Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
omca - no tak brno střed asi moc matriční pravidla nedodržuje - tam to jde jen tři měsíce předem ]-( taky jsme díky tomu změnili místo obřadu. Na matriku volám od rána - jenže v neúřední den neberou ani telefony. Jde o to, že zítra mám dovolenou a přítel si přehodil směnu, že tam zajdem a nerada bych ho tam táhla zbytečně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu právě z matriky - potvrzen termín, čas, místo i fotografka :-D dokonce nevadio, že drahouš nemohl najít rodný list, prý si ho dohlledají - tak UF! a můžu se vrhnout na oznámení, do bude na dlouhé zimní večery v okamžiky, kdy bude psice spát, protože papíry se jí moooc líbí ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi to vzala hopem leawil. My máme termín sice už od září, ale k té fotografce jsme se dostaly teprve minulý týden a teď se snažím uhnat nějakou kapelu, ale je to bída. Pak ještě do Vánoc chcem stihnout objednat cukiroví, prstýnky a možná dort. Přítel by chtěl i oznámení, ale já se bojím, ať mi doma třeba nevybledne nebo nezežloutne, tak bych to nechala až na leden.
Odpovědět
Aha, tak koukám na brněnské webovky, oni tam žádné lhůty neuvádějí..hmm... to naše matrika tam má napsáno, že vypisuje termíny půl roku dopředu. Tak to se omlouvám za dezinformaci, považovala jsem to za "standardní" :-N
Odpovědět
já taky slyšela, že půl roku je běžný - no snad na mě zítra nebudou koukat jak na debila
Odpovědět
Profilova fotka
já teda závoj mít budu,ale nevím jestli mi ho půjčí uvidím kabátek ale určo bude
Odpovědět
Profilova fotka
Já přemýšlela, že bych si koupila třeba závoj tady v bazárku a rovnou by to splnilo to, že nevěsta má mít něco starého. Já totiž nic starého nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no když jsem byla já na matrice minulý týden, bylo mi řečeno, že termíny až po půlce prosince, ale tohle vyřízení bylo tochu protekční;-) proto jsem honila skoromuže, já bych to zařídit nemohla; fotografku dávají automaticky k dispozici, ale můžeš ji odmítnout, když máš vlastního, miláček ale tuhle chtěl, takže dvě mouchy jednou ranou; ted největší oříšek - restauračka...
Odpovědět
Profilova fotka
My měli restauračku zamluvenou ještě dřív než termín :-D Ale ještě to tam půjde obhlídnout a připomenout se jim, tak doufám, že na nás nezapmněli, je to už pěknejch pár měsíců, páč ta restaračka bývá zadaná už tak 10 měsíců předem, nechtějí totiž peníze za pronájem...
Odpovědět
rurunka - nebudeš to mít náhodou v Žebětíně?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, my to máme v Olomouci
Odpovědět
tak to jo :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dejte odkaz na restuaračky: at mrknem: my mate tuto: www.restaurace-saman.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Tak naše je tato www.arigone.cz
Odpovědět
Profilova fotka
evita: Moc pěkná restauračka.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde si kupujete závoj
Odpovědět
Naše rezervovaná restauračka žádný webovky nemá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: moc hezké místo, to schodiště WOW :-) omca: hihi, tak hlavně že je hezká, nemusí mít nutně webovky
Odpovědět
Profilova fotka
No já hlavně doufám, že z něj pak v těch dlouuuuhých šatech nesletím až nebudu střízlivá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna já závoje pořídila na aukru:-) tady je taky výběr v bazaru
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsem právě nic moc nenašla,potřebuju krátky,přes 60 cm mi už nesluší :-|
Odpovědět
holky, vy jste toho nakecaly, jdu si to přečíst, co jste řešily...
Odpovědět
vvv: ty budeš mít bílé šaty, že? Já jeden koupila ve svatebním salonu a druhý tady v bazaru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: ahoj, pročpak jste změnili termín? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
natrix. jo chci rozhodně bílé šatky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to mám se závojem jasný, chci ho po někom, tak brouzdám bazary, bude to "něco sterého" na svatbu. Nic jiného mě totiž nenapadá a tuhle tradici bbych chtěla dodržet. Co vy, také bude něco nového, starého, modrého a půjčeného?
Odpovědět
Profilova fotka
jj já budu mít modrý podvazek od svědkyně,nové spodní prádlo,půjčený kabátek a staré šaty bez toho bych se asi nemohla vdávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si podvazek koupila sama, ale taky modrej. Nové budu mít skoro vše (šaty, boty, spodní prádlo, bižu), půjčený nějaký kabátek, tak na to staré zbývá je závoj. A nebo přítel :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šaty si já možná budu kupovat,ale to se ještě uvidím,jinak půjčovat kabátek a závoj a možná i rukavičky,ale s těmi ještě nevím,mamča říkala,že mi sluší,tak ještě uvidíme : )
Odpovědět
Profilova fotka
Já na ty rukavičky moc nejsem a k těm mým obrovským šatům by se asi ani moc nehodily.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?