Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Jako já pořád váhám mezi půjčováním a kupováním šatů. Pokud najdu nějaké hezké (za rozumnou cenu) k půjčení, tak si je půjčím, pokud najdu nějaké hezké (za rozumnou cenu) ke koupi, tak je koupím. Místní bazárek sjíždím skoro denně. Kdyby tam tak mladé paní psaly míry těch šatů, bylo by to o 100% lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď taky brouzdám po bazárkách, kde co levného koupit. Minulý týden jsem "ukořistila" závoj a teď na něj čekám, pak hodím fotečku do alba. A tu moji panenku jsem taky sehnala přes bazar, měla jsem inzerát a paní mi sama napsala.
Odpovědět
Profilova fotka
taky furt do bazárku koukám
Odpovědět
já myslela konkrétně teda nějaký kus oděvu na zahřátí horní části těla... ;-) :-D ale je fakt, že se tam objevují i moc hezké věci i krásné šatky a za rozumné peníze... ale já jsem ráda, že mám nové... nějak mi vadila představa, že by měl ,,moje" svatební šaty na sobě někdo přede mnou.. a co když se třeba nevzali nebo tak... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
natrix: jj, další varianta je vyhlídnout si nějaké a nechat ušít - ať už u číňanků nebo u někoho tady.
Odpovědět
omca: byla jsem dost skeptická k e-bay, ale holky si tam postupně nechávají šít (z roku 2009) a jsou moc spokojené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít taky šatky z e-bay, tak pak poreferuju, ale za minulý týden přišli holkám asi 3 a všechny byly nádherné, teď někdy by měla dávat fotky do alba madorni, přišli jí minulý týden a včera je fotila....
Odpovědět
Profilova fotka
rurunko máš hezký závojík viděla jsem inzerátek
Odpovědět
Profilova fotka
když už se bavíte o e-bay - na kolik tam tak ty šaty přijdou? plus minus, nějak nemám představu, někde jsem zahlídla kolem 5tisíc jinak ty moje... švadlena to odhadla tak na 2,5 - 3 tisíce, podle toho kde bych si je nechala šít:-) chci jí zavolat, jestli by si na to troufla ona, nebo, zda mi někoho poradí, asi do toho půjde 8-) co říkáte? to je slušná cena ne?
Odpovědět
Profilova fotka
vvv. díky, pak hodím aktuální foto do alba až mi dorazí lea: Jde o to jaké chceš šatky, já co mám u asapa, tak kolik by stály v základní verzi to nevím, příplácím si za "lepší kvalitu" kvůli těm kamínkům (ten příplatek jsem slyšela, že je skoro polovina ceny) a i s kruhovou spodnicí mě stály 6540 Kč i s poštovným samozřejmě. Když jsem si podobné chtěla dát ušít tady v Olmu, tak mi bylo řečeno cca 20 tis.
Odpovědět
leawil: tak 2,5-3tisíce je přímo luxusní cena ;-) na ebay se dají sehnat šaty tak asi od 3tisíc nahoru (když počítám i poštovné)... horní limit není, protože se tam dají sehnat i originální šatky a to jde do desetitisíců (i když já třeba na to mít, tak je nekupuju na ebay, ale přímo v salonu, že) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prodávají na e-bay i kabátky?kd to tam najdu,neumím angl.
Odpovědět
Článek se načítá
vvvecna: hmm, tak bez angličtiny to půjde těžko :-| zkus kdyžtak poprosit někoho na diskuzi ebay, třeba s tím má zkušenost...
Odpovědět
Profilova fotka
vvv: to já taky neumím. Já to vždy řeším tak, že si to dám do slovníku na seznamu a pak to anglický zkopnu do vyhledávače na e-bay. Zkusím se ti mrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to anglicky wedding jackets, ale moc toho tam nenajde, ale něco jo.... Tak zkus mrknout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem na to ještě koukala přímo na e-bay, tak pak jde ještě wedding bolero, ale taky toho moc tam není :-( Zkusím ještě pohledat.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju mrknu se
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě tady přímo jeden odkaz http://clothing.shop.ebay.com/items/B...
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda nic moc,u nás jsou asi hezčí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím.
Odpovědět
lea: to je perfektní cena, šla bych do toho! :-) Jinak jakl píšou holky, na e-bay se šaty pohybují olem 2-3 tis. ,,základní" verze, můžeš si dát zvýšené požadavky - třeba aby si dal záležet na výšivkách, aby byly nejkvalitnější látky...ale i tak to potom vychází kolem 5-6 tis., samozřejmě nějaké mega sukně se spoustou látky a hodně náročné, tak to asi bude i víc...
Odpovědět
Profilova fotka
joooo, šla by do toho, jen si mám koupit 5m saténu a krajku na živůtek:-D tak budu shánět, jen nevím, kde...
Odpovědět
lea: to je cena bez materiálu? jinak krajky mají obvykle v galanteriích a nebo vím o jednom zajímavém obchodu, napíšu Ti to do IP a budou bílé, nebo jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix právě že i s materiálem - matroš prý mám počítat tak kolem 1800,- chci je bílé, krajku asi najdu, jen nevíám, zda mají běžně v látkách satén a jestli je několik druhů nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
zkouším zjistit komu prodala ten kožíšek,třeba má holčina svatbičku dřív než já a potom ho už nebude potřebovat a bude ho prodávat :-D uvidím jak to dopadne
Odpovědět
vvv_ Ty jsi teda fikaná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj já vím,něco-někdo mě asi osvítilo :-D ted jenom aby mi ta holčina poslala nějaký kontakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už mi dorazil závoj, je krásný, jen možná mohl být kratší. Ale ono se to blbě odhaduje.
Odpovědět
ruur: ono, když budeš načesaná a budeš ho mít na hlavě, tak to taky bude jiné ;-) :-)
Odpovědět
ahojky,pořád se rozhoduji jestli šaty ušít nebo půjčit.bojim se jak by mi je ušila,že mi je zkazí :-D ,a pak ji dám prachy jen tak.nevíte o někom kdo by prodával panenku na auto :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?