy tam byli, byl otčím nebo já doma a nic, musela jsem pak na poštu) a to že mi oznámení dávají se zpožděním 3 dnů, kdy už vím dle netu, že to na poště je a dokonce je tam psáno, že nebylo úspěšně doručeno, tudíž že už s tím u nás byli... no prostě tato instituce by měla končit a být nahrazena někým solidním - rukavičky z Nymburka mi šly týden
Odpovědět
lea: no tak to je jako u nás - taky mi rovnou hodí lístek, že to je na poště, ani se nobtěžuje to brát sebou, ani nezvoní, i když jsem doma atp., ... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a zy tyhle služby platíme takový nehorázný peníze, přemýšlím, jak pošlu oznámka, asi se budu snažit většinu doručit osobně, poštou jen minimum, nechci nechávat vydělat těm trotlům
Odpovědět
Ahojky, tak se přidávám k dubnovým nevěstám.Svatba bude v Ústí n/L dne 25.04.2009.Máme s přítelem moc rádi jaro :-) Mám šaty, koupené boty, přítel oblek,zamluvenou restauraci.Teď ale musí přípravy stranou, v lednu mě čekají státnice :-| Máte někdo problém se snubáky? Přítel chce prsten z titanu, či z ocely, já ze zlata.Jak to vyřešit? Ráda bych prstýnky alespoň trochu podobné...
Odpovědět
Profilova fotka
pro přehled a porovnání: svatbu mám 25.4.2009, máme objednané oznámení, prstýnky jsou doma, vybranou restauraci a fotografa, šatzy tam jsem ještě nedošla a boty bude zázrak jestli vůbec nějaký seženu a navíc mě ted skolil bacil tak nemůžu ani péct na vánoce :-(
Odpovědět
macek: ahoj, no záleží, jakou máte představu, pokud se neshodnete na materiálu, ale na vzoru ano, tak bych to neřešila a každému udělala, co chce... pokud se neshodnete na vzoru, tak to už je trochu problém...
Odpovědět
Profilova fotka
macek a co bílé zlato Tobě? nebo trváš na klasice žluté? a ostatní záleží , jak píše natrix, pokud se shodnete na podobném vzoru, tak v materiálu by problém být neměl, jen mám pocit, že do oceli nebo titanu se hůře ryje. Možná by šlo na ocel nebo titan použít "zlatou tužku" - tím se jakoby kreslí a máš to dvou barevné. Ale nejsem si jistá, jestli se to netluče materiálově - to bych se musela zeptat táty, až se vrátí z dovči, jestli je to možné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak už máme objednaný prstýnky a snad by měly být hotový ještě do vánoc, tak uvidíme.
Odpovědět
holky, potřebuju poradit
Odpovědět
oznámko bude tohle: http://www.beremese.cz/album/view.php... když se rozevře, je tam vložený bílý papír, takže je stránka vpravo i vlevo, vlevo bude taková kresba nás dvou a vpravo text, pomůžete mi vybrat typ písma? Ten co jsem chtěla tam není, musím vybrat z těch co jsou... mělo by to být hezké, ale zároveň dobře čitelné a ne takové to ,,dětské" a podobně... písma jsou tady: http://www.kyoprint.cz/pismo/typ/svat...
Odpovědět
Profilova fotka
mně přijde na moje oči dobré 1; 17; 19 a 25:-)
Odpovědět
Profilova fotka
z psacích ještě 13
Odpovědět
A co třeba č. 18 ;-) ? ale 17 a 19 také není špatné.
Odpovědět
Profilova fotka
bryndák hotový http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D co myslíte, mám tam ještě přidělat něco jako L+L a datum?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, kdyz už tak už leawil. Tos vyšívala sama? SUPER! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita jojo vyšívala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: Mě se teda osobně nejvíc líbí asi 18
Odpovědět
já mám favorizované 3, 4, 17 a 18... a máme prstýnky, jsou nádherné, hezčí než na obrázku x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix tak už jenmom entetntýky mezi 17 a 18:-D prstýnky nafotit a ukázat!;-)
Odpovědět
lea: obrázek je v albu, foto dodám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?