Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
leawil: no a právě o tom to je. Já když jsem viděla fotky z nějakého výletu před lety, tak mi nějak zabylo líto, že se tam nenajdu... tak jsem se přemohla a občas se nechám vyfotit. A hrozně se těším na fotky svatební - pokud se mi podaří domluvit nějak s tím profi fotografem, tak by to mohlo být fakt hezké 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca no máme kamaráda, co dobře fotí, ale ten nás bude oddávat nebo bude svědčit (to ještě ženich nemá rozhodnuté), takže na obřadě též padá, musíme prostě vybrat někoho jiného. Drahá půlka tvrdí, že zná nějakou dobrou známou fotografku, no tak doufám, že ji taky zařídí - opravdu po něm od listopadu začnu šlapat, jinak to nepůjde... já bohužel žádné neznám a kontakty taky nemám; problém je, že jsou to všechno jeho známí, tak to prostě musí zařídit on:-/ jinak bych si všechno radši zařizovala sama, abych měla jistotu, že to tak bude a že to klapne; na chlapy prostě spoleh není
Odpovědět
omca: já ji nevyháním, já jsem ráda za každý nový přírůstek - víc hlav víc ví... akorát tady máme společný hlavně termín, ale pokud chce někdo info speciálně o něčem, tak je dobré kouknout do diskuze na to téma, nebo z dané oblasti... 8-) Protože s fotografem z Prahy fakt neporadím... ;-) :-D
Odpovědět
natrix: já vím. Akorát co se třeba fotografů týče, tak vím o 2 v Praze, 1 v Českých Budějovicích a jedné Plzni. Jen tam od nás o ničem :-D
Odpovědět
omca: já mám z těch ČB, tady v okolí ale taky o nějakých vím, ale nelíbila se mi jejich práce, ceny, nebo obojí... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, trochu mě nakrkla jedna slečna - cituji, co jsem dostala do soukromé pošty, protože mi to hnulo žlučí: " ty jo pripada ti normalni mit navazany maslicky a vsecky ty prkotiny kdyz mas svatbu az buhvi kdy ?? my tady tomu nejak nerozumime =-) =-) =-)" To nějak nechápu já. Ale to není můj problém, že tomu "někdo" nerozumí :-D Není to snad moje věc, kdy si udělám mašličky a další věci? No nic, holt jsme tu divný, no :-o :-D :-p
Odpovědět
leawil: mě přijde dost divná pisatelka... :-p je tu diskuze 2010!!! Rok dopředu je akorát a my už to máme skoro za půl! A navíc, je to čistě Tvoje věc kdy a co si zařídíš... Ale je pravda, že není nic horšího, než srážka s blbcem... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
natrix nojo, slečně jsem slušně odpověděla, a jestli má sama nějaký problém, tak ať si ho řeší, ale ne se mnou :-D těžká závist, že nic nestíhá - nebo co :-D v tom případě se asi upíše, když bude chtít psát všem z roku 2010, že jsou divný:-) navíc všechno, co jsem si vyráběla, jsem vyráběla čistě z praktického důvodu takhle brzo; až tu za 14 dní bude štěně, tak se obávám, že mašličky a jiné výrobní záležitosti roztahané po zemi nebudou ideální :-D ale to pochopí jen ty inteligentnější a ty co štěně nebo jiného prcka měly ;-)
Odpovědět
leawil: člověk má obvykle pro to, co dělá nějaký důvod, asi ho logicky má i člověk, který svatbu chystá dost včas, třeba proto, že potom dělá státnice a podobně a je to každého věc... ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj!máte nějakou alternativu na focení pokud bude pršet?? :-. jakože to hrozí , ale stále doufáme 8-)
Odpovědět
petruska: ahojky, no my máme napůl amatérského fotografa, který nemá ateliér, ale že se deště nebojí a že zatím na každé svatbě přestalo aspoň na půl hodinky pršet, aby se mohli někam vyfotit...Tak doufám, že to tak bude i 25.4. - myslím bez deště :-D Jinak teda nevím nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petruska jo - v budově radnice na schodech:-D ale jak píše elenore, většinou aspoň na chvilku pršet přestane... ikdyž je možné, že nás dubnové ještě čeká sníh, prý má být dlouhá krutá zima:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
natrix no však ano:-) hlavně štestí přeje připraveným, ne?;-):-D
Odpovědět
leawil: No, tak ta slečna má asi nějaký hlubší problém 8-) Mě tady minulý týden naopak dostala slečna, co začala shánět vývazky 14dní před svatbou (v jiné diskuzi), že jako už je nestihne koupit přes net a tak... takže takový lehce druhý extrém :-D
Odpovědět
petru: hned vedle kostela máme magistrát, který je nádherně zrakonstruovaný, zkusím se tam asi domluvit, jestli bychom tam nemohli udělat pár fotek... ;-) :-)
