Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
natrix: no právě. Ty už máš taky asi všechno, co? ;-)
Odpovědět
omca: no, asi jo :-) ale s tím bolerkem právě čekám, nebo si ho půjčím :-) akorát mi dělá starosti ta restaurace... založila jsem o ní téma a napsala jedna slečna... tak nevím, co je lepší? Žáídné reference, nebo špatné reference... :-p
Odpovědět
nat: já měla na vybranou restauračku 2 osobní reference. Jednu dobrou, jednu špatnou. A vybrala jsem si 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už máte spodní prádlo pod šaty? Kde jste ho kupovali? Sháním nějakou dobrou podprdu a zatím se mi moc nedaří.
Odpovědět
rurunka: Vzpomínám si, jak mi máma pravidelně od mých cca 18let vždycky někde koupila krásné bílé prádlo se slovy, že to budu mít na svatbu :-D :-D Tuším všechno z toho už je tak obnošené, že se nehodí :-p
Odpovědět
ruru: já mám, ráda nosím Triumph a v Elle byla poukázka na slevu 25%, tak jsem nakoupila ;-) :-D mám smetanový korzet a kalhotky :-) moc krásný, pořád jsem měla strach, že podprsenka nebude držet... :-N :-D
Odpovědět
jo a taky je to vrstva navíc, snad mi bude tepleji :-)
Odpovědět
natrix: čekáme snad na příští duben zimu? Nene, já si objednala 25stupňů, azuro 8-)
Odpovědět
omca: no tak samozřejmě, ale v kostele je zima stejně, že jo ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
nat: pravda, na to jsem zapomněla. To si určitě vem nějaké teplé prádlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem slyšela,že v dubnu bude kolem 25 :-D
Odpovědět
omca: :-D vvv: :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, pro kterou by jste byly vy? Obě prý drží i bez ramínek. http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/p... http://www.luxusnipradlo.cz/novinky/p...
Odpovědět
Profilova fotka
vvv:tak to když bude 25, tak ani nemusíme shánět ty kožíšky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta druhá se mi líbí více
Odpovědět
ruru! když budeme mít kožíšky, bude 25, hádej kolik bude, když je mít nebudeme! ]-( :-D :-D :-D Copak nevíš, že zákon schválnosti funguje jako jedinej spolehlivě? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přes nat,poto si kupuji kožíšek,když bude teplo tak zůstane skovaný,kdybych si ho nekoupila tak bude mrznout já to vím v tomhle mám vždy smůlu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to tuuuu, dohnala jsem toho svýho, abychom dneska zamluvili tu restauračku:-) už můžu klidně spát... teda ještě ně, ještě ty šaty :-D ruru já svoje prádlo koupila úplně náhodou, jsem sháněla jako vzteklá podprdu bez ramínek na svoje lentilky a nic:-( obě sousední města jsem slítala, po netu jsem ti tohle netroufla a pak jsem šla na oběd v jednom komplexu tu u nás a koukám, mají tam spodní prádlo, jsem tam zapadla a odešla s podprdou, která mi krásně sedne:-D mám v albíčku
Odpovědět
Profilova fotka
No to vím, že ten je fakt spolehlivej. tak valíme shánět kožíšky ať máme teploučko ;-)
Odpovědět
ruru: správně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leo gratuluji k restauračce,to je velký pokrok,já si spodní prádlo objednala přes net a sedí supr a mám taky lentilky pod kobercem :-D kožíšek já už mám,večer se mám s holčinou domluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna no v kamených obchodech se na mě shání všechno blbe:-) ale tohle bylo fakt překvápko a paní se divila, že o nich nevím:-D všude na mě koukali jak na trotla, co to chci - nějaké gelové pásky... a tahle paní prohlásila, že se právě specializují na malé velikosti - co člověk neobjeví ve svém rodném městě:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt,někdy opravdu stačí vyjít ven a objevíš co hledáš
Odpovědět
Profilova fotka
když se tady mezi sebou tak bavíme a trošku se známe tak mě napadá,co právě děláte,jste v práci,doma,studujete??
Odpovědět
Profilova fotka
No já tam toho taky zrovna moc nemám,páč jsem zhubla asi 6 kg a minimálně 1kilo byly prsa, proto chci pod šaty pushupku, ať vypadám trochu prsatě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
potřebuju radu? mám si přes Vánoce hrát s bílou pastelkou, nebo ne?:-) http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
k tématukožich v dubnu: hele to je první věc která mě napadla když se mě vvv ptala na kožich k šatům, ono může být v dubnu -5 :-o tak to asi zmrznu , ale taky nepředpokládám že venku budu trávit hodinu :-S a taky může být 25 a to v kožichu budu divná 8-) tak já radši volím něco lehčího příjde mi to praktičtější, než si na duben shánět kožich :-D :-D
Odpovědět
lea: určitě! :-) vvv: já jsem doma, konečně, v pět jsem vstávala a kolem 17:00 dorazila... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no my 30.4. budeme mít výhodu - uděláme si ohníček a divné to nebude:-D beztak dostanu nějaký koště, jak znám kamarády:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se to víc líbí s pastelbou,když je to bíle vybarveno,tak to fakt je dělano přímo na svatbu já právě budu mít venku celou oslavu,krom obědu,tak já bych asi bez něj umrzla :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?