Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
daggy teda závidím, že chlap něco, a už vůbec všechno zařídí, to se nám může většině leda tak zdát:-) tem můj zatím nezařídil nic:-( všechno já. V sobotu se snad domluví apson ta fotografka. Pak už po něm chci jen matriku a restauračku, snad to není moc? ]-( a do příprav si kecat nenechám, zkoušejí to, ale platíme to sami, tudíž to bude dle našich představ a basta. Skorotchýni se nelíbí termín a to se vzbouřil i miláček a prostě si mě prý na čarodějnice vezma a basta:-D Prý místo aby byla máti ráda, že si ho nějaká chce vůbec vzít, tak do to kafrá. COž mě teda překvapil - "mamánek" to není:-) ale jinak s jeho maminkou vycházíme dobře, ona jen moc dá na numerologii.
Odpovědět
lea: numerologie je hezká věc, ale pouze datum štěstí taky nezaručí... můj se do zařizování taky moc neměl, ale pak jsem ho donutila, aby zavolal zlatníkovi a tím se to zlomilo... už mu to nedělá problém, řeknu co má vyřídit a kde a vyřídí, předtím se všemu vyhýbal... chtělo to ten první krok ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix no já doufám, že se to zlomí zítřkem:-D to už aspon něco bude muset; no vidíš, zlatník - musím se optat otěcka, jak je na tom s prstýnkama, taky má na vše dost času; zas na druhou stranu termín stále potrvzen není, tak nemusí spěchat, rýt je nechá, až to bude jasný koukala jsem, že se tu řešil zasedací pořádek, ten mi dělá těžkou hlavu, protože naši jsou rozvedený a nesnášej se, takže táta bude muset být na opačném konci čela nejspíš s přítelovou mámou a vedlě mě jeho otec s mou matkou a otčím na rohu u ní a jako svěděk, snad mi neudělají ostudu:-( to mě na celém dni děsí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: Tak to máme naprosto stejný problém. Ale já jsem jim prostě řekla, že to aspoň o obědě budou muset vydržet. Taťka bude v poho, ale mám obavy, ať mi tam máti neudělá scénu. A ten její přítel bude také sedět vedle ní na rohu.
Odpovědět
lea: no, jako my, nechali jsme vyrýt termín, který byl jasný 7 měsíců a po týdnu jsme ho měnili... v prstýnkách už je... :-p :-D :-D :-D holky, ještě že nemusím řešit rozvedený rodiče, to už by mi fakt hráblo...
Odpovědět
Profilova fotka
ruru no já se spíš bojím táty, aby neudělal nějaký vyrvál, otčím se bude asi držet kvůli mně, ale když bude otec provokovat... je otčím celkem cholerik, asi si pořídím k botkám okovanou špičku a budu jednat, když se něco bude chýlit:-D jinak jsem dala do alba představu kytí:-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máme napůl. To u nás se zas taťka bude kvůli mě držet, ale jestli ho někdo nas..., tak on je docela kus chlapa, tak by to nemuselo dopadnout dobře :-| Kytičky pěkný, ale já jsem na ty růžový :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky to jsou starosti co?já mám zas dilema kdo mě povede(jelikož mi před 5ti lety zemřel tatínek) tak jsem se zařekla,že na jeho místě nikoho nechci.Nejspíš půjdu sama jako v amerických filmech....
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi líto. Tak klidně jdi sama, aspoň tak lidé poznají, že ti na něm záleželo a jeho místo jen tak někdo nezaujme. To ti nemůže mít nikdo za zlé. Já bych asi také šla v tomhle případě radši sama.
Odpovědět
Profilova fotka
mám 25.4.2009 12:30 Pardubice je na tom někdo podobně??? ;-)
Odpovědět
daggy: taky myslím, že v tom případě bys měla jít sama... pokud nemáš dědečka, kterého máš ráda a vážíš si ho, nebo někoho podobného...
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka -tak už mám objednané šatičky....nemůžu se dočkat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
natrix dědečka fakt nemám,zvažovala jsem buď,že půdeme s přítelem rovnou spolu nebo sama. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty moje se taky teď zrovinka budou objednávat, tak pak budem čekat spolu.
Odpovědět
Profilova fotka
markysu já mám svatbu v 11: 30 :-D
Odpovědět
daggy: myslím že sama bude nejlepší ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vedení jsdem tay zvažovala, otčím je pro mě více otcem, než ten můj vlastní, ale nechtěla bych ublížit ani jednomu, takže sjem t nakonec vyřešila tak, že otčím mi jde za svědka (já jemu šla taky, když si bral mámu) a táta mě povede, pokud to schodiště věže dovolí, jinak taky půjdu sama a táta bude už koukat na ochozu
Odpovědět
ahoj, vidím, že problémy máme fakt stené (rozvedené rodiče) a stejně se do svatby všechny hrneme ;-) Já ještě musím vykoumat, jestli by nevadilo nastávající tchyňce, že bysme šli s Mauťou rovnou spolu. No a kdyby jo, tak asi poprosím dědečka (nechci aby byl táta nebo otčím smutní, že jsem dala přednost jednomu nebo druhému - nějak poslední roky vycházím dobře s oběma). A Daggy, teď jsem viděla Mamma mia - nevěstu vedla maminka. To taky není špatné, ni?
Odpovědět
Profilova fotka
teda natrix ty botky jsou bomba a moc ti sluší :-) máš i pěkné punčošky
Odpovědět
vvv: děkuju :-) škoda, že z fotky nejde poznat, jak jsou pohodlné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,ale jsou fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky, jak se vlastne jde do toho kostela? kdo jde s kym? neni to nahodou zenich s matkou nevesty??? ted nevim jestli si to nepletu...
Odpovědět
evita: ženich se svojí matkou a nevěsta s otcem (taky svým), to je teda klasika model, jinak různé varianty v případě potřeby nejsou problém myslím... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dnes jsem byla u nastávající tchýně a tchána a ten mi se slzami v očích sdělil,že by mě rád odvedl kdybych chtěla.Tak nevím (on je fakt super)taky by mě odvedl švagr (znám ho od 11 let ).Tak mám dilema!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to je fakt těžké rozhodnutí, zeptej se srdce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mé srdce je pro mého zesnulého otce....
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, a co Ti radí jako druhou možnost? je mi to líto...... Mou nej kámošku, které taky umřel tatínek, vedl strýc, taťkův bratr.... Její bratr jí šel za svědka.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt nevím chtěla jsem jít sama,ale když jsem viděla jak se na mě dnes koukal tak mi bylo úzko!!!!Fakt nevím!!!!
Odpovědět
daggy: každopádně, ať se rozhodneš jakkoli, tak to je velmi silné a velmi hezké od budoucího tchána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, rozhodnutí je jen na Tobě a určitě to pochopí, když mu vysvětlíš, že bys chtěla jít sama, abys dala najevo, že Ti táta chybí a že na něj myslíš...... rž se a určitě to vyřešíš :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?