Odpovědět
Tak hlásím, že jsme o víkendu navštívili pár restaurací, co by připadaly v úvahu. Předběžně mám vybráno, ale svědek brble, že je tam blbý parkování, tak ještě nevím. A taky jsem si ujasnila, že bych radši svatbu velikosti střední - kolem 50ti lidí. Setkali jsme se s názorama, že jdeme moc brzo, ale na druhou stranu v jedné restauraci vytáhli sešit a rovnou nám řekli, že už jako mají na náš termín zabookováno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca no to by mě omylo, kdybych měla něco shánět týden před svatbou:-D to budu akorát tak šurovat věž, aby se tam dalo oddávat:-D páni už zablokovaná restauračka - no to poženu ženicha zajednávat, aby taky už nebyla zabraná :-o :-D jinal jsem včera byla mrknout na naši budoucí druhou družičku - dám foto do alba - je to pěkný drákula:-D
Odpovědět
holky, my měli jít napevno domluvit kostel a resturačku v neděli, nakonec jsme kostel odložili na středu a restauračka stačí mailem, ale chtěli jsme se tam najíst, tak uvidíme... :-) ;-)
Odpovědět
Holky, ještě dotaz - budete někomu ze svatebních hostí zařizovat ubytování? Mi se do toho moc nechce, ale na druhou stranu hnát je v noci 80km asi taky není ideální :-(
Odpovědět
omca: mě se teda taky nechce a většina to bude mít kousek... ale třeba babičce z Ústí nad Labem určitě... :-)
Odpovědět
natrix: jenže my takových "babiček" budeme mít polovinu hostí - v podstatě celá rodina Mauti a většina kamarádů. Tak nevím, chjo. S ubytováním skočí náklady o dalších +/- 8tisíc.
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky budeme muset řešit - drahý si myslí, že se stihne dokončit aspoň hrubá přestavba bytu, kde by mohli všichni na "kavalcích" přespat, naše příbuzenstvo asi u našich, nás nebude tolik jako jeho příbuzných a kámošů; taky asi budeme mít celkem 50 lidí
Odpovědět
HOlky, ale ty restaurace si uz fakt zabookujte...My už to máme zamluvené asi měsíc a co jsme sháněli předtím (ta se nám líbila víc), tak ta už byla dávno obsazená...Ať pak nemáte zbytečné stresy ;-) Nás bude na oběd asi 50, ale na večer máme dalších 50 lidí, tak se trochu bojím, jestli se tam vlezem a aby bylo místo na tančení..Majitel říkal, že 100 lidí se tam vleze, ale stejně doufám, že večer, když přjdou ti naši kámoši, tak ty tetky a babičky se odeberou do peřin a tím uvolní místo....No jsem na to zvědavá, doufám, že nebude nějaký trapas :-D Nic jiného se nám sehnat nepodařilo..Vlastně ještě jsou tady v okolí kulturáky,, ale to mi přijde už zas moc velké..To je tak pro 300 lidí a když je jich tam jenom 100, tak je to tam takové prázdné... Takže doporučuju zamluvit co nejdřív ;-)
Odpovědět
omca: no tak to je blbý... je fakt, že to je spousta peněz za ubytko, ... :-(
Odpovědět
eleonore: nestraš nás ;-) Na mě ve třech ze čtyřech o víkendu obhlídnutých restaurací koukali jako na mimozemšťana, že chci řešit svatbu, co bude aaaaž v dubnu 8-) natrix: nějak to budeme muset pořešit. Kamarády odlifruju na koleje do Ostravy a pro rodinku holt seženu nějaký levnější penzionek. A bude.
Odpovědět
Profilova fotka
ele taky mě děsíš:-) už aby byla ta dovolená a po volbách, a já mohla začít něco řešit; jo a holky, kdybyste nevěděli, co za dorta - hodila jsem inspiraci do nového alba http://www.beremese.cz/album/album.ph... :-D
Odpovědět
Tak to hold máte větší štěstí než my anebo žijete v lepších krajích, kde je více takových "vhodných" zařízení :-) Samozřejmě jsem vás strašit nechtěla ;-) :-) To bylo jenom tak pro informaci :)
Odpovědět
Profilova fotka
ele no já tu informaci určitě využiju jako palici pro miláčka, protože s ním hned tak něco nehne a restauračku musí zařídit on; jelikož máme vybranou jen jednu jedinou (ostatní nejsou vyhovující dosahem, rozsahem a "kamarádšoftem") - tak je to na pováženou, aby tam fleka měli
Odpovědět
leawil: seš blázen, takové dortiska. To mít je tak pro svatbu o 500 lidech! Sníst to mých cca 50, tak dostanem cukrovku všichni do jednoho :-D
Odpovědět
elenore: no, mě jsi nahlodala. Sice na Frýdecko-Místecku je hospod, hotýlků, penzionů a dalších zařízení hafo, ale asi taky co nejdřív provedu další pro a proti zhodnocení a něco konečně vyberu. 8-) a pak začne stres s hudbou a kameramanem (jestli nějaký bude) a v zimě pak šaty :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?