Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Přišlo včera oznámko na zkošku,je krásné,ještě ho musím ukázat přítelovi jestli se mu bude líbit doufám,že jo http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si je k některým vyzkoušela a vypadalo to dobře i ta modelka je má na sobě k těm mým šatům,tak uvidím,doufám,že mi todle půjčí zvlášt tady v pardubkách,někdy ta ochota stojí za ...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné.... My budem mít celé bíle, co mám v albu. A kdy budete oznámka objednávat, přitel by chtěl už teď, ale já mám trošku strach ať nevyblednou nebo nezežloutnou do té doby než je rozešlem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pokud budete mít bílé,tak bych asi taky radši počkala,ale my že budeme mít svatbu v bordo barvě,tak bych chtěla i takové oznámko a to bych už asi začla pomalu ibjednávaz,když už máme datum,ale uvidím co řekně přítel,jestli zas nebude mít nějaké průpovídky k tomu :-| jako vždy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem teď koukala na tvé album, že by si moc chtěla házení rýže. Já si to taky přála, ale fotografka mi to rozmluvila, že prý když má nevěsta moc nalakované vlasy, tak že to z nich pak nejde vyndat a mas to pry uplne vsude, že jsou prý lepší okvětní lístky, no ale taky jsou dražší. A já stejně nevím, jestli se naše rodiny na něco zmůžou, něco vymyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím,ale i tak stějně chci rýži,patří to k tomu přeci :-D a na fotkách to vypadá taky hezky
Odpovědět
Profilova fotka
tak nové mám rukavičky, bižu a prádlo; staré šaty, spodnici, bolerko a závoj; půjčený podvazkový pás a asi síťované punčochy a podvazek po mámě, který je zároveň modrý
Odpovědět
Profilova fotka
tvoje mamča si schovala podvazek?
Odpovědět
K házení rýže - informujte se radši, jestli se to na vašem vybraném místě může dělat. Pokud tam totiž mají třeba na nádvoří kočičí hlavy, tak to z těch spár pak nejde uklidit a mají s tím problémy - takže to zakazují. Na fotkách vypadají taky krásně bublifuky - ale pozor, ať nedělají skvrny na oblečení - s půjčenýma šatama to asi riskovat nebudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
U nás s rýží problém není, ale nevím nevím, cítit pak celý den rýži třeba v podprsence :-D my přemýšlemi nad těmi okvětními lístky. Na fotkách to taky vypadá kouzelně a nebo o těcxh bublifukách, ale taky mám strach z těch fleků :-( i když šaty budou moje. Jo a už mám pořešený závoj, kupuju dnes tady z bazaru http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... Slečna je moc milá, večer posílám penízky a pak už budu čekat až dorazí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě mě tak napadlo, jak to budete mít s myrtou do vývazků, dá se to pak koupit nebo je lepší si ji vypěstovat doma?
Odpovědět
No, já (možná trochu naivně) doufám, že na jaře toho bude všude kolem plno a nebude problém to sehnat? Já to pěstovat neplánuju, tuším ale nějaký takový keř roste na zahradě babičce. Tak jí ho kdyžtak orvu :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme keř u našich, takže pohodka... jinak to jistí tety, sousedky..... :-)
Odpovědět
evita: kvůli restauraci jsme měnili termín... před 7 měsíci nic nebyl problém a po zamluvení termínu asi před měsícem začal být problém všechno, tak jsme hledali jinou, našli jsme super a za super cenu, ale 25. 4. už bylo obsazené, tak jsem pozjišťovala kostel, fotografku a tak, no a šlo to, tak jsme to celé přesunuli... ;-) :-) vvv: taky mi vzorek došel včera, ve skutečnosti je to oznámko ještě hezčí: http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... omca: svatební bublifuky skvrny nedělají ;-) :-) a k myrtě - květinářka dostala úkol, aby byly myrty s mašličkama, prý není problém, takže s tím počítám :-)
Odpovědět
natrix: máš vybrané moc hezké oznámko :-) chtěla jsem se zeptat: oni ti poslali zadarmo vzorek? Dívala jsem se na ty jejich stránky, ale nikde jsem to tam nenašla...
Odpovědět
elenore, psala to tu vvvecna, že to jde, taky jsem to nenašla, tak jsem prostě poslala maila ;-) :-)
Odpovědět
natrix: jo, "svatební" svatební bublifuky skvrny nedělají. Problém je, když se použijou normální. Nebo se koupí třeba na bazárku svatební bublifuky doplněné jarovou vodou nebo co se to do bublifuků dává. To pak může být problém, no. Ale fotky s bublinkama jsou krááááásné.
Odpovědět
Profilova fotka
jj oznámko jde objednat na zkoušku,ale ne všude,mě včera přišlo je v albíku jo a změna dnes jsem se rozhodla o víkendu jedu vyzkoušet ty šaty co chci kupovat a možná je rovnou koupím :-) a asi si i koupíb kožíšek závoj...
Odpovědět
Profilova fotka
evito: hezké oznámko :-) ve skutečno je většinou hezčí
Odpovědět
Profilova fotka
Nat: To oznámko je vážně krásný. My si byly dojednat výzdobu restauračky, tak nakonec bude jen bílo-zelená a do růžova budou jen kytky. Paní říkala, že to tak bude nejlepší, tak si necháme poradit. A můžu si od nich i cokoliv půjčit, i když šatky budu mít vlastní. :-)
Odpovědět
ruru: no vidíš, to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna mamka se vdávala podruhé před 4mi lety, dělala jí ho teta a ona si ho schovala:-) moc pěkný, saténový, až ho přiveze z chalupy, nafotím;-) jinak myrtu já už k mašličkám dávat nebudu, je mi líto tý kytky, lidí budeme mí dost, a vyrobené mašličky jsou už tak dost zdobné, tak aby toho nebylo moc
Odpovědět
Profilova fotka
To já si to bez té myrty neumím představit. Holky, neznáte některá skupiny melody-music (pan Dostál Martin)?
Odpovědět
ruru: my ji taky budeme mít (myrtu) odhání zlé duchy :-) :-D tu skupinu neznám...
Odpovědět
vvvecna : Ahoj, máme podobný oznámení.. je fakt, že jsou krásný.. moc se mi líbí tenhle styl.. my už je máme doma... :-D
Odpovědět
vvvecna : jo teď koukám, že od stejný firmy... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt,jo :-D nechtěla jsem takové jak tam je něvěsta se ženichem,to má dnes plno lidí,chceme trošku jiné a todle je nádherné
Odpovědět
Profilova fotka
máte hezké oznámko
Odpovědět
To my uvažujeme o oznámku s naší fotkou. vvvecna - to tvoje je hezoučké - nemít přesně tohle teď kamaráda brácha, tak o něm taky uvažujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-) u nás nikdo takové ani podobné vůbec nemá a ani neměl ještě se nám líbí tydle,ale zatím nevíme cenu,ale budou kolem 300/ks,myslely jsme jen rodičům,svědkům a sourozencům,ale uvidíme dle ceny http://www.nabytek-eno.cz/pripravujem...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?