Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
a koukám, že na některých fotkách se tváříš stejně zajímavě jako já při zkoušení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to evita_ij tak mě se na tobě nejvíc líbí ty s číslem 4 já se přidávám s termínem na 25. 4. ve 13 hod., šaty už mám vybrané.
Odpovědět
Profilova fotka
Závoj pres obličej jsem jenom zkoušela, to asi neplánuju, fakt nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste jsem tam pridala par fotek z druheho salonu, ale o tech ani nebudu moc uvazovat, ty byly uz drahe a prilis nooobl na muj vkus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. evita: Teda fakt pěkný šatičky, mě se moc líbí hned ty první. A vůbec, do kterých ses zamilovala ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám teda velký problém se šatama,pořád nemůžu najít ty pravé ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
vvv: To já měla stejný problém, ale nakonec jsem se rozhodla, že si splním svůj sen a ten byl bílé šaty a šlehačková sukně s dlouhou vlečkou. I když je spousta lidí proti.
Odpovědět
Profilova fotka
Horky favorit je Number 5 ;-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Tak bílá je favorit i u mě a tyky bych chtěla vlečku,poslední dobou kámošky co se vdávali tak ji neměli,tak se chci trošku odlišovat,ale zatím jsem pořádně žádné nenašla jedině v belle,ale to byla šampan a půjčovné 12.500,- což se mi dávat nechce
Odpovědět
Profilova fotka
Salon Bella má šaty JEN s vlečkama, tam by sis určo vybrala! www.salonbella.cz, jsou různe po republice :-) Jojo,taky se chci odlišovat :-) nejsi náhodou taky Vodnářka? 8-) Kámošky taky neměly žádná vlečku....
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky vysněnou vlečku, bez ní si to nedokážu představit. Máme být přeci princezny ne? ;-) vvv: otázka je od kud jsi a jak daleko jsi ochotná pro šaty jet. Tady v Olomouci je bella taky, ale ty ceny....no mě se do nich nechtělo, tak jsem tam nebyla ani zkoušet.
Odpovědět
Profilova fotka
evita: jsem rak a salonu bella v hk mi ukázali jen jedny šaty s vlečku,ale nebyly bílé rurunka: to je jediný den,kdy máme právo být princezny a být tou nejhezčí :-D ,jsem z pardubic,takže objíždím zatím tady poblíž a když na nic nenatrafím tak i kousek dál
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už máte vybráno oznámko?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si myslela,že v dubnu moc svatbiček nebudde,že se většinou všici budou bát toho,že bude ještě zima a ono nás bude docela dost :-D jak si svatbičku a hostinu představujete?
Odpovědět
Profilova fotka
co chcete za sv.dary?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak oznámko jsme asi vybrali včera na netu, jen jsme tak koukali a hned nám padlo jedno do oka a asi to bude ono. Jinak představy se ještě pořád dotváří, původně svatba měla být zeleno-růžová, ale uvidíme. A co se týká darů, no raději bychom penízky, ale je mi blbé dávat k oznámku tu kartičku, co tu koluje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) mohla by se tu ještě přidat další dubnová nevěsta? ...
Odpovědět
zzuuzz: samo, vítej. Kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
zzuuzzz no jistě AHOJ ;-) No oznamka jsem tak prochazela tady na netu.... nasla jsem jich nekolik co jsem predlozila priteli :-) at vybere. Tak mame asi 2 horke kandidaty. Jeste uvidime. Ale jsou celkem drahe a jelikoz oznamek budem potrebovat strasne moc, tak musim sehnat nekoho kdo mi je udela levnejsi nez 25,- / ks Hm, tak ve Valmezu meli v Belle vsechny s vleckama, hodne bilych a hodne champagne. Ale zadne me extra nezaujaly, ty ceny byly drsne.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zzuuzz, vítej mezi náma a hnedka nám něco napiš, jsme tu všechny na vše zvědavé ;-) Jinak holky, mě te'ď přišli svatební botičky a jsem nadšená, jen ta špička je tak akorát na kopání do pr..., ale i to se může hodit. evita: A budete mít klasické bílé nebo barevé? My asi bílé a bude jich jen pár, tak to zvládnem snad i finančně, i když jedno stojí 33,-
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem je pridala do toho prvniho alba, 3 vzory. No bily podklad....no vsak to tam uvidis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítej zzuuzzuu,zas je nás o jednu více :-D rurunko ta špička se ti opravdu může hodit :-D :-D já jsem právě objednala jedno oznámko na zkoušku,tak uvidím až příjde,tady vypadá hezky http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... taky jich budem potřebovat hodně,napočítali jsme kolem 100 + -
Odpovědět
Profilova fotka
evito nejvíc se mi asi líbilo to druhé,jsem na čeervenou barvičku : )
Odpovědět
Profilova fotka
je kráásnééé, jeste uvidíme, je čas.... Už hledám vhodný citát - asi Shakespeara. A jako oznámení svatby - jeste nevim, vsechno je to na jedno brdo.... Ale těžko vymyslet něco jiného ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
evita: Mě se také nejvíc líbí to červené. My měli nejdřív favorita barevné, ale můj miláček začal protestovat, tak bude bílé. Jdu je dát do albumu.
Odpovědět
Profilova fotka
rurunko mě se teda líbí obě,i když asi víc to bílé,kdes na ně přišla
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem se k vám nepodívala, a už ani nestíhám dočítat :-) vy jste se teda rozjely a koukám, že přece jen nevěst v dubnu bude hromada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, duben se stává nejpopulárnějším měsícem, nezdá se vám? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oboje je z internetu. To barevné je oznameni-svatebni, a to bílé svatebni-oznemeni. První je cz a druhé net. Doufám, že takhle to nebude jako údaje firmy a nesmažou to.
Odpovědět
Profilova fotka
Proto se taky vdáváme v dubnu, že je tak populární, nic jiného pro nás není :-D My to ale jinak máme podle výročí, 8.dubna spolu budem 5 let.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?