Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omca dovedu si představit - mně taky:-D před každou zkouškou, šla jsem vždycky asi 5x :-N s podvazkovým pásem a v šatech se spodnicí to bude horší:-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,tak se mezi přidávám. Máme svatbu 25.4.09, a zatím máme zamluvený jen kostel. Na jednu restauraci se jdeme mrknout v nedeli.... Šaty jsem jeste nebyla žádné zkoušet, ale plánuju začít příští týden. Plánujeme svatbu pro 70 lidí. :-D
Odpovědět
vítej mezi námi evito. A vítám tě hlavně já, protože ostatní už mají skoro všechno. Já jsem na tom spíš jako ty, taky teprve zařizuju. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: díky! ;-) No tak snad to všechno stíháme, zvládáme....od zítra je to přesně 6 měsíců ;-)
Odpovědět
uááá, nestraš mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojoooooooo hlavně kliiiiiiiiiiiiid ;-)
Odpovědět
Ale jo, je to supr. V listopadu se konečně bude dát objednat dubnový termín na matrice, takže pak začně to pořádné plánování 8-)
Odpovědět
ahoj holky :-) evita: kolik vám je a jak dlouho jste spolu? :-) Jinak holky, my už máme na 100% zamluvený termín v kostele, a tedy i restauraci, dneska tam máme schůzku :-) x-) :-D
Odpovědět
nat, no ty jedeš! Paráda! Já teď budu 2 týdny v Polsku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
omca: jsem musela, protože jsem zjistila, že restaurace, která byla jako druhá možnost už je zamluvená... tak aby mi někdo nevyfouknul tuhle...
Odpovědět
Článek se načítá
v listopadu snad ještě vybereme a domluvíme kapelu a necháme udělat oznámka :-) ahoj ruru, co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky zamluvený kostel - 25.4.2009 na 12:00 hodin :-D No my jsme spolu 6 let :-) Tady je moje album příprav: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
evita: no my tam byli letos v dubnu a prý jsme přišli brzo, pan farář nám řekl, že stačí, když přijdeme v lednu, ale potřebovala jsem napevno zamluvit jiné věci, tak jsme šli už teď a už tam měl svatbu na 24. 4. 2009 ;-) :-) A my to budeme mít v 11:30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já tam šla původně s termínem 6.6.09, a zjistila jsem, že tam je zapsana na tento termín moje sestřenice!!!! ŠOK!!!!! :-) Tak jsme to museli posunout. - tak jsme je předběhli :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a taky nejdriv rikal, ze jdu brzo a pak otevřel tu knihu a takove prekvapko 8-) no tak neva, budem to mit na jaře.... :-N
Odpovědět
evita: tak to je taky dobrý... :-D 6.6. byla naše druhá možnost, ale jsem ráda, že se neuskutečnila, je ten den moc velká tlačenice ajá to nemám ráda.... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my úúúplně prapůvodně jsme chtěli až 12.9.2009. Což by bylo 1 den před naším 7letým výročím. Ale chceme to už dříve, chtěli bychom mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestrašte mě:-) to budu muset na tu matriku taky vyrazit. Miláček to má na háku, takže tam půjdu já. Aspoň optat, kdy zapisujou na konec dubna, kdyby termíny ještě neměli. Ale začínám být nervozní kvůli té restauračce. Jelikož chceme jen jednu jedinou...
Odpovědět
lea: no já taky chtěla mít ten klid a jistotu... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: tak si tam aspon zavolej hned a predbezne zeptej a zarezervuj datum. 30.5.09 je ale čtvrtek, tak to žádný nával nebude
Odpovědět
leawil: matriky vypisujou půlroku dopředu. To chápu tak, že v listopadu by měli vypsat duben. Pověřím skorošvagrovou na magistrátě, ať mi zarezervuje nějaký prima čas. Protože v obřadní síni bývá nával, uvažujeme být jako "poslední" - nevíte v kolik tak bývají poslední svatby? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím.... U civilní svatby je vždycky ta možnost, že to můžeš udělat i jinde než na radnici - prakticky kdekoliv. Farář Ti jen tak někam nepůjde.... My chtěli původně svatbu venku, ale tak nějak si nechci ujít tu atmosféru kostela, tak to budeme mít hezky v místním kostele, kde od mala chodívám, kde jsem byla pokřtěná i u prvního přijímání.
Odpovědět
evita: ono teoreticky by šlo udělat to kdekoliv, ale nedělám si iluze o "ochotě" úředníků někam se trmácet. Navíc koncem dubna ještě nemusí být úplně úžasné počasí a představa, že ráno před obřadem všechno přesouváme z romantické zahrady nebo louky někam do garáže - to radši fakt ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: no já se modlím, aby nám vyšlo počasí. Dívala jsem se, jak bylo loni plus minus v tom terminu a bylo hezky. tak doufejme, ze nebude snih a hole stromy a kosa ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
natrix - no právě, taky mám ráda vše jasné, jisté a pak jsem v klidu, nesnáším honění na posledí chvíli, nervy a tak Evita - 30.4.je sice čtvrtek, ale pak je 1.5. tudíž státní stvátek - tudíž 3 dny volna:-)) no ale snad jo, a na 16 hodinu, kdy chceme my a mimo obřadní síň byť na radnici - jen bych potřebovala aby aspon milášek vybral oddávajícího - jeden z kamarádů to bude a to si myslím, že by mohlo brzdit ten zápis... máme to nějaké komplikované, ach jo!
Odpovědět
evita: letos bylo krásně, ale chladno, tak to by bylo super, kdyby to bylo taky tak... hlavně aby nepršelo... :-| :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, klidně at je chladneji, ale at je hezky a bez deste. NO uvidime :-) Oznamka uz nektera mate? Odkus si je nechavate delat? :-)
Odpovědět
evita: Mauta se zhlídl v oznamkách s vlastní fotkou, takže to vypadá buď na samovýrobu nebo nějaká tiskárnička v okolí s tím, že grafický návrh si uděláme sami ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?