Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
vvvecna: no teda, ty jsou fakt luxusní! To já nainstaluju nějaký photoshop a budu si hrát na grafika, už se docela těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
viď jsou suprová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Tak ty jsou fakt nádherný a jen tak někdo je určitě nemá, ale ta cena tomu asi bude odpovídat :-(
Odpovědět
vvvecna : no teda ty oznámení jsou fakt super.. opravdu originální x-)
Odpovědět
vvvecna: no, tak ty jsou suprový :-) ale kdybych jich chtěla těch svých 50, tak by to stálo asi tolik, co celá svatba... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou nádherný cenu ještě nevíme jenom hádáme,jsou dost drahý a pokud je budem chtít,tak jen takových 6 ks
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra se jedu podívat šaty , tak mi drže pěstičky :-)
Odpovědět
vvvecna: a budou fotečky? Viď že budou, my jsme baby zvědavé 8-)
Odpovědět
omca: určo budou, přeci by nás o ně nepřipravila ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bych vám přecinemohla udělat,že by nebyly fotečky,vyfotím se u ní a potom je sem nějako dám jo :-D
Odpovědět
vvvecna: jůůů, no jasan! Budeme se těšit. Já furt nevím, co s těma šatama.. mám to řešit teď, nemám to řešit teď :-( Snažím se zhubnout, ale pokud otěhotním, tak bude opačný problém. A nějak se mi nechce zaplatit teď už někde zálohu, musela bych si pak náhradní vybrat na tom stejném místě... poradíte?
Odpovědět
opmca: tak leda zkoušet, ale bez placení záloh, abys věděla, jaký typ a střih ti sedí... případně vybrala favorizované a upřesnila bys to a zaplatila zálohu až později... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já mám trošku podobný problém,proto to řeším tím,že si šaty kupuju.Jenom nechci zhubnou,ale snažíme o mimi,takže potom rachle vybírat jiné se mi nechce,a takhle vím,že mi je známá rozšíří jak bude potřeba
Odpovědět
natrix: jenže já se právě bojím, že když si je nezamluvím "teď" a pak žádná z nastíněných možností nenastane, tak budou ty favorizované dávno zamluvené. Když tady vidím závisláky, co rezervují šaty rok dopředu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ber že šaty se dají povolit nebo zas víc utáhnout,když je dobrej salon,tak si poradí se vším,radši bych si vybrala tedka a zamluvila
Odpovědět
omca: tak si vyber v salonu, kde ty šatky, co by se ti líbily budou mít ve více velikostech... ale když si vybereš šněrovací, tak tam se to dá upravit o dvě čísla... když jsem kupovala šaty, tak mi paní říkala, že i kdybych přibrala, nebo otěhotněla, tak je ta,m místa spousta, jenže já si je naopak budu muset nechat ještě malinko zúžit... :-N :-D Navíc, 18.4. jich snad tolik nebude... ale spoléhat se na to taky nedá... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám velikost šatů 34 a budu si kupovat 36/38 pro jistotu :-D
Odpovědět
vvv: já mám 36/38 a mám 36 a budou mi je muset zmenšit... :-)možná to jsou dokonce 34... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak budete mít ozdobená autíčka?
Odpovědět
vvv: budu mít něco jako organzu do V, a velkou kytici, nebo spíš vazbu, která se pak dá do čela stolu a mužík bude mít medvídky, koupili jsme je, když jsme spolu byli chvíli, na pouti... panenky ani cylindry se mi nelíbí... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám autí v albíčku,taky org.do V vepředu kytice ,ale co vzádu ???? přítel zatím ještě nevím a budu mít ozdobená i zrcátka a kliky :-D
Odpovědět
vvv: viděla jsem takovou velkou mašli, přes celej kufr, ale já ještě nevím, jakým pojedu autem, možná pojedu takovím tím skoro mikrobuskem a to má placatej zadek, tak aby to hezky vypadalo, to budu řešit posléze...
Odpovědět
nat, vvvecna: všichni nejsou štíhlý a mladý a krásný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít bráchovu audinku,takže už vím,ale jak ji zezadu ozdobit omco každá má něco
Odpovědět
omca: já tím spíš chtěla říct, že ty svatební šaty velikostma můžou spíš mást... ;-) ale šněrovačka Ti fakt udělá rozpětí dvou velikostí ;-) :-) vvv: no my máme celej vozovej park, tak nevím, ale asi to bude ten citroen evasion - sedí se v něm víc jakoby na židli a je tam spousta místa, třeba oktávka je fajn, ale obávám se, že bych si pěkně zmuchlala šaty a taky by se asi hůř nastupovalo, takže z čistě praktických důvodů... no ale uvidíme, jestli zaberu auto pro 7 lidí... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako nevěsta si přeci můžeš autíčko vybrat ne :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, i když ještě nemáme datum 100%, ale v lednu ho snad konečně zamluvíme x-) Chceme cokoli koncem dubna, tak snad nám to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kalipso vítej mezi námi,odkud seš?máš už něco zařízeného
Odpovědět
Děkuju :-) Jsem z Brna. A zařízené máme jen oblečení, já mám doma šaty a další věci na sebe a ženich má oblek a spol. Ale jinak nemáme nic. Čekáme na to datum až konečně budou vypsané termíny :-| Jo, vlastně jsem domluvená s kamarádkou, že nám to vyfotí, ale jinak fakt nic.
Odpovědět
Profilova fotka
tak na autí budou myšky a organza do V s kytičkama a vzadu chci mašli, budet o sedmimístný Logan, tak mašli uvážu na lyžiny a bude viset přes celý zadek :-D no musím někdy vyzkoušet a nafotit, třeba to nepůjde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?