Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
skiasl: šatičky mám v albu, jsou to ty červené, ale samozřejmě budou v bílé. Cena byla cca 6500Kč i se spodnicí, platí se předem. A objednávala mi je Artichoke, ona s tím má už dost zkušeností a já ani neumím anglicky. A ještě kvůli těm kamínkům jsem si připlácela "lepší kvalitu", tak že bez toho by stály míň. Ale u výšivek, krajek apod. je lepší si připlatit ať to neodfláknou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak k tomu tématu co právě děláme, tak já jsem momentálně nedobrovolně nezaměstnaná :-( Ale už se sned něco rýsuje, tak uvidíme.
Odpovědět
taky byrurunka:moc krásné šatky :-) :-) :-) taky bych podobné brala, ať ti to vyjde s tou prací :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo díky. Tak pokud máš odvahu je odbjednat z e-bay, tak by ses tam s holkama taky dolmluvila, že by ti je třeba objednaly. A co mám já, tak ten co mi je šije (asap), ti prý ušije i šaty pouze podle fotky. Ty co si dávám šít já taky nejsou přímo od něho.... A ta cena je stejná jak půjčovné. A co teď chodí šaty holkám tak jsou všechny spokojený.
Odpovědět
rurunka: to bych měla strach, že to nebude sedět :-| musím někde najít v salonu podobné šatky. a co všechno máte zajištěné?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když budou šatky na šněrování, tak ta velikost je pohyblivá.... Jinak já už mám: fotografa, kapelu, termín na radnici, restauračku, bižu, závoj, botky pro oba, něco na výzdobu, podvazek, panenku na auto čekám, objednané šaty se spodnicí a ještě budu objednávat korunku do vlasů. No mám to vše tak nějak v albu, úplně totiž ztrácím přehled. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co říkáte těmhle na převlečení? http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJTE HOLKY, dlouho jsem tu nebyla :-) NO my toho tolik jeste nemame, naopak, spis mame na vse cas, jak mi stale tvrdi ten muj skoromuž :-) My máme kostel, restauraci, fotografa řešíme, i hudbu stále řešíme, šaty vybírám (zítra jedu!!!!!) a ozdoby vymýšlím.
Odpovědět
rurunka: hezké šatky. A v jaké barvě?
Odpovědět
Profilova fotka
budu mít kožíšek :-D paní mi ho zítra posílá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj evita. my mame takisto na všetko čas.... Až tak, ze ešte nevieme ani kedy. Chceme bud 4.4. alebo 11.4.2009, ale moj drahy sa nevie rozhýbat. Radnicu aj miestnost mame vybranu a na 90% istu, ale nic viac. S kameramanom a djom to bude asi horsie. Ale nevem ako mu mam vysvetlit, ze je uz najvyssi cas zacast realizovat Nas den D.
Odpovědět
Profilova fotka
Eli hezký jsou oboje,ale ty druhý mi trochu připadaj jako noční košilka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vvv: tak gratulace ke kožíšku ;-) omca: barvu ještě nevím, líbí se mi i tato, ale jinak jsme uvažovala o nějaké meruňkové.
Odpovědět
Profilova fotka
tak kabátek se dneska posílá :-) a asi si budu nechávat zavojíček dělat,uvidím jakou cenu mi paní nabídne,ale byl by takový http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky chtěla s tím lemem, ale po zkouškách jsem si to rozmylsela a mám ho úplně bez lemu, ale tohle byl můj první favorit. No jo, pořád to měníme.... :-N
Odpovědět
vvv, ruru: já taky první koupila s lemem a pak se mi to k šatům nelíbilo... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsme na tom podobně:-D mám tu kratší s lemem(v albíku) a pak dlouhý s těma hroznejma kytkama (taky v albu)- který dneska hodlám v práci odpárat:-D právě jsem přijela z Liberce, kde jsem snad konečně našla ten pravý satén - jen ho měli jen 2m, takže se bude objednávat a paní prý zavolá, až dorazí, tak doufám, že brzo - a uvidíme, jaký závojík půjde těm šatům
Odpovědět
lea: a na kolik Tě teda vyjde materiál?
Odpovědět
Profilova fotka
satén těch 5 m, když bude cena, jak paní uvedla 240,-/m tedy 1200,- a na spodnici asi zužitkuju ty "starý šaty" plus 40,- krajka; ze studia lenny se mi neozvali na dotaz, jestli ten lesklý je stejně "pevný" jako ten matný (a s poštovným by to vyšlo cenově stejně), tak jsem si to šla radši ohmatat do obchodu (u nás v JBC měli jen ten tenký a za 250,-/m - což mě tedy dnes ta cena toho "lepšího" v LBC příjemně šokla), tudíž jsem hned chtěla objednat to rovnou na jméno - tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
lea: Tak to jsou teda dobrý ceny. Já řešila nedávno výzdoru restaurace a mám vlastní organzu, jenže jen 2 role a paní, co nám to má dělat, že by nám ji už doobjednala, ale že neví cenu, když jsem jí řekla, že to mám e-shopu za 168 Kč roli, tak málem spadla, že prý tak levný to asi nebude mít ani ona z velkoskladu. Jo lidí umí obchodovat se vším a člověk se pak jen diví.
Odpovědět
lea: tak pokud se to dá sehnat za srovnatelnou cenu v obchodě, kde si to prohlídneš a osaháš, tak to je určitě lepší ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ruru jojo, organza je docela drahá, a proto jsem při zajednávání restauračky už hlásila, že si to budu zdobit sama, paní to jen uvítala, že bude mít o starost míň; takže středa 29.4. bude ve znamení nošení různých beden s výzdobou do věže a večer do restaurace:-D to bude legrace, jsem zvědavá, kdo se dobrovolně nabídne, že mi pomůže - dobrovolníků ale moc nečekám a velice mě překvapila cena právě v kameném obchodě toho saténu - tak doufám že za tu cenu přijde:-) že se to nějakým fíglem najednou nezdraží
Odpovědět
Profilova fotka
No bohužel to zdražování se děje pořád, tak budem držet palce ať přijde za tu cenu nebo ještě levnější ;-) My si restauračku sami nazdobit nestihnem, páč zavírají až o půl noci a to bych do rána jen těžko dala a ještě bych byla nevyspaná, už takhle nejsem žádná kráska natož potom, to by byla příšerka a né nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix no právě, v tomhle je jedna z mála nevýhod internetového nakupovaní - vždy je to sázka do loterie, zas ale kdyby nebyl, tak nemám skoro nic - sehnat tu někde třeba vlizelín, je sci-fi:-) krom šatů, rukavic a materiálu na oznámka mám všechno z netu... jak to proboha dělaly holky dřív?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ruru mně řekla paní, že můžu přijít tak kolem sedmé, že se ještě dohodneme - teoreticky bych to mohla stihnout ještě brzo ráno, protože svatba bude až ve čtyři, ale to už se mi taky nechce
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si právě objednala závojíček za 350,- :-D
Odpovědět
lea: :-D :-D :-D no já mám výzdobu taky vlastní, nevím, jestli si to budu moct vyzdobit sama den předem, pokud ne, dám jim fotky, jak to chci ;-) :-) a samozřejmě veškerý materiál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu o půl 12, tak že ráno bych to určitě nestihla a večer mi to tam zdobit nedovolí, že zevíračka je ve 24:00, tak jedině pak a to si fakt neumím představit, tak holt si musím někde zjednat.
Odpovědět
ruru: my až ve 13:00 (kvůli tý změně termínu) ale ráno to fakt dělat nebudu... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
přeju všem hezkou sobotu,taky u vás chumelí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?