Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
lea: tak to je super! Ale to teda netuším, jakou velikost si mám koupit já, když mám 36/38... :-N
Odpovědět
lea: no to je teda striptýzácká fotka :-D ale bolerko je přesně takové, jaké bych si představovala i já...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix asi trvej na mírách nebo zkoušení:-) když mi paní posílala fotky ze svatby, přišlo mi, že je jí trochu malé :-N tak proto jsem to riskla omca to byla náhoda, já si sem dala inzerát a paní se mi sama ozvala, jejího inzerátu jsem si nevšimla, dohledala jsem ho zpětně - asi osud:-)
Odpovědět
lea: nebo velká klika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se právě byla zeptat na matrice - termíny na příští rok vypisují v půlce prosince :-| tak nevím, zda hnát chlapa na zamlouvání restauračky a fotografa bez potvrzeného termínu; asi se budu muset z hluboka nadechnout a pomodlit, aby to všechno klaplo; ach jo! :-(
Odpovědět
lea: výhoda svatby v kostele :-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám možna i muzikanta :-) VOlala jsem mu, a má volný termín. Ještě mi to musí schváli můj nastávající a bude to.... uf. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se drahoušovi přiznala, že jsem tam byla - "tys byla u nás?":-) no pravil, že v sobotu oddává, že se poptá aspoň fotografky, tak mu to musím připomenout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebudete se některá vdávat v Praze? Potřebovali bychom typ na nějaké vhodné místo na oslavu, nejlíp v Praze 6 - bude nás okolo 150...teda doufám :-) Leawil: na jaké matrice jsi se ptala? Myslíš, že je to všude stejné?
Odpovědět
hamma: většina matrik vypisuje termíny půl roku dopředu - je to standardní postup... na druhou stranu velmi žádané termíny jsou nějakou záhadou zabrané rok dopředu :-D holt asi záleží, jak vstřícná je úřednice a jak neodbytní nastávající manželé.
Odpovědět
Profilova fotka
hamma Jablonec n.N. omca no to mě právě fascinuje, jak takoví lednoví - jako být si jistá termínem měsíc dopředu... je tu jedna holčina, co má psaný termín 19.1.09 - zajímalo by mě, zda už ho má nebo ne, asi jí písnu SZ:-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás v pardubicích mají vypsané termíny už od 5.11. na příští rok
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak se jdu chlubit - dneska jsem zplodila dárečky pro rodiče, jako poděkování - koláže z našich společných fotek, ještě k tomu vyrobím nějaký textík (nemáte někdo inspiraci? na slohy moc nejsem) a bude :-D vvvecna se máš, já zkusím udolat drahouše, ať se v sobotu zeptá i matrikářky, jestli by to nějak nešlo, stejně to bude netradiční obřad, tak to musí zařídit
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu dnes na šatttyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D Tak jsem moooooc zvědaváááá a těšššííííím seeeee!!! Jdu poprvé,tak chápejte mé nadšení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita tak koukej fotit, a pak se pochlubit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jojo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda,tak máme datum a hodinu hurááá takže to vypukne 25.4.2009 v 11:30
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Já mám stejný čas, ale o 14 dní dříve. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: hihi, my mame 25.4.2009 v prave poledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo ale nejste z pardubek co : )
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, já jsem z Olomouce.
Odpovědět
Profilova fotka
12 zamluvitl chlápem před náme jinak bylo úplně prázdno,takže to bylo z čeho vybírat
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna tichá závist a gratulace:-) pokud miláček v sobotu nepochodí, tak budu čekat ještě měsíc a půl:-(
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to tě lituju todle čekání na termín je snad nejhorší
Odpovědět
vvv: tak přesně stejně to máme taky, otázka je, jak dlouho ještě, protože musíme pořeit tu restauraci a tam hrozí změna termínu... pánové si ale s kalkulacema dávají na čas... ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to nám to začne tedka,ještě pořádně jsme se nčedohodli kolik lidí,restauračku zhruba už víme
Odpovědět
vvv: my taky věděli, jenže pán před půl rokem něco nasliboval a najednou je vše jinak, hledáme jinou... ]-(
Odpovědět
Sákryš, on už je fakt listopad. Vysílám kámošku na magistrátě zjistit, jaké vlastně nabízejí "rozestupy" a odkdy to jde zamluvit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem dnes byla na šaty, a mám předběžně vybráno, ještě uvidím, jestli se mi bude chtít ještě někam jet. Byla jsem ve dvou salonech, v jednom jsem zkoušela 9 šatů a v druhém 6 :-) Taky jsem se dozvěděla, že duben je nepopulárnější měsíc na svatby, tak bude o šaty boj, je dobré si je zamluvit co nejdříve ;-) tak kdo ještě nebyl tak šupky hupky. :-D Já jdu dát něco do albumu
Odpovědět
evita: jůů, plánuješ závoj přes obličej?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